Що дизайнери завжди радять при оформленні ванної кімнати
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Що дизайнери завжди радять при оформленні ванної кімнати


Смаки в інтер’єрі можуть відрізнятися так само кардинально, як уподобання в їжі або одязі. Однак, коли ми говоримо про організацію та декорування житлового простору, завжди знайдеться низка універсальних і незмінно добре працюючих правил, які досвідчені дизайнери давно знають та успішно використовують у своїх проектах.

Можна сказати, що ці прийоми підходять всім і завжди, і, якщо ви зараз перебуваєте в стадії розробки дизайн-проекту інтер’єру ванної кімнати, перевірте, чи не випустили щось з даного списку.

001.jpg

Багато дизайнерів радять не шкодувати коштів на установку системи теплої підлоги у ванній, і що особливо приємно, сьогодні це вже не такі великі витрати. У будь-якому випадку більшість користувачів зазначає, що ніколи більше не хотіли б повернутися до холодної плитки на підлозі. Тепла підлога дарує відчуття комфорту та затишку, а в зимовий час він зовсім незамінний.

002.jpg

Не менш важливий аспект інтер’єру будь-якої ванної кімнати – це правильно організована система освітлення. Суть у тому, що це має бути саме система, продумана та логічно пов’язана. Звичайно, в першу чергу потрібне спільне світло, потім варто подбати про локальне підсвічування певних зон, а вже після цього – про декоративне освітлення. Як останні можуть виступати як невеликі бра на стінах, так і масивна блискуча люстра в центрі кімнати, все залежить від стильового рішення і, звичайно, від розмірів ванної.

003.jpg

Ще один момент, який варто продумати заздалегідь — це зберігання дрібної побутової техніки, адже в умовах ванної кімнати питання набуває особливої ​​важливості. Багато хто зберігає фени, прилади для укладання, зубні щітки та інші електронні прилади поруч із раковиною, що збільшує ризик потрапляння на них води. Щоб уникнути поломки та головне убезпечити себе, облаштуйте спеціальні відділи для зберігання усередині шафок.

004.jpg

Зазначимо, що організація зберігання – один із ключових аспектів гарного інтер’єру, і для ванної це теж актуально. Саме достатня кількість зон зберігання забезпечує порядок і лаконічність, що вже виглядатиме стильно. Продумайте, де і як можна розмістити закриті шафки, як зробити їх ще більш місткими та ергономічними.

005.jpg

Втім, організація зберігання передбачає не лише покупку полиць та стелажів, але також уважне ставлення до дрібниць. Так, наприклад, потрібно визначити, як зберігатимуться шампуні та гелі для душу всередині душової зони. Сьогодні дизайнери все частіше відмовляються від навісних полиць, які візуально і фактично з’їдають простір, на користь ніш. Звичайно, планування подібних архітектурних елементів потрібно починати ще на етапі розробки дизайн-проекту, але якщо ваші плани входить глобальний ремонт, то розглянути варіант з нішою в душовій зоні точно варто. Вона не тільки зручна у використанні, але й виглядає дуже стильно та сучасно.

006.jpg

Наступна перевірена часом порада полягає в тому, щоб використовувати якнайбільше натуральних матеріалів. Це та стаття витрат, яка коштує кожного витраченого на неї карбованця. Природні матеріали не тільки довговічніші, приємніші у використанні, вони завжди виглядають краще штучних. Використовуйте натуральне дерево, камінь, бавовну та льон, додайте в інтер’єр ванної кімнати живі рослини. Все це створить відчуття гармонії та розслабленості, а при належному догляді прослужить багато років.

008.jpg

Нарешті, в інтер’єр будь-якої ванної кімнати обов’язково потрібно додати «родзинку», якусь деталь, яка щоразу вироблятиме вау-ефект. Це може бути будь-що: обробка стіни цікавими матеріалами, яскраві шпалери з графічним малюнком, оригінальний світильник, дзеркало в незвичайній рамі і так далі. Присутність такого елемента виводить інтер’єр на новий рівень і підкреслює, що його створення вкладено не тільки час, а й душа.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.