Шикарний дизайн заміського будинку із природного каменю
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Шикарний дизайн заміського будинку із природного каменю


З незапам’ятних часів природний камінь використовується для зведення та оздоблення будівель. В даний час застосування натурального каменю можуть дозволити собі домовласники, які мають значний фінансовий запас. За допомогою сучасних технологій вдалося створити штучний матеріал, який є чудовою імітацією природного каменю. Але щодо своїх фізичних властивостей, таких як міцність і довговічність, натуральному каменю немає рівних. Тому оформлення фасаду житла та його інтер’єру можуть стати чудовим інвестуванням, результатами якого буде користуватися не одне покоління домовласників.

Будинок із натурального каменю
Камінь скрізь

Оздоблення зовнішньої поверхні стін будинку каменем різного розміру, кольору та форми створює привабливий і одночасно надійний зовнішній вигляд будівлі.

Біла обробка дверей
Ганок

Завдяки білій обробці розтрубів віконних і дверних отворів будинок виглядає дуже урочисто і сучасно, не втрачаючи при цьому свого унікального стилю. Використання живих рослин у діжках та клумбах по всьому периметру будівлі створює настрій гармонії з навколишнім середовищем.

Фруктові дерева

Невеликі фруктові дерева, посаджений біля кам’яних стін, привносять в екстер’єр будівлі справді домашній і затишний характер.

Ковані ліхтарі біля входу

Ковані підвісні ліхтарі біля головного входу надають будинку романтичного та затишного вигляду в темний час доби.

Вид з торця
Кам'яні доріжки

Камінь присутній усюди. Не лише стіни будівлі вимощені натуральним матеріалом, для оформлення доріжок навколо будинку було використано пласкі кам’яні плити невеликого розміру.

Басейн під небом

Весь простір біля розкішного басейну на свіжому повітрі вимощено кам’яними плитками. Оригінальна альтанка біля басейну гармонійно доповнює архітектурний ансамбль.

Місце відпочинку
Комфорт на відкритому повітрі

Місце для відпочинку та приймання їжі просто неба розташувалося на невеликому майданчику біля будинку, оформленого також кам’яними плитами. Тут знаходиться зона для організації барбекю.

Кам'яна піч

Велика кам’яна піч з витонченими кованими гратами та зручною системою зберігання полін дозволяє готувати безліч смачних страв прямо на вулиці.

Вітальня

У внутрішній обробці будинку, нарівні з активним використанням деревини та її похідний, застосовується і природний камінь.

Великий камін

Традиційне облицювання простору навколо каміна за допомогою великого каменю надає вітальні розмах і розкіш великих приміщень. А тепло справжнього вогню здатне зігріти не тільки тіло, а й душу холодними вечорами.

Гральна зона
Дерев'яні балки
Дерев'яні сходи

В інтер’єрі будинку використовується багато дерев’яних елементів. Сходи та перекриття між поверхами, балки та підлогове покриття – дерево всюди. Цей натуральний матеріал дуже доречний в котеджному стилі приміщення, не позбавленого сучасних предметів декору.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *