Будинок із клеєного бруса з витонченим інтер'єром на фото
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Будинок із клеєного бруса з витонченим інтер’єром на фото


Використання дерева для тотального оздоблення приміщень у нас найчастіше асоціюється не просто із заміським будинком, але зі стилем кантрі, мотивами мисливського будиночка та нотками сільського життя. Але цей дизайн-проект руйнує всі стереотипи і демонструє можливість облаштування домоволодіння з обробкою з клеєного бруса з неймовірною витонченістю та елегантністю, які притаманні класичному стилю та стилістиці бароко. Щоправда представлені ці стилістичні напрями у сучасній інтерпретації з елементами прогресивних дизайнерських ідей, оригінальних конструктивних та декоративних рішень, колірних та фактурних поєднань.

Вітальня та їдальня

Почнемо екскурсію оригінально оформленими приміщеннями заміського будинку з просторою вітальнею, що поєднує у своєму просторі кілька функціональних зон. Тотальне деревне оздоблення в цьому приміщенні порушується лише в зоні каміна, виконаного у вигляді старовинної печі, прикрашеної кахлями, але в сучасній інтерпретації. Тут для обробки використана керамічна плитка з яскравим, строкатим орнаментом. Малюнок на кераміці не тільки привносить різноманітність кольорів в інтер’єр вітальні, але і зонує приміщення, хоч і досить умовно, відокремлюючи сегмент відпочинку біля каміна.

Інтер'єр вітальні

У м’якій відпочинковій зоні з телевізором, розмістився зручний диван з бежевою оббивкою. Кутова модифікація дивана надає можливість максимального розміщення домочадців або гостей будинку при мінімально займаних квадратних метрах корисного простору цього функціонального сегменту житла. Всі функціональні предмети інтер’єру – від дзеркала до освітлювальних приладів, мають і декоративне підґрунтя. Витончені моделі настільних світильників, розкішна люстра, оригінальна рама для дзеркала та безліч зелених рослин – все в цьому інтер’єр працює на створення витонченого, але комфортного інтер’єру. Не останню роль у декоруванні вітальні займає декор вікон, текстильне оформлення дивану та килимові покриття.

М'яка зона вітальні

Із зони відпочинку перед каміном, представленої двома витонченими кріслами з пуфами-підставками для ніг та оригінальним столиком, ми переходимо у столовий сегмент. Відкрите планування всього приміщення дозволяє не тільки організувати безперешкодний трафік з однієї зони в іншу, але й зберегти відчуття простору та склепіння у загальному просторі.

Зона відпочинку біля каміна

Завдяки великим панорамним вікнам практично всі кімнати в цьому приватному будинку заповнені природним освітленням більшу частину дня. Тотальне оздоблення деревиною всіх поверхонь приміщень не виглядало б так легко і невимушено, якби в кімнатах менше світла, а значить і відчуття легкості, свіжості та свободи.

Дизайн їдальні

Місткий овальний стіл та м’які стільці з дизайном, що повторює меблювання вітальні, представляють комфортний, але при цьому елегантний образ обідньої групи. Для надання кімнаті з дерев’яною обробкою витонченої вишуканості вікна декоровані напівпрозорим тюлем і легкими гардинами з непомітним принтом, а над обіднім столом звисає розкішна люстра з безліччю скляних декоративних елементів. Як настінний декор виступає оригінальна композиція з дзеркал і годинників різних форм і розмірів. Логічно, що зі їдальні є вихід у кухонне приміщення, куди ми зараз і поїдемо, щоб розглянути інтер’єр цього неймовірно функціонального простору.

Елегантна їдальня

На відміну від інших приміщень приватного будинку, де дерево виступало як оздоблювальний матеріал, в кухонному просторі натуральна сировина знайшла відображення і при виготовленні меблевого гарнітура. Дерев’яні фасади кухонного ансамблю у тонкій рейковій фактурі стали окрасою кімнати для приготування їжі. Використання керамічної плитки для обробки фартуха стало передбачуваним і практичним дизайнерським прийомом. Достатньо просторе приміщення дозволило розмістити меблювання П-подібним компонуванням, при цьому залишилося достатньо місця для встановлення обіднього столу, який швидше можна назвати обідньою стійкою через висоту та особливості виконання. Витончені стільці з білим каркасом відповідно до стільниці, прикрасили зону для коротких трапез. Все в цьому кухонному просторі продумано до дрібниць: раковина біля вікна – мрія господині, відкриті полички для спецій над плитою – зручність та економія часу, система підсвічування робочих поверхонь та індивідуальна кована люстра над двома функціональними зонами приміщення.

Інтер'єр кухні

Кабінет та бібліотека

Також на першому поверсі розташований просторий кабінет із зоною відпочинку та читання, обладнаною зручними кріслами, витонченим столиком та незвичайними підлоговими торшерами-триногами. Світлу деревину обробки ефектно розбавляє сірий колір фасаду книжкової шафи, виготовленої на англійський манер. Сіро-блакитний відтінок шафи був повторений у принті килимового покриття та декорі подушок для крісел-качалок, що дозволило створити органічний та збалансований образ кабінету з бібліотекою.

Інтер'єр кабінету

Використання плетених меблів для облаштування інтер’єру — частий дизайнерський прийом, який зустрічається в основному в заміських будинках, але і в рамках міського житла подібні рішення можуть виглядати ефектно і виконувати свої функції справно. Зона для читання потребує підвищеного освітлення, тому крім основної люстри, біля кожного крісла встановлені оригінальні торшери з підлогами з основами у вигляді триноги. Але дизайнери вирішили піти далі та забезпечили затишну зону свічками у спеціальних підставках, дизайн яких імітує пташині клітини.

Плетені меблі для бібліотеки

Для того щоб потрапити на другий поверх, ми піднімемося красивими дерев’яними сходами з різьбленими поручнями. У тому, що для виконання конструкції сходів був обраний саме цей матеріал немає нічого дивного в будинку з клеєного бруса, а ось оформлення простору під одним із сходових маршів заслуговує на особливу увагу. Витончений комод з плавними формами, оригінальні настільні світильники з мереживними основами і невеликими абажурами, настінний декор і велика зелена рослина створили органічний альянс, привабливий, але при цьому практичний.

Дерев'яна драбина

Простір сходів висвітлює три ідентичні світильники, підвішені на різних рівнях. Незвичайний дизайн та витончене виконання додають нотку розкоші в інтер’єр утилітарного приміщення.

Оригінальні світильники

Крім живих рослин як декор приміщень з дерев’яною обробкою найчастіше можна побачити художні роботи та дзеркала в розкішних, масивних рамах.

Декор простору навколо сходів

Спальні, розташовані на другому поверсі, оформлені з не меншим комфортом та елегантністю. Очевидно, що основним тоном в обробці кімнати для сну та відпочинку є текстура деревини натурального матеріалу. Для того, щоб надати приміщенню більшої вишуканості та витонченості, було використано чимало дизайнерських прийомів – м’яке узголів’я ліжка у світлих тонах, розкішний текстиль оформлення спального місця, витончені настінні світильники над узголів’ям та розкішна люстра у центрі кімнати. В кімнаті достатньо місця для розміщення не тільки основного предмета меблів будь-якої спальні – ліжка, але й для організації невеликої зони відпочинку та читання біля вікна. Зручне м’яке крісло і торшер для підлоги — ось і все, що необхідно для затишної і практичної зони для читання.

Інтер'єр спальні

У спальні для подружжя складно обійтися без туалетного столика. Перед вами легкий і свіжий образ такого функціонального сегменту спальні, виконаного за допомогою світлого меблювання та дзеркала у різьбленій рамі.

Дизайн туалетного столика

Якщо в спальні використовується дерев’яне оздоблення практично для всіх поверхонь, то виконання меблів має бути іншим – наприклад, мати забарвлення. Біле меблювання виглядає вишукано, візуально здається більше, ніж є насправді і за нею набагато простіше доглядати, ніж предмети меблювання темних відтінків.

Білі меблі на фоні дерева

Ще одна спальня виконана у романтичному стилі та чудово підходить для молодої дівчини. Коване ліжко з балдахіном, найтонший тюль для оформлення ложі, рожеві відтінки для текстилю та оббивки, квітковий малюнок та неймовірна увага до найдрібніших деталей – все в інтер’єрі цієї кімнати видає мрійливість та романтизм господині.

Спальня у романтичному стилі

Спальня для двох дітей або підлітків оформлена у стриманіших тонах. На тлі дерев’яних панелей обробки виразно виглядають багато відтінків меблів і текстилю, але для справді вишуканого образу кімнати відмінно підійшли різні відтінки сірого і темного кольору марсали.

Спальня для двох

Білі меблі привносять шляхетність та елегантність у кімнату з дерев’яною обробкою, зелені рослини наближають нас до природи, а ковані клітини для люстр стали справжньою родзинкою інтер’єру, створивши унікальний образ кімнати для сну та відпочинку.

Незвичайні люстри у клітинах

Один з варіантів організації ансамблю, який можна використовувати як туалетний столик — комод і дзеркало в рамі одного дизайну. Витончений комод на гнутих ніжках з плавними хвилеподібними формами повторює декоративне різьблення великого дзеркала в рамі на ручках висувних ящиків, утворюючи в результаті гармонійний ансамбль. Два настінні світильники оригінального дизайну успішно завершили привабливий образ цього сегменту спальні для двох.

Витончене меблювання

Увага до деталей – запорука створення воістину гармонійного та весняно привабливого дизайну приміщення. Наприклад, такий предмет інтер’єру, як дивані подушки, здатні кардинально змінити весь образ приміщення, якщо мають яскраві чохли, строкатий орнамент текстилю або фамільну вишивку, як у нашому випадку.

Фірмовий логотип на подушках

Навіть у залі для занять спортом та танцями дизайнери спільно з господарями будинку не змінили своєї основної мети та оформили кімнату за допомогою дерев’яного оздоблення. Ідилію зі світлої деревини чудово розбавили дзеркальні поверхні, найтонший текстиль в оформленні вікна, живі рослини, плетені та дерев’яні меблі з пофарбованими фасадами та ковані елементи у підвісних світильниках та карнизах для штор.

Зал для занять спортом та танцями

Ванна кімната

Не дивно, що в домоволодінні з настільки привабливим інтер’єром та в утилітарних приміщеннях діє та ж концепція оформлення, що і в інших кімнатах – комфорт та затишок у привабливому одязі, створені за допомогою вишуканих меблів, оригінального декору та з великою увагою до деталей.

Дизайн ванної кімнати

Очевидно, що для ванної кімнати дерев’яне оздоблення – не найпрактичніший спосіб оформлення поверхонь, особливо тих, що відчувають постійну дію вологи та температурні перепади. Тому дерев’яні настінні плити були залишені для обробки стелі та простору навколо вікон, а решта площин була облицьована керамічною плиткою. Поєднання білого кольору з бірюзовими та блакитними відтінками в обробці стін навіює спогади про море, свіжість і прохолоду. Витонченою окрасою зони з двома раковинами стали не тільки декоративні вставки керамічної плитки з малюнком, але й різьблена рама для дзеркала з унікальним мереживним декором.

Оригінальне оздоблення утилітарного приміщення

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *