Поради щодо декорування святкового бенкету
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Поради щодо декорування святкового бенкету


Поради щодо декорування святкового бенкету

Найважливішим у новорічній урочистості є, безумовно, святкове гуляння. Проте щоб святковий стіл справді став головним «цвяхом програми», і щоб гості його надовго запам’ятали, мало продумати апетитне меню. Особою кожного столу є його сервірування, тому воно має бути дуже ошатним і вишуканим. Більше того, ні для кого не секрет, що зі смаком підібрані серветки, скатертина, свічки та посуд не тільки піднімають настрій, а й за необхідності згладжують невеликі кулінарні помилки.

Неможливо сформулювати жорсткі закони оформлення новорічного столу. Тому коли дизайнери дають поради з його прикраси, вони зазвичай обмежуються лише загальними рекомендаціями для створення яскравого образу, що запам’ятовується. У хід пускають абсолютно все, що завгодно: повітряні кулі, маски, серпантин, хлопавки, конфетті.

Щоб гарно відзначити місце кожного гостя за столом, можна використати безліч витончених та оригінальних способів дизайну. Наприклад, кмітливі господарі іноді нанизують на тонку тяганину різнокольорові бісеринки і згинають прикрашений шматочок дроту у формі першої літери імені гостя. Таку саморобну «візитку» можна встромити в мандарин — найноворічніший фрукт — і внизу зав’язати маленький бантик. Так само може бути оформлене меню. У нього можна записати назви страв на заздалегідь підготовлених, а можливо, і самостійно намальованих святкових листівках.

Невід’ємна частина будь-якого святкового столу – серветки. Якщо звичайні серветки скласти оригінальним чином, вони можуть стати «родзинкою» всієї урочистості. Наприклад, їх можна вставити в келих у вигляді віяла, надати їм форму поштового конвертика, кораблика, черепашки або пропустити через обручку — вибір за вами. Колір можна підібрати в тон скатертини, а можна і її тону для гострого контрасту.

Звичайно, важливим у розробці дизайн-проекту є і посуд. Зовсім необов’язково купувати спеціальні новорічні сервізи, адже ви можете розписати скляний посуд! Це чудова ідея для любителів робити гарні дрібниці своїми руками.

Головне, не бійтеся експериментів і тоді ви обов’язково зарядитеся гарним настроєм та бадьорістю на весь наступний рік.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.