Тренди 2021 року в дизайні інтер'єру кухні
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Тренди 2021 року в дизайні інтер’єру кухні


Інтер’єрна мода, подібно до моди в будь-якій іншій сфері, постійно змінюється. Однак якщо ми говоримо саме про сферу дизайну будинку, то тут тенденції не настільки стрімко змінюють одна одну, і щоб їх помітити, іноді потрібно уважно придивитися. Щоб полегшити завдання, на допомогу з радістю прийдуть декоратори та аналітики з цієї сфери. Саме їхня думка лягає в основу будь-яких списків із наймоднішими трендами. Розглянемо докладніше, що сьогодні дизайнери виділяють як головні модні акценти для інтер’єру кухні в 2021 році.

001.jpg

Отже, почнемо зі стилю, адже мода на стильові напрями хоч і не змінюється так часто, як тренди у відтінках, зате має більш виражений, ґрунтовний характер. Одним із найбільш значущих напрямків у новому році вважається орієнтованість на індивідуальний стиль. Це, насамперед, інтер’єр кухні, який продуманий до дрібниць і буквально створений під ваш смак та ритм життя. Як правило, за основу беруться відомі сьогодні риси мінімалістських стилів, всі або майже всі меблі виготовляються на замовлення, тому найкраще підходить і за формою, і за розмірами.

002.jpg

Ще одна характерна особливість — це колірна гама, що використовується. Найчастіше можна побачити поєднання дуже спокійних базових тонів: сірих, бежевих, кремових. Також активно використовується натуральне дерево, а як акценти в такому інтер’єрі відмінно працюватимуть будь-які інші кольори.

003.jpg

Для того щоб доповнити і надати характеру такій лаконічній базі, варто використовувати добре виражені фактури, наприклад, дерево або камінь. Вони додадуть інтер’єру необхідний об’єм та розставлять акценти.

004.jpg

Протягом багатьох років білий колір був лідируючим, коли йшлося про вибір фасадів кухонних меблів. В останні роки ми все частіше бачимо, що декоратори відходять від усталеного шаблону. Втім, неможливо заперечувати очевидне: світлі відтінки дійсно ідеально підходять для кухні, вони полегшують візуально і розширюють простір. Але зараз все частіше вибирають не чисто білий, а дуже легкі, акварельні відтінки, або зовсім світле дерево. Останній варіант, до речі, можна сміливо назвати одним із найбільш модних у наступному році.

005.jpg

В інтер’єрі цієї кухні, наприклад, дизайнер вирішив не зупинятися на фасадах меблевої групи та продовжив використовувати дерево також в обробці кухонного острова та підлоги.

006.jpg

Ще одним яскравим напрямком, ймовірно, стане стиль Шейкер. Навіть якщо ви ніколи не чули цієї назви, то меблі чи інтер’єри, виконані в даному стилі, точно бачили.

007.jpg

Стиль шейкер відрізняється простотою та функціональністю, тобто ідеально вписується у загальний тренд на лаконічність та мінімалізм, який залишається з нами вже не один рік. У дизайні кухні ця витримана і навіть аскетична естетика може бути втілена у виборі меблевих фасадів, а також оздоблення та, звичайно, декору.

008.jpg

У цілому нині інтер’єр стає дедалі функціональнішим і орієнтованим потреби конкретної людини чи сім’ї. Дизайнери охоче відходять від усталених правил і створюють планування, які враховують індивідуальні смаки та потреби.

009.jpg

Ще один цікавий тренд стосується декорування зони кухонного фартуха. Саме на цій невеликій площі можна виявити всю свою креативність і створити щось особливе, справжню особливість інтер’єру кухні. Найактуальнішим рішенням сьогодні є проста квадратна плитка, стандартного або трохи збільшеного розміру, з глянсовим покриттям. Малюнок може бути як контрастним, що складається з насичених відтінків, так і бути зовсім відсутнім.

010.jpg

В інтер’єрі цієї кухні, наприклад, саме плитка в зоні фартуха стала яскравим акцентом і дуже гарно наголосила на свіжості білого кольору та глибині зеленого.

011.jpg

Фартух може бути як контрастним, так і дуже стриманим, що продовжує задану в інтер’єрі палітру кольорів. Головне, що ця зона дає можливість для самовираження та захоплюючих експериментів!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *