Тренди інтер'єрного дизайну
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Тренди інтер’єрного дизайну


Щороку у світі проводяться десятки великих та не дуже виставок, орієнтованих на питання інтер’єрного дизайну. Меблі, фурнітура, декор, кольори, загальні напрями і нові ідеї — все це і створює таке широке поняття, як дизайн. Втім, світ моди інтер’єрної все ж таки має значну відмінність: тренди тут змінюються не так часто і живуть не так мало, як у сфері одягу або взуття.

Тому дизайнери не поспішають втілювати у своїх проектах усі «гарячі», щойно представлені на виставках тенденції, адже набагато цікавіше та продуктивніше аналізувати весь цей потік інформації визначати напрямок, вектор майбутнього інтер’єрної моди.

001.jpg

Цього року дизайнери, як і завжди, представили публіці безліч інновацій, свіжий погляд на звичні речі. Проте загальним трендом стала увага до предметів ручної роботи, унікальних декоративних елементів та цікавих фактур.

002.jpg

Отже, якщо говорити про квіти, які ось-ось увійдуть у моду, то найчастіше можна було помітити всі відтінки помаранчевого. Особливо яскраві помаранчеві тони, що зумовлено великим трендом на естетику сімдесятих років. Дизайнери особливо виділяють насичений та життєрадісний відтінок манго, а також глибокий кораловий.

003.jpg

Другим фаворитом у категорії кольорів є зелений, причому всі відтінки зеленого дуже нетривіальні, складні. Так, наприклад, колір шавлії — немов припилений світлий сіро-зелений, який незважаючи на всю неординарність, дуже непогано поєднується з іншими квітами. Його, як і не менш модний відтінок м’яти, рекомендується поєднувати з помаранчевими квітами.

004.jpg

Багато меблеві фабрики вже розпочали випуск готових рішень, що відповідають свіжим трендам.

006.jpg

Другою значною тенденцією стала особлива увага до фактур, точніше навіть до наших тактильних відчуттів, пов’язаних із навколишніми предметами меблів. Так, в моду входять складні матеріали, які покликані створити не лише гарний образ, але й підкреслити форми, а також зробити перебування в інтер’єрі найкомфортнішим. Актуально виглядає імітація нерівної поверхні, коли матеріал демонструє риси іншого.

007.jpg

Ще один цікавий тренд стосується форми, а точніше джерела натхнення для пошуку нової форми. Найближчим часом дизайнерам варто звернути увагу на предмети побуту, типові для східноазіатських країн, головним фаворитом стала Японія.

008.jpg

Низькі кушетки, диванчики простих форм та без зайвих декоративних елементів – ось знакові предмети, які добре ілюструють майбутні тенденції.

009.jpg

Цей тренд торкнувся не тільки предметів меблів, але й інших елементів інтер’єру. Так, наприклад, виглядає світильник, створений одним відомим дизайнером – у його формі є явний відсилання до японської естетики, але при цьому форма переосмислена і відповідає сьогоднішньому дню.

010.jpg

І ще один приклад, але вже натхненний мистецтвом орігамі.

012.jpg

На тлі популярності мінімалізму, яка не вщухає вже кілька років, особливо свіжо і незвичайно виглядає тренд на декоративні предмети інтер’єру. Це не просто красиві, але й практичні деталі будинку, такі, наприклад, як горщики для квітів або фоторамки. Йдеться про чисто декоративні предмети, що не несуть будь-якого ще навантаження. Як правило, такі дрібниці поєднують у собі елементи ручної праці та промислового виробництва.

013.jpg

Втім, і на звичні предмети побуту пропонується поглянути по-новому.

015.jpg

Якщо говорити про найбільш актуальні матеріали, то на першому місці знову дерево. Натуральне дерево вже не перший рік очолює цей рейтинг, проте лише цього року дизайнери запропонували цікаві експерименти з формою, способами обробки та навіть варіантами використання. З’являються зразки панелей для обробки стін зі складними інкрустаціями, незвичайними малюнками та фактурами.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *