Тренди 2021 року для інтер'єру ванної кімнати
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Тренди 2021 року для інтер’єру ванної кімнати


Ванна кімната в будь-якому будинку — особливий простір, це місце, яке має бути дуже зручним, але неодмінно затишним і таким, що відповідає нашим уявленням про красу. На думку багатьох дизайнерів, саме у ванній можна втілити в реальність багато цікавих інтер’єрних задумів, які для інших приміщень можуть виявитися надто сміливими.

При розробці дизайну можна враховувати лише власний смак, а можна черпати натхнення у найсвіжіших трендах. Саме про них ми поговоримо докладніше, адже мода завжди є ідеальним джерелом натхнення.

001.jpg

У списку найцікавіших трендів нового року, що стосуються саме душової та ванної зони, неодмінно варто відзначити все більшу популярність рівної статі, відмови від розмежування зон у приміщенні. Це означає, що душова зона візуально стає частиною кімнати, дизайнери пропонують відмовитися від перепаду висоти підлогового покриття або використання будь-яких порожків.

002.jpg

Ще один помітний тренд – все більш просторі ванні кімнати. Справа в тому, що дана зона перестає сприйматися як просто місце для гігієнічних процедур, вона стає простором для релаксу, усамітнення та відновлення життєвих сил. Саме тому навіть площа душової зони у сучасних проектах стає дедалі більшою, звичайно, у тих випадках, коли це можливо.

003.jpg

Особливу увагу комфорту і відпочинку пояснює і все популярність нових пристосувань, призначених для домашнього спа, а також просто допомагають розслабитися. Одні з найпопулярніших – так званий тропічний душ, який можна встановити навіть у звичайній ванній кімнаті, а також прилади для домашньої ароматерапії.

004.jpg

Якщо говорити про найбільш актуальні тренди в обробці, то не можна не згадати керамічну плитку, яка стає все більш декоративною. Наймодніший формат – прості квадрати, не надто великі, але й не надто маленькі, світлих відтінків, особливо з перламутровим ефектом.

005.jpg

Така плитка може бути виконана в лаконічних акварельних відтінках, але якщо вона правильно підібрана під загальну колірну палітру інтер’єру, стане справжньою родзинкою всієї композиції.

006.jpg

Так як плитка в цілому є найпопулярнішим вибором для обробки у ванній, то модних трендів саме на види плитки зазвичай кілька. Так, дуже цікава та яскрава ідея – використання прямокутної плитки великого розміру. Вона може бути укладена в різні види малюнків, але саме формат плитки здатний надати інтер’єру більшого динамізму і свіжішого звучання.

007.jpg

Ще одна корисна властивість плитки великого формату у тому, що вона візуально розширює простір. Так, наприклад, у цій невеликій ванній кімнаті плитка меншого розміру виглядала б не так виграшно, навіть при ідентичному кольорі, дизайні та способі укладання.

008.jpg

009.jpg

Наступний тренд — використання в обробці ванної кварцової кімнати. Сучасні технології дозволяють застосовувати цей матеріал для різних цілей і в різних умовах, навіть у дуже непростих умовах ванної. Погляньте, наскільки красиво виглядає оздоблення душової зони, виконана цим матеріалом.

010.jpg

011.jpg

Також все більшу популярність, за прогнозами фахівців, набиратимуть незвичайні техніки укладання керамічної плитки. Так, наприклад, може бути використана плитка одного формату, але у різних відтінках. Вони укладаються поруч або іноді навіть змішуються один з одним, техніка залежить від того, якого ефекту ви хочете досягти. У цій душовій зоні була використана плитка відразу кількох відтінків блакитного кольору, подібний спосіб укладання створює ілюзію більш глибокого та об’ємного простору, що дуже актуально для невеликої площі.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *