10 найоригінальніших ліжок
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

10 найоригінальніших ліжок

Третина нашого життя проходить уві сні. Саме тому те, як ми і де спимо, має важливе значення. У пошуках оптимального співвідношення комфорту, естетики та практичності дизайнери всього світу постійно створюють все більш химерні та незвичайні ліжка.

Наш рейтинг найоригінальніших ліжок має такий вигляд.

Десяте місце

Любителі полоскотати нерви оцінять оригінальне ліжко-мишоловку. Нестандартний підхід дизайнера до організації спального місця гідний захоплення. Однак, щоб спокійно спати в такому ліжку, потрібно бути не з боязкого десятка.

Дев’яте місце

Цього сезону готичний стиль домінує як на подіумах, так і в інтер’єрі. Він надихає дизайнерів на створення унікальних предметів меблів, які можна порівняти з витвором мистецтва. Це прекрасне готичне ліжко зможе перетворити будь-яку спальню та стати модним акцентом інтер’єру.

Восьме місце

Ваша спальня настільки крихітна, що якщо розмістити в ній двоспальне ліжко, місця не залишиться зовсім? Ви живете в однокімнатній квартирі та не знаєте, як організувати приватну спальну зону? Не впадай у відчай. Просто прикріпіть ліжко до стелі!

Ви зможете піднімати та опускати її, коли вам буде зручно. Таким чином, вдень ваша спальня зможе служити кабінетом чи вітальнею.

Сьоме місце

Для тих, хто не хоче прощатися з дитинством, чудово підійде підвісне ліжко, прикріплене до стелі за допомогою канатів. На ній можна не тільки лише комфортно відпочити, та ще й покататися, як на гойдалках.

Шосте місце

У цьому ліжку ви забудете, що таке безсоння. Вона ніби огортає простір навколо вас. При погляді на плавні вигини ока починають злипатися самі собою, а ваша свідомість виноситься на хвилях ніжності та спокою у чарівне царство Морфея.

П’яте місце

Високі технології правлять сучасним світом. У наш час навіть ліжка стають інтерактивними. Уявіть, що ви можете грати в комп’ютерні ігри, говорити по телефону, керувати освітленням та багато іншого, не встаючи з ліжка. Справжня мрія ледащо!

Четверте місце

Для тих, хто буквально живе на роботі, креативні дизайнери вигадали стіл-ліжко. Тепер вам не доведеться спати уткнувшись носом у ноутбук.

Третє місце

У трійку лідерів входить оригінальне ліжко, виконане у популярному стилі стімпанк. Справжній подарунок для шанувальників наукової фантастики.

Друге місце

Флуоресцентне ліжко допоможе створити неповторну чарівну атмосферу у вашій спальні. Прекрасна ідея для любителів романтики, а також тих, хто боїться темряви.

Перше місце

Лідером нашого рейтингу стає так зване ліжко, що ширяє. Прекрасна ілюзія, яка змушує вірити у чудеса.

Сьогодні цю оригінальну ідею використовують багато відомих виробників. У кожного з них свої прийоми: від малопомітної ніжки до прозорих скляних підпірок. Але навіть розгадавши всі секрети, складно позбавитися відчуття нереальності того, що ви бачите.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *