ідеї оформлення дизайну у коричневих тонах
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

ідеї оформлення дизайну у коричневих тонах


Кухня, оформлена в коричневих тонах, довгі десятиліття залишається на вершині популярності. І з цього п’єдесталу її не можуть змістити не новомодні яскраві відтінки кухонних гарнітурів, ні класичне. чорно-біле оформлення. І вся річ у тому, що саме колір натурального дерева та шоколаду створюють в інтер’єрі неповторний спокій, комфорт, елегантність, затишок та тепло сімейного вогнища. Саме кухні в коричневому кольорі віддають перевагу величезна кількість людей, які почали ремонт у своїй квартирі. Найширший спектр відтінків цього кольору, які ідеально поєднуються з рештою кольорів, дає можливість втілити в життя найоригінальніші та унікальні дизайнерські задумки.

Білий стіл на кухні Оформлення модуля острів

Така кухня ідеально підійде для людей, які цінують не лише естетичність інтер’єру, а й його практичність. Як правило, кухонний гарнітур коричневих відтінків не потребує спеціального догляду, на відміну від світлих фасадів. Цей благородний колір якнайкраще підійде для створення класичного інтер’єру і тих стилів, у яких використовуються лише натуральні тони, наприклад, шале або кантрі.

Класика жанру для кухні – меблі із натуральної деревини. Але в наш час для багатьох меблі з масиву недоступна через свою дорожнечу. Але меблі з більш дешевих матеріалів, зроблених під натуральне дерево — ідеальний варіант. І тут просто величезний вибір відтінків, починаючи від чорно-коричневого венге і закінчуючи кольором какао з молоком. Причому всі вони можуть поєднуватись і переплітатися між собою, створюючи неповторну і найголовніше комфортну атмосферу.

Кухня в коричневих тонах, якими б вони не були, теплими, холодними, світлими або темними — це безпрограшний варіант для впевнених у собі, цілеспрямованих і особистостей, що відбулися.Робоча зона у центрі кухні Цікаве оформлення стелі

Ідеальними для поєднання є карамельні, бежеві та кремові тони. Хорошим компаньйоном для насиченого темно-коричневого стане колір шампанського або слонової кістки. Використання цих фарб відтінять основний коричневий колір, пом’якшують його та вигідно підкреслять. Для більш яскравих акцентів на кухні як компаньйони можна використовувати плодово-ягідні відтінки.

Цікаво будуть виглядати різноманітні фактури та візерунки в обробці поверхонь та текстилі. Включення рельєфних візерунків – обов’язкова умова для тих кухонь, у яких мінімальна кількість контрастів та переходів відтінків. Використання тільки глянсових, гладких або матових поверхонь зробить загальну картину розмитою та змащеною.

Щоб приміщення не виглядало похмурим і похмурим в кухонну обстановку слід додати кілька цікавих контрастів. Наприклад, на тлі світлої обробки стін доречно буде використання темно-коричневого гарнітуру. Для пом’якшення такого яскравого контрасту підійде покриття покриття теплого карамельного відтінку.

Цікавим рішенням на тлі білих стін стануть меблі чорно-коричневого кольору з білими фасадами, білою робочою стінкою і стільницею.

Для любителів темних інтер’єрів чудовим варіантом стане кухня з поєднанням темних меблів, сталевої стільниці в тон кухонної техніки і робоча стінка, викладена дрібною мозаїчною плиткою, яка поєднує в собі всі відтінки, що використовуються. У такому інтер’єрі можна використовувати й інші відтінки, наприклад, пофарбувати стіни у колір морської хвилі, відтінки якого будуть присутні і в обробці робочої зони.

Якщо ж краще світліші і тепліші фарби, то в цьому випадку ідеально підійде кухня в медово-коричневих тонах. Для оформлення таких кухонь найкраще підбирати меблі у кольорі вільха, рудий дуб, бук, вишня, сакура чи світлий венге. У такому оформленні кухні доречними будуть світлі стіни та стеля, темна підлога та контрастні елементи у вигляді стільниці, плитки на робочій стіні та стільців в обідній зоні.

Оригінально в оформленні кухні виглядає поєднання темно-коричневого з білим та сірим кольором. Така кухня виглядає дуже елегантно та стримано. Поєднання кольорів у такому інтер’єрі необхідно зробити максимально спокійним. Тому вся техніка на кухня має бути в кольорі металік, стільниця під натуральний камінь у сірому кольорі з коричневими вкрапленнями, а в робочій зоні плитка, яка є основним декоративним елементом, що поєднує всі використані відтінки.Темний інтер'єр кухні Поєднання сірого кольору з коричневим

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *