100 фото, модні тенденції та новинки дизайну
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

100 фото, модні тенденції та новинки дизайну


Зміст:

  1. Дизайн інтер’єру 2021 – модні тенденції
  2. Колір інтер’єру 2021 – модні тренди
  3. Модні кольори 2021 в інтер’єрі кухні
  4. Вибираємо колір інтер’єру для вітальні
  5. Модні кольори спальні 2021

Для більшості з нас поняття «дім» асоціюється з найкомфортнішим місцем на землі, в якому кожна деталь чи предмет наповнені теплом та затишком. Саме тут ми розслабляємось після важкого трудового дня та набираємось сил для вирішення важливих проблем. Тому, приступаючи до ремонту та створення інтер’єру в тій чи іншій кімнаті, слід обов’язково враховувати всі нюанси, починаючи від вибору стильового рішення, закінчуючи палітрою кольорів та іншими нюансами, адже на кожне приміщення покладено певне функціональне навантаження, що є його особливістю. І тут важливо зробити все вірно. При цьому особливу увагу гуру дизайну радять звернути саме на колір інтер’єру, від якого залежить не тільки наше самопочуття, а й психологічне здоров’я.

100 фото, модні тенденції та новинки дизайну

За допомогою гри кольорів і відтінків можна розширити або, навпаки, зменшити простір, скоригувати форму кімнати або виділити акцентом головний предмет і грамотно відвернути увагу деяких недоліків планування. Колір задає настрій та підкреслює стилістичне спрямування.

100 фото, модні тенденції та новинки дизайну

Далі ми пропонуємо познайомитися з модними кольорами інтер’єру 2021, від яких фахівці пропонують відштовхуватися при втіленні тієї чи іншої дизайнерської ідеї.

100 фото, модні тенденції та новинки дизайну

Дизайн інтер’єру 2021 – модні тенденції

Основою будь-якого дизайнерського задуму щодо питань оформлення інтер’єру в 2021 році закладено створення максимально комфортного середовища для проживання людини. Адже ситуація з карантином, викликаним пандемією COVID-19, дала зрозуміти кожному з нас наскільки важливо мати затишне, комфортне і при цьому досить функціональне житло. А це означає, що всі пропозиції з цього питання будуть спрямовані на використання натуральних матеріалів, і відповідно на відтінки та кольори, що зустрічаються у природі.

100 фото, модні тенденції та новинки дизайну

Також слід зазначити, що на другий план відійшли ідеї дизайну, витримані в одному стилі. Сьогодні в моді персоналізація або, іншими словами, оздоблення житла відповідно до потреб, способу життя та смакових уподобань конкретної людини.

100 фото, модні тенденції та новинки дизайну

Колір інтер’єру 2021 – модні тренди

Як ми вже не раз говорили – колірне рішення інтер’єру дозволяє сформувати «правильне» сприйняття будь-якого інтер’єру і в 2021 році будуть актуальними досить різноманітні відтінки, добірка яких спричинена прагненням зміцнити взаємозв’язок між людиною та природою, лісом та океаном.

Бежевий та коричневий

Використання подібних непомітних і нейтральних кольорів чудово виглядатиме в інтер’єрі будь-якого приміщення. Якщо ж запропоновані ідеї здаються вам надто спокійними та непоказними, завжди можна розбавити інтер’єр гірчичним, пісковим чи жовтим.

100 фото, модні тенденції та новинки дизайну

Охра

Подібний колір стане чудовим рішенням для основи інтер’єру. Особливо, якщо використовувати в дизайні всілякі комбінації з бежевим. Подібна пропозиція діє заспокійливе на психіку людини і сприятливо впливає на самопочуття в цілому.

100 фото, модні тенденції та новинки дизайну

Синій

Синя палітра досить багатогранна і цього року дизайнери радять звернути увагу на більш ускладнені композиції, наприклад, кабальтовий, блакитно-синій, сапфіровий, сіро-блакитний, «китайська порцеляна» та інші. Не менш ефектно та оригінально виглядають «чисті» темно-синій або насичений блакитний відтінок у різних поєднаннях з іншими тонами.

100 фото, модні тенденції та новинки дизайну

Зелений

Як і в прикладі з синім, модний зелений в інтер’єрі — це вражаюча різноманітність змішаних відтінків, що викликають відчуття зближення з природою, наприклад, світло-зелений, м’ятно-зелений, пляшечно-зелений або колір весняного листя. При цьому для створення максимально гармонійної атмосфери не варто зупиняти вибір на одному тоні. Комбінуйте відтінки зеленого між собою і сміливо поєднуйте палітру з іншими квітами.

100 фото, модні тенденції та новинки дизайну

Сірий

Цей лаконічний та спокійний відтінок стане чудовою основою для створення інтер’єру. І головними в цьому випадку можуть стати не лише світлі, а й досить глибокі та темні тони. На сірому фоні дуже виразно виглядають яскраві деталі, а сам сірий, залежно від рівня освітлення приміщення, а також від інших факторів може наповнювати приміщення прохолодою або теплом.

100 фото, модні тенденції та новинки дизайну

Червоний, рожевий, бордовий, персиковий, червоний

Здивовані? Наскільки яскраво і виразно не виглядали подібні пропозиції, в 2021 році дизайнери запропонували сміливо поєднувати такі яскраві варіанти з іншими відтінками. Вони допоможуть уникнути відчуття буденності та освіжать будь-який дизайн. Не менш вражаючим прикладом можна назвати використання кольору гарбуза, обліпихи чи манго. А також глибокий відтінок чорної смородини, яскравий аквамарин та багато інших пропозицій.

100 фото, модні тенденції та новинки дизайну

Модні кольори 2021 в інтер’єрі кухні

Інтер’єр кухні – це завжди щось особливе та непередбачуване, адже у більшості квартир ці приміщення не відрізняються великою площею або мають нестандартну форму. Тому тут знадобиться певний досвід і знання у виборі палітри кольорів. Якщо фізично не можна розширити або змінити планування, завжди можна більш-менш виправити ситуацію за допомогою кольору, а саме розділити кухню на зони, візуально підняти стелю або збільшити простір.

100 фото, модні тенденції та новинки дизайну

Інтер’єр кухні 2021 має бути максимально наближений до природи, тому при виборі відповідної палітри кольорів віддайте перевагу синьому, зеленому, бежевому, коричневому, сірому, піщано-жовтому та іншим нейтральним кольорам. Це може бути класичний білий колір слонової кістки, чорний або молочний відтінок.

100 фото, модні тенденції та новинки дизайну

Залежно від стилістики інтер’єру для кухні прийнятна присутність текстилю з натуральних матеріалів, дерева та каменю, а також комбінування глянсових та матових поверхонь.

100 фото, модні тенденції та новинки дизайну

Вибираємо колір інтер’єру для вітальні

У приміщенні вітальні відбуваються всі важливі події нашого життя. Тут ми приймаємо гостей, відпочиваємо та проводимо час у родинному колі. Тому при виборі відповідного інтер’єру слід зробити акцент насамперед на багатофункціональність і комфорт. При цьому на зміну спокійним нейтральним відтінкам прийшли досить глибокі тони та яскраві фарби. Однак подібна пропозиція зовсім не означає, що потрібно терміново пофарбувати стіни в один із новомодних кольорів.

100 фото, модні тенденції та новинки дизайну

Усі деталі та колірні рішення повинні гармонійно доповнювати одна одну. У списку трендових ідей синій, зелений та фіолетовий. Колір охри, золотистий та пісочний. А також всілякі варіації помаранчевого, червоного та рожевого. Чудова основа для створення неймовірних ідей!

100 фото, модні тенденції та новинки дизайну

Модні кольори спальні 2021

Якщо в кухні зосереджена вся енергія будинку, а у вітальні завжди має бути комфортно та затишно, то спальня призначені для відпочинку та усамітнення, де кожен член сім’ї знайде для себе довгоочікуваний спокій та відпочинок. Тому в основній палітрі кольорів, актуальних для оформлення інтер’єру в цій кімнаті, лідируючі позиції віддані темно-синьому, м’ятному, сливовому, бежевому та коричневому відтінкам.

100 фото, модні тенденції та новинки дизайну

Подібні пропозиції чудово підійдуть для різних стильових напрямків і максимально наблизять атмосферу приміщень до природи. При цьому можливі варіації поєднання запропонованих варіантів з іншими лаконічними або близькими за кольором відтінками і варіювання кольорів від самого світлого, до максимально темного.

100 фото, модні тенденції та новинки дизайну

Головний колір інтер’єру 2021 – який він? Сьогодні це питання неможливо відповісти однозначно. В одних випадках перед нами представлені стримані та нейтральні відтінки, які слід використовувати як базові. В інших — в інтер’єрі можуть бути найнезвичайніші ідеї яскравих і помітних комбінацій. З цього можна зробити висновок, що модний інтер’єр 2021 – це чудова можливість облаштувати житло у відповідність до своїх смаків та способу життя.

Головний тренд інтер’єру 2021 – персоналізація!

100 фото, модні тенденції та новинки дизайну 100 фото, модні тенденції та новинки дизайну 100 фото, модні тенденції та новинки дизайну 100 фото, модні тенденції та новинки дизайну 100 фото, модні тенденції та новинки дизайну 100 фото, модні тенденції та новинки дизайну 100 фото, модні тенденції та новинки дизайну 100 фото, модні тенденції та новинки дизайну 100 фото, модні тенденції та новинки дизайну 100 фото, модні тенденції та новинки дизайну 100 фото, модні тенденції та новинки дизайну 100 фото, модні тенденції та новинки дизайну 100 фото, модні тенденції та новинки дизайну 100 фото, модні тенденції та новинки дизайну 100 фото, модні тенденції та новинки дизайну 100 фото, модні тенденції та новинки дизайну 100 фото, модні тенденції та новинки дизайну 100 фото, модні тенденції та новинки дизайну 100 фото, модні тенденції та новинки дизайну 100 фото, модні тенденції та новинки дизайну 100 фото, модні тенденції та новинки дизайну 100 фото, модні тенденції та новинки дизайну 100 фото, модні тенденції та новинки дизайну 100 фото, модні тенденції та новинки дизайну 100 фото, модні тенденції та новинки дизайну 100 фото, модні тенденції та новинки дизайну 100 фото, модні тенденції та новинки дизайну 100 фото, модні тенденції та новинки дизайну 100 фото, модні тенденції та новинки дизайну 100 фото, модні тенденції та новинки дизайну 100 фото, модні тенденції та новинки дизайну 100 фото, модні тенденції та новинки дизайну 100 фото, модні тенденції та новинки дизайну 100 фото, модні тенденції та новинки дизайну 100 фото, модні тенденції та новинки дизайну 100 фото, модні тенденції та новинки дизайну 100 фото, модні тенденції та новинки дизайну 100 фото, модні тенденції та новинки дизайну 100 фото, модні тенденції та новинки дизайну 100 фото, модні тенденції та новинки дизайну 100 фото, модні тенденції та новинки дизайну 100 фото, модні тенденції та новинки дизайну 100 фото, модні тенденції та новинки дизайну 100 фото, модні тенденції та новинки дизайну 100 фото, модні тенденції та новинки дизайну 100 фото, модні тенденції та новинки дизайну 100 фото, модні тенденції та новинки дизайну 100 фото, модні тенденції та новинки дизайну 100 фото, модні тенденції та новинки дизайну 100 фото, модні тенденції та новинки дизайну 100 фото, модні тенденції та новинки дизайну 100 фото, модні тенденції та новинки дизайну 100 фото, модні тенденції та новинки дизайну 100 фото, модні тенденції та новинки дизайну 100 фото, модні тенденції та новинки дизайну 100 фото, модні тенденції та новинки дизайну 100 фото, модні тенденції та новинки дизайну 100 фото, модні тенденції та новинки дизайну 100 фото, модні тенденції та новинки дизайну 100 фото, модні тенденції та новинки дизайну 100 фото, модні тенденції та новинки дизайну 100 фото, модні тенденції та новинки дизайну 100 фото, модні тенденції та новинки дизайну 100 фото, модні тенденції та новинки дизайну 100 фото, модні тенденції та новинки дизайну 100 фото, модні тенденції та новинки дизайну 100 фото, модні тенденції та новинки дизайну 100 фото, модні тенденції та новинки дизайну 100 фото, модні тенденції та новинки дизайну 100 фото, модні тенденції та новинки дизайну 100 фото, модні тенденції та новинки дизайну 100 фото, модні тенденції та новинки дизайну 100 фото, модні тенденції та новинки дизайну 100 фото, модні тенденції та новинки дизайну 100 фото, модні тенденції та новинки дизайну 100 фото, модні тенденції та новинки дизайну 100 фото, модні тенденції та новинки дизайну 100 фото, модні тенденції та новинки дизайну 100 фото, модні тенденції та новинки дизайну 100 фото, модні тенденції та новинки дизайну 100 фото, модні тенденції та новинки дизайну 100 фото, модні тенденції та новинки дизайну

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *