Великі можливості фотошпалер при створенні унікального інтер'єру
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Великі можливості фотошпалер при створенні унікального інтер’єру


Що можуть бути фотошпалери?

У нашій виставі ще з давніх-давен зберігся, можливо, якийсь примітивний образ квартири, пов’язаний з фотошпалерами. Адже на сьогоднішній день можливості поліграфії настільки широкі, що фотошпалери можуть стати саме тією унікальною родзинкою інтер’єру, яка відрізнить його від безлічі собі подібних, навіть у стандартному панелі звичайного планування.


Чи знали ви, що за допомогою фотошпалер можна розширити межі інтер’єру і повністю поміняти сприйняття кімнати в цілому? Чи існують фотошпалери, дивлячись на які візуально стираються межі простору та навіть візуальне відчуття від сезону, який зараз на дворі, йде на другий план? Так ось такі шпалери існують, і їх можна і потрібно цікаво використовувати при оформленні інтер’єру. Яких же правил при цьому необхідно дотримуватися, і яких саме шпалер підійдуть під кожне призначення кімнати і стилістику, задану дизайнером спочатку?

Якщо вся ваша квартира підтримує масштабний класичний стиль, високі стелі та важкий текстиль прикрашають його спокійний та гармонійний інтер’єр, то вам обов’язково сподобаються фотошпалери, що дублюють мальовничі полотна кращих майстрів образотворчого мистецтва. Подібністю фресок можна прикрасити як спальню вашої квартири, так і, наприклад, протилежну стіну на кухні-їдальні, розташовану навпроти класичної італійської дерев’яної кухні. Такі фотошпалери не виглядатимуть надто пихатим і вульгарним з інтер’єром, витриманим у класичних природних бежевих тонах, з лідерством натурального дерева та каменю у всій зупинці. Вони навпаки, внесуть свій індивідуальний внесок у такий інтер’єр, а з відповідним освітленням створять неповторний і унікальний дух, який повторює можливо якийсь фрагмент середньовічного замку.

До такого ж ефекту можу привести і шпалери, що зображують різноманітні фони та текстури. Якщо площа, яку ви оформляєте, знаходиться у дуже відкритому просторі, з яскравим освітленням, а декорування у певній чіткій стилістиці не входить у ваші плани, ви можете розмістити на одній зі стін шпалери з текстурою старого каменю або стіни, майстерно задрапірованої шкірою, і весь зовнішній вигляд простору відразу зміниться.
Такий декораторський прийом можна використовувати як у холодному сучасному стилі, так і в приміщеннях, де ви просто не можете дозволити собі повторити таку текстуру, через специфічність приміщення. Наприклад, при оформленні маленького ресторану в підвальній частині старого будинку з обмеженням висоти стель.

Найбільш вражаючими можна було б назвати фотошпалери, що належать до панорамних. Не важливо, що саме зображено на них панорама нічного мегаполісу або поле, засаджене виноградною лозою у вересні. І те, й інше, при правильному використанні перетворить об’єм вашої кімнати до невпізнання, а при грамотно розставлених колірних акцентах навіть стане базовою опорною точкою для вибору стилю всієї кімнати. Вузькі вулички, арки старого міста, навісні балкончики повиті хмелем, все це дає ефект переходу однієї площини в іншу, так що заходячи в хол свого будинку, ви почуватиметеся спекотною італійкою, яка вийшла на терасу вдихнути свіжий літній бриз.

На окрему увагу заслуговують фотошпалери з чорно-білим малюнком. Це геніальна знахідка для житла, де основним стилем для дизайну інтер’єру обрано модерн. А при декоруванні приміщення в стилі хай-тек, коли всі стельові комунікації вивернуті на виворот, чорно-білі фотошпалери з акцентом на їх структурності можуть послужити незамінну службу. Таким чином, лаконічність хрому та холодність бетону можуть бути пожвавлені димчастим абстракційним малюнком, естетика якого спочатку буде здаватися загадковою та не зрозумілою.

Коли не знаєте, який вибір зробити для дитячої кімнати, як прикрасити її стіну, з таким розрахунком щоб інтер’єр дитячої можна було поміняти через деякий час — спробуйте використовувати фотошпалери. І живі оптимістичні зображення тварин, і казкові герої, і футуристичні пейзажі зможуть сподобатися як маленькому хлопчику, так і дівчинці, і основна стилістика приміщення буде вирішена далі. Ваш вибір може вплинути на подальше становлення особистості та розвиток творчих здібностей у вашої дитини. А куточки дикої природи, зображені на стіні, можливо, сприятимуть спокійному сну дитини та більш розміреному сприйняттю дійсності дитячою психікою. У громадських будівлях та приміщеннях дуже тактовно можна користуватися зображенням на фотошпалерах продуктів харчування та напоїв. Згадайте себе, скільки разів на голодний шлунок, така барвиста картинка змушувала вас у ресторані робити надмірне замовлення, або купувати надлишки продуктів у супермаркетах. Так саме зображення всього смачного і ароматного позитивно впливає на купівельні здібності людей, і змушує їх витратити більше грошей. Візьміть це в розрахунок при оформленні інтер’єру магазину або кафе, де можна не дорого і практично вписати в інтер’єр оригінальні фотошпалери. І найголовніше пам’ятайте, що жодні фотошпалери не виглядатимуть, якщо їх просто застосувати до обробки стіни, не дбаючи про інші декораторські прийоми. І по-справжньому грамотне розташування фотошпалер може надати як серйозної значущості, так і легковажної іронії будь-якому житловому та суспільному інтер’єру.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.