Що має бути в інтер'єрі навіть маленької квартири
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Що має бути в інтер’єрі навіть маленької квартири


Квартира невеликої площі, як і будь-яка інша, неодмінно має бути комфортною, функціональною та стильною. Це головне, і втілення цих завдань цілком можливе за умови правильно спланованого інтер’єру. Існує чимало стереотипів щодо того, що має і чого не має бути в декорі та облаштуванні такої квартири, але далеко не всі вони вірні. Так, ми нерідко відмовляємось від деяких предметів меблів, очікуючи, що це допоможе заощадити простір, а фактично позбавляємо себе зручності щодня. Існує ряд речей, плюси яких настільки великі, що виключати їх не потрібно навіть за умов дуже невеликої площі приміщення.

001.jpg

Якщо зона передпокою невелика, перше, чого зазвичай відмовляються, — кушетка, яку можна сісти, щоб взутися чи поставити важку сумку. Не варто виключати цей предмет з обходу, просто продумайте, як розмістити його максимально компактно.

002.jpg

Один із найпоширеніших прийомів роботи з маленькими приміщеннями – використання світлої палітри. Це дійсно так, нейтральні бежеві, світло-сірі відтінки роблять кімнату візуально більше, але відмовлятися від темних та насичених кольорів повністю не варто.

003.jpg

Можливо, варто використовувати більш темні кольори як акценти, локально. Синій, фіолетовий, зелений та інші насичені тони зроблять інтер’єр більш привабливим та сучасним.

004.jpg

Якщо все ж таки побоюєтеся зробити кімнату незатишною або похмурою, віддавайте перевагу природним відтінкам, втіленим у вишуканих тканинах. Цей безпрограшний прийом активно використовують дизайнери.

005.jpg

В інтер’єрі невеликий кухні навряд чи знайдеться місце для повноцінного обіднього столу, у деяких випадках для обідів та вечерь використовують і зовсім барну стійку або пересувний столик. На щастя, рішення існує: якою б компактною була ваша кухня, завжди можна знайти пару квадратних метрів для складного столика, а табуретки легко зберігаються складеними один на одного.

006.jpg

Якою б не була Вітальня кімнатаЗатишний і м’який диван завжди є невід’ємною частиною її інтер’єру. Не відмовляйте собі у справжньому комфорті, особливо якщо ви не прихильник ідеї заміни дивана кріслами чи кушеткою.

007.jpg

Дуже поширеною помилкою можна вважати недостатній рівень освітлення. Нерідко для маленьких кімнат чомусь вибирають маленькі, а часом зовсім одиночні світильники. Вступаючи таким чином, ви не тільки не заощаджуєте простір, а, навпаки, лише робите його ще меншим. Навіть у дуже невеликій кімнаті має бути кілька джерел світла: стельові світильники, настінні бра, настільні лампи і навіть торшери.

008.jpg

Незаслуженим винятком зі списку необхідного декору нерідко піддаються і великі рослини горщиків. Можливо, така рослина займе якусь корисну площу, але з погляду естетики вона дасть набагато більше.

009.jpg

010.jpg

І, нарешті, мабуть найскладніше, але в той же час і найважливіше, що варто втілити в інтер’єрі навіть дуже невеликої квартири. Йдеться про вільний простір, який просто необхідний для комфортного життя. Варто дуже ретельно зважити кожну деталь, продумати кожен елемент меблів та декору, вони повинні служити лише двом цілям – комфорту та затишку, і не в жодному разі не захаращувати простір. У деяких випадках чудово працює мінімалізм, він виражається у відмові від зайвої колірної завантаженості стін, відмову від яскравих принтів та поєднання більше двох насичених відтінків. Краще, якщо меблі та аксесуари будуть виконані в лаконічному, стриманому стилі.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.