100 модних тенденцій та новинок дизайну
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

100 модних тенденцій та новинок дизайну


Зміст:

  1. Цегляна кладка у вітальні
  2. Цегляна стіна в інтер’єрі вітальні
  3. Вітальня з білою цегляною стіною
  4. Сіра цегляна стіна в інтер’єрі вітальні
  5. Цегляні шпалери у вітальні
  6. Цегляні каміни у вітальні
  7. Цегляна вітальня в стилі лофт
  8. Кухня та вітальня з цегляною стіною

Вітальня – одна із головних кімнат у будинку. Тут приймають дорогих гостей, збираються всією родиною для приємного проведення часу. Така функціональність кімнати зобов’язує її бути красивою та зручною. Дизайнери пропонують масу цікавих та стильних ідей для оформлення інтер’єру вітальні. Одна з найпопулярніших – використання цегляного декору.

100 модних тенденцій та новинок дизайну

Цегляна кладка у вітальні

Використання такого варіанту оздоблення користується неймовірною популярністю. Найчастіше використовують світлі відтінки кольору цегли. Кладка з цегли може бути різною за площею. Наприклад, повністю одна стіна вітальні декорується справжньою цеглою або обробляються «під цеглу» шпалерами або декоративною штукатуркою.

100 модних тенденцій та новинок дизайну

Надає завершеність інтер’єру вертикальна кладка з боків стін, особливо ефектно виглядають поєднання цегли різних відтінків. Також можна викласти перегородку або стійку із цегли, за умови, що площа вітальні дозволяє це зробити.

100 модних тенденцій та новинок дизайну

Цегляна стіна в інтер’єрі вітальні

Інтер’єр із цегляною стіною з натуральних або імітуючих матеріалів – модне рішення, що має безліч плюсів, основними з яких є доступність, натуральні та безпечні матеріали, універсальність, простота виконання оздоблювальних робіт.

100 модних тенденцій та новинок дизайну

Стильне цегляне оформлення стін або їх частин у вітальні можна виконати за допомогою сучасних матеріалів: різними видами облицювальної цегли, шпалерами з фактурою та малюнком «під цеглу», панелями з полівінілхлориду або деревоволокнистої плити, керамічною плиткою, елементами з гіпсу.

100 модних тенденцій та новинок дизайну

Вітальня з білою цегляною стіною

Біла цегляна стіна освіжає та буквально освітлює інтер’єр вітальні. Такий білий елемент з цегли гармонійно поєднується з будь-якими інтер’єрними стилями, у тому числі, виконаними в контрастних темних відтінках: лофт, бохо, хай-тек, прованс.

100 модних тенденцій та новинок дизайну

Біла цегла на стіні є чудовою платформою для розміщення картин, постерів, різного декору. Таку поверхню легко можна освіжити, оновити колір, виконавши самостійний побілення стіни. Також стіна з білої цеглини, за потреби, допоможе у візуальному розширенні простору.

100 модних тенденцій та новинок дизайну

Сіра цегляна стіна в інтер’єрі вітальні

Такий варіант дизайну інтер’єру вітальні дуже привабливий. Елегантний, насичений, немаркий сірий колір широко використовується для обробки житлових приміщень. Саме сірий цегла на стіні вітальні створює неповторну ніжну та гармонійну, одночасно затишну та нейтральну атмосферу.

100 модних тенденцій та новинок дизайну

Вибір даного кольору особливо доречний при використанні яскравих акцентів і декору в інтер’єрі вітальні. Різні відтінки сірого – ідеальне рішення для цегляної стіни вітальні у стилях лофт, ганьби-тек, мінімалізм.

100 модних тенденцій та новинок дизайну

Цегляні шпалери у вітальні

Шпалери «під цеглу» – трендова, фактурна, красива та надзвичайно стильна імітація натуральної цегли. Цегляні шпалери бувають різних кольорів та відтінків, різної фактури та якості. Також вони різняться за матеріалом, з якого виготовлені і ціною. Найпоширеніші шпалери з міцного і податливого вінілу, дихаючого і щільного флізеліну, паперу з поверхнею, що миється. І відповідно, вартість рулону таких шпалер буде різною: найдешевші, але поступаються за зносостійкістю, паперові, більш дорогі високоякісні та довговічні вінілові або флізелінові.

100 модних тенденцій та новинок дизайну

Цегляні каміни у вітальні

Не менш популярне останніми роками будівництво камінів у вітальнях великих приватних будинків або дизайнерська імітація камінів у невеликих віталень багатоквартирних будинків. Можна зупинити свій вибір на каміні повністю з цегли відповідного кольору, що сподобався, а можна замовити камін з чавуну, а фасад каміна і зону біля нього оформити цегляним декором.

100 модних тенденцій та новинок дизайну

Цегляна вітальня в стилі лофт

Самобутній, своєрідний і брутальний стиль інтер’єру під назвою лофт обов’язково включає невід’ємний атрибут у вигляді цегляного оздоблення. Власне, сама ідея внутрішнього оздоблення приміщення цеглою народилася разом із стилем лофт на початку минулого століття у Північній Америці. На той час була економічна криза і багато робітників не могли винаймати житло і жили в робочих цегляних приміщеннях.

100 модних тенденцій та новинок дизайну

Сьогодні цегляна кладка не ознака потреби та бідності, а елемент стильного дизайну інтер’єру з відмінними характеристиками: функціональність, зручність, помірність, зручність, комфорт, затишок, елегантність.

100 модних тенденцій та новинок дизайну

Відмінним та характерним елементом дизайну інтер’єру у стилі лофт може стати камін у цегляному виконанні. Колір та варіант цегляного дизайну потрібно вибирати за розміром свого гаманця та в гармонійному поєднанні з іншими деталями та елементами інтер’єру.

100 модних тенденцій та новинок дизайну

Кухня та вітальня з цегляною стіною

В наш час дуже актуальними є перепланування та об’єднання кількох кімнат або деяких функціональних зон звичайної середньостатистичної квартири або приватного будинку. Найчастіше об’єднують і роблять спільним функціональний простір кухні та прилеглої кімнати для облаштування повноцінної та стильної вітальні. Це надзвичайно зручно, тому що кухня, поєднана або об’єднана з вітальнею – це відмінний тандем приміщень, призначених для зустрічі гостей та подачі пригощань, приготованих власноруч господинею будинку, сімейних зустрічей, улюблених свят за великим обіднім столом.

100 модних тенденцій та новинок дизайну

Дизайнери рекомендують кухні-вітальні використовувати різні відтінки цегли або покриття «під цеглу». Так інтер’єр не втратить яскравості, насиченості та своєї неперевершеної особливої ​​атмосфери.

100 модних тенденцій та новинок дизайну

Очевидно, що декор із цегли або матеріалів, що її імітують, користується величезним попитом. Найкрасивіших варіантів декору інтер’єру з використанням цегляної теми безліч. Тому, якщо Ви прагнете сучасного, стильного, затишного та гостинного дизайну вітальні, сміливо використовуйте ідеї дизайнерів при втіленні проекту ремонту та оздоблення вітальні.

100 модних тенденцій та новинок дизайну 100 модних тенденцій та новинок дизайну 100 модних тенденцій та новинок дизайну 100 модних тенденцій та новинок дизайну 100 модних тенденцій та новинок дизайну 100 модних тенденцій та новинок дизайну 100 модних тенденцій та новинок дизайну 100 модних тенденцій та новинок дизайну 100 модних тенденцій та новинок дизайну 100 модних тенденцій та новинок дизайну 100 модних тенденцій та новинок дизайну 100 модних тенденцій та новинок дизайну 100 модних тенденцій та новинок дизайну 100 модних тенденцій та новинок дизайну 100 модних тенденцій та новинок дизайну 100 модних тенденцій та новинок дизайну 100 модних тенденцій та новинок дизайну 100 модних тенденцій та новинок дизайну 100 модних тенденцій та новинок дизайну 100 модних тенденцій та новинок дизайну 100 модних тенденцій та новинок дизайну 100 модних тенденцій та новинок дизайну 100 модних тенденцій та новинок дизайну 100 модних тенденцій та новинок дизайну 100 модних тенденцій та новинок дизайну 100 модних тенденцій та новинок дизайну 100 модних тенденцій та новинок дизайну 100 модних тенденцій та новинок дизайну 100 модних тенденцій та новинок дизайну 100 модних тенденцій та новинок дизайну 100 модних тенденцій та новинок дизайну 100 модних тенденцій та новинок дизайну 100 модних тенденцій та новинок дизайну100 модних тенденцій та новинок дизайну 100 модних тенденцій та новинок дизайну 100 модних тенденцій та новинок дизайну 100 модних тенденцій та новинок дизайну 100 модних тенденцій та новинок дизайну 100 модних тенденцій та новинок дизайну 100 модних тенденцій та новинок дизайну 100 модних тенденцій та новинок дизайну 100 модних тенденцій та новинок дизайну 100 модних тенденцій та новинок дизайну 100 модних тенденцій та новинок дизайну 100 модних тенденцій та новинок дизайну 100 модних тенденцій та новинок дизайну 100 модних тенденцій та новинок дизайну 100 модних тенденцій та новинок дизайну 100 модних тенденцій та новинок дизайну 100 модних тенденцій та новинок дизайну 100 модних тенденцій та новинок дизайну 100 модних тенденцій та новинок дизайну 100 модних тенденцій та новинок дизайну100 модних тенденцій та новинок дизайну 100 модних тенденцій та новинок дизайну 100 модних тенденцій та новинок дизайну 100 модних тенденцій та новинок дизайну 100 модних тенденцій та новинок дизайну 100 модних тенденцій та новинок дизайну 100 модних тенденцій та новинок дизайну 100 модних тенденцій та новинок дизайну 100 модних тенденцій та новинок дизайну

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *