30 ідей для натхнення
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

30 ідей для натхнення

Власники малогабаритних квартир, економлячи простір, найчастіше відмовляються від журнальних столиків у вітальні та позбавляють себе можливості прикрасити інтер’єр стильною річчю. Насправді журнальний столик займає не так багато місця, а серед різноманітності кольорів, матеріалів і стилів ви легко знайдете предмет, який надихне саме вас.

1. Стильне ретро

Враховуючи популярність мінімалізму та скандинавських мотивів в інтер’єрі, до категорії «ретро» можна зарахувати практично все, що виникло до першої половини XX століття. Якщо вам близька класика, зверніть увагу на вінтажні моделі з різьбленими ніжками. Шанувальники предметів з історією оцінять столики в стилі шеббі-шик, а моделі зі світлого дерева припадуть до смаку тим, хто ностальгує за недавнім минулим. Безперечний плюс журнальних столиків у стилі ретро — це те, що вони впишуться навіть у не відповідний епосі інтер’єр, зробивши його трохи еклектичнішим.

2. У стилі еко

Чим більше мешканці міст віддаляються від природи, тим ближче їм стають екомотиви в інтер’єрі. Цим і пояснюється тенденція до використання спилів старих дерев як журнальних столиків. Іноді такі природні об’єкти залишають необробленими, але частіше покривають лаком та склом для більшої міцності. Відтінок деревини рекомендуємо повторити у декорі чи оздобленні інтер’єру.

3. Нова хвиля

Для сучасних і навіть хай-тек інтер’єрів теж існують вдалі рішення — мінімалістичні журнальні столики зі строго окресленими гранями. Своїх позицій не здають і округлі, більш «жіночі» моделі, які можуть послабити вплив жорстких штрихів та ліній в оформленні інтер’єру.

4. Крихкий шик

Скляний журнальний столик — ідеальне рішення для невеликої вітальні. Прозорі та легкі моделі не перевантажують інтер’єр, а поверхня скла відображає сонячне світло, допомагаючи візуально збільшити простір. Класичні моделі на вигнутих позолочених ніжках будуть актуальними в «історичних» та еклектичних інтер’єрах, а компактні мінімалістичні столики добре впишуться у сучасний дизайн.

5. Соковитий акцент

Яскравий журнальний столик із дерева чи пластику – це не лише стильний аксесуар, а й джерело оптимізму в інтер’єрі. Крім того, новий журнальний столик допоможе відносно бюджетно оновити зовнішній вигляд вітальні: якщо повторити його яскравий відтінок у текстилі штор, кімната кардинально зміниться навіть без дорогого ремонту.

6. Подвійна функція

Невеликі метражі сучасних квартир породили тенденцію до поєднання функцій предметів меблів. Сучасний журнальний столик може бути ще й ляльковим будиночком, книжковою полицею, квітковою клумбою або навіть крейдовою дошкою для нотаток.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *