Світла підлога в інтер'єрі або як прикрасити підлогу у світлих тонах
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Світла підлога в інтер’єрі або як прикрасити підлогу у світлих тонах


Інтер’єри у світлих тонах роблять приміщення легкими та повітряними, цю істину знає кожен. Однак при цьому існує думка, що дорого і розкішно виглядає покриття для підлоги, виконане лише з темних або теплих порід дерева. Цей міф живе ще з дев’яностих років, коли вважалося, що підлога має бути на кілька тонів темнішою за оздоблення стін. І якби хтось у ті роки зробив у своїй квартирі білу підлогу, то таке рішення викликало б загальне здивування. Однак останнім часом саме світле покриття для підлоги стало модною дизайнерською тенденцією.Світла підлога у спальні Чорний килимок на білій підлозі

Основною перевагою білого кольору є те, що він візуально розширює простір, роблячи його більшим і просторішим. Така підлога відмінно підійде для обділених світлом кімнат, вона ідеально підвищить рівень освітленості. Тому доцільно робити світлу підлогу у темних кімнатах та маленьких міських квартирах.

Один з основних плюсів білої статі полягає в тому, що при його оформленні можна створювати оригінальні контрасти, надавши інтер’єру благородства та шику, проте варто врахувати, що він не доречний у таких стилях, як бароко, антик, рококо і в класичному інтер’єрі. А ось для стилю кантрі, мінімалізм і модерн така підлога — це ідеальний варіант.Спальня у білому кольорі Рожеві стільці у вітальні

Ще однією перевагою світлої підлоги є те, що вона ідеально впишеться в будь-якій кімнаті. При цьому головне правильно підібрати колір для стін, тоді ефектний дизайн інтер’єру забезпечений.

Досвідчені дизайнери сходяться на думці, що надлишок світлих відтінків робить приміщення холодним та порожнім. І тому, щоб уникнути такого ефекту в інтер’єр, необхідно включити в нього яскраві насичені фарби, які стануть відмінним контрастом і акцентом, які зададуть настрій всій кімнаті.

Головні недоліки світлого, практично білого кольору в тому, що він дуже маркий. На ньому добре будуть видно крихти, сліди від взуття та сміття. А якщо на нього потраплятимуть прямі сонячні промені, то вони створять яскраві відблиски, які дратують око. Тому слід подумати про жалюзі або римські штори для вікон, які перешкоджатимуть потраплянню яскравих променів.

Для створення світлої підлоги можна використовувати керамічну плитку, ламінат або керамограніт. Покриття для підлоги в світлих тонах роблять і з дерева, така підлога буде в м’яких світлих відтінках і зробить приміщення теплим і затишним. Для виготовлення паркетної дошки для оздоблення підлоги використовують деревину клена, дуба, ясена, граба та берези.

Спальня у білому кольорі

Ідеальним матеріалом для покриття для підлоги на кухні і в обідній зоні є керамограніт і плитка, а ось стелити дерев’яну або ламінатну підлогу професіонали не рекомендують, таке покриття не практично для використання на кухні. Однак це стосується лише ділянки підлоги біля робочого столу. Відмінним рішення стане обробка підлоги в цій зоні плиткою, а решту всього простору можна заповнити паркетом або ламінатом.

Паркет найкраще використовувати у вітальні чи спальні. Ідеальним компаньйоном до такої підлоги стануть світлі стіни та темні або яскраві меблі.

Білий колір є нейтральним, тому може поєднуватися з будь-якими відтінками. Оригінально виглядає поєднання білого з відтінками натурального темного дерева або кольору шоколаду. Як доповнення до такого інтер’єру будуть яскраві акценти у вигляді декоративних подушок чи картин.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *