Плиткові роботи
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Укладання плитки ціна


Укладання плитки ціна

Ціна укладання плитки цікавить усіх, хто затіяв грандіозний ремонт у ванній в Ростові-на-Дону та інших областях. Поданий нами огляд цін допоможе вам проаналізувати ситуацію на ринку фахівців із укладання плитки та визначити середню орієнтовну вартість роботи плиточника. Наші ціни представлені праворуч!

Ми також порахуємо з вами вартість і грошові витрати на всі необхідні матеріали та інструменти, враховуючи керамічну плитку, якісний плитковий клей, при цьому розглядається ціна укладання плитки і на поверхню підлоги і на стіни. Організувавши ремонт у ванній або санвузлі, замовники спочатку стикаються зі злободенним питанням про ціни потрібних матеріалів та вартість діяльності з монтажу плитки на поверхні стін та підлоги. Ми в цій статті зробили огляд середньостатистичних цін, потрібних матеріалів і, зрозуміло, не залишимо поза увагою ціну укладання плитки. Середні цифри будуть представлені за 1 кв. Ми вирішили аргументовано порівняти вартість капітального будівництва при створенні ремонту під ключ, замовивши всю роботу спеціалістам і при виконанні монтажу керамічної плитки для підлоги за нашими представленими інструкціями своїми руками, витратившись виключно на будівельні матеріали при ремонті.

Укладання плитки ціна за роботу

Першочергово звернемося до основного питання — якою є вартість послуг спеціаліста плиточника. Середня орієнтовна ціна укладання плитки значно залежить від кваліфікації майстра та від регіону. Наприклад, у більшості районів Росії орієнтовна ціна укладання плитки у професіоналів середньої кваліфікації становитиме: від 600 до 800 руб. У столиці та північній столиці Санкт-Петербурзі дані послуги дорожчі, приблизно від 1100 до 1600 рублів. Слід зазначити, що більшість майстрів, у цю вартість закладають мінімальну ціну укладання плитки за виїзд. Припустимо, якщо ви хочете розмістити керамічну плитку лише на 3 кв. метрах поверхні (тобто виключно на підлогу в санвузлі або потрібно укласти фартух на кухонній поверхні), то в більшості випадків ціна укладання плитки цього варіанту буде розрахована та встановлена ​​не виходячи з ціни 1 кв. метра, а відповідно до мінімальної ціни укладання плитки (наприклад 4000 — 5000 руб.). Також, на ціну укладання плитки впливає складність роботи, оскільки якщо чорнова підлога зі старту далеко не в одному рівні, і є необхідність зробити стяжку, то фінансові витрати на ціну укладання плитки збільшаться. Таким чином, якщо плитку потрібно монтувати на сходи або облицьовувати колону мозаїкою, вартість укладання плитки буде дещо підвищена.

Укладання плитки ціна
Укладання плитки ціна

Вартість матеріалу

Щоб укласти кахель у ванній кімнаті, вам будуть необхідні:

— безпосередньо керамічна плитка;

— Спеціальний клей для керамограніту або для кахлю;

— Витратні матеріали (клини, хрестики для швів плитки, та ін);

— спеціалізовані інструменти (зубчастий та гумовий професійний шпатель);

— Затірка.

Вартість укладання плитки в Ростові

Середня вартість укладання плитки на сьогодні становить від 600-800 руб. Існують різні варіанти укладання, в тому числі і дорогі (до 2 000-3 000 руб. за 1 кв.м.). Плитковий клей коштує порівняно недорого — близько 300 руб. за упакований мішок 25 кг. Витрата безпосереднього плиткового клею зазвичай коливається від 8 до 10 кг на 1 кв.

Необхідні витратні матеріали – пластикові хрестики для швів та клинки, які важливі для ідеальної рівності укладання, коштують близько 40-60 рублів за упаковку. Їх потрібно не так багато, зазвичай ванну кімнату середніх масштабів йде приблизно 3 упаковки. Заздалегідь подбайте про покупку спеціальних зубчастих та гумових шпателів. Орієнтовна вартість затирання близько 500 рублів.

Укладання своїми руками?

Оцінюючи наші порівняння та докази, зазначені вище, вартість кваліфікованого плиточника в Ростові-на-Дону коштуватиме грошей, але в цьому випадку є гарантія якісного результату. Є гарна приказка – «Скупий платить двічі». Тому настійно рекомендуємо вам замислитися перед укладанням своїми руками. У відповідних рекомендаціях щодо укладання кераміки у ванній або санвузлі, ви знайдете докладну основну інструкцію, яка допоможе впоратися з укладанням плитки самостійним чином, і безкоштовно, але в цьому випадку стоїть основна претензія до якості та довговічності. Не дивлячись на те, що ціна стає, як правило, на чільне місце протягом усього ремонту, варто все ж довіритися фахівцям і не шкодуючи заплатити за ваші нерви, час і головне відмінний результат.

За детальною консультацією телефонуйте за тел: 8(952)586-86-19

Наші виконані роботи з укладання плитки в Ростові-на-Дону

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *