45 прикладів та кілька корисних порад
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

45 прикладів та кілька корисних порад

У більшості сучасних віталень є такий предмет меблів, як журнальний або кавовий столик. І найчастіше не тільки присутній, а й є в буквальному значенні центром усієї меблевої композиції.

Ось тому до оформлення цього декоративного елемента необхідно підходити з особливою увагою. Адже журнальний столик може внести недостатню гармонію в дизайн кімнати, а може стати плямою, що дисонує, в інтер’єрі.

Отже, чим можна прикрасити цей примхливий предмет меблів?

Квіти надають свіжість будь-якому інтер’єру. То чому б не поставити їх на журнальний столик? Ідеться тут не тільки про букети, а й про домашні рослини.

А якщо ви щасливий власник незвичайного столика, можливо, вам вдасться розбити на його поверхні маленький садок.

Прекрасним доповненням до квітів чи самостійною композицією, що прикрашає журнальний столик, стане тарілка або Ваза з фруктами. Яскраві кольори та приємні аромати внесуть пожвавлення у загальну атмосферу кімнати.

Ще один безпрограшний варіант – це свічки. Вони гармонійно поєднуються практично з будь-яким стилем інтер’єру та вносять в обстановку елемент романтики.

Щоб виправдати назву столика і зробити інтер’єр кімнати інтелектуальнішим, можна додати в композицію різноманітні Книги та журнали. Вони виконуватимуть як декоративну, так і розважальну функцію.

Крім того, на столику можна розмістити рамки з фотографіями близьких.

Або кохані сувеніри, якими ви особливо пишаєтесь. Якщо ви не хочете, щоб ці дрібниці привертали увагу гостей, а не припадали пилом на полиці, їм саме місце на центральному столику.

Вдало будуть виглядати оригінальні композиції у вазах чи стравах. Вони підкреслять індивідуальний стиль та творчий потенціал господаря житла.

Джерело світла, розташоване в центрі кімнати, здатне перетворити її. Світильник на журнальному столику зможе змінити ваше сприйняття інтер’єру і стати яскравим акцентом.

Поради професіоналів

  • Намагайтеся не порушити загальний стиль приміщення. Пам’ятайте, що мінімалізм не терпить громіздких предметних композицій, а еклектика, навпаки, дозволяє проявити себе повною мірою.
  • Щоб уникнути колірного сумбуру, рекомендується підбирати яскраві предмети для журнального столика відповідно до відтінків, що присутні в кімнаті.
  • Якщо навколишній інтер’єр виконаний у стриманих монохромних тонах, ви маєте шанс зробити композицію на журнальному столику яскравим декоративним акцентом. Розмістіть на ньому кілька предметів, виконаних у соковитих насичених кольорах.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *