Оформлення стін за допомогою фотошпалер
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Оформлення стін за допомогою фотошпалер


Фотошпалери у сучасному інтер'єрі

Шпалери з кольоровим зображенням називаються фотошпалери. За допомогою таких шпалер можна створити певну атмосферу в інтер’єрі. В даний час фотошпалери стали одним із найсучасніших напрямків дизайнерського інтер’єру, хоча ще недавно вони вважалися пережитком минулого. З цієї статті ви дізнаєтесь, як недорого та швидко перетворити квартиру за допомогою фотошпалер. Якщо говорити про фотошпалери, потрібно знати, що вони відрізняються від звичайної збільшеної фотографії. Хороші фотошпалери – це продукт високої якості, який характеризується чіткою графікою та насиченим кольором. Якщо збільшувати звичайну фотографію, то такого результату досягти практично неможливо. У такому випадку картинка виходить нечіткою та розмитою.

При виготовленні фотошпалер користуються особливою технологією нанесення зображення. При цьому ретельно продруковується кожен міліметр малюнка, завдяки цьому протягом усього терміну експлуатації колірна гама зберігає свою яскравість. У наші дні фотошпалери користуються великою популярністю. Такі шпалери допомагають навіть зорово збільшити простір.

Практично кожен зможе підібрати фотошпалери на свій смак, тому що їх смислові сюжети дуже різноманітні. Підвищений попит мають екзотичні пейзажі, наприклад такі, як пальми, острови, водоспади, морський берег, гірські річки. Але різні рослини, квіти та міські ландшафти теж зустрічаються досить часто. Крім всього перерахованого, в асортименті є дитячі, східні, художні та багато інших сюжетів. А якщо ви бажаєте чогось оригінального, то протягом 5-ти днів вам виготовлять фотошпалери на замовлення.

Залежно від кількості панелей (їх може бути від 2-х до 8-ми), змінюється і розмір фотошпалер.

Прийнятні ціни, різноманітність сюжетів та простота у використанні – головні переваги, які приваблюють багатьох покупців. Колірна гама — це ряд гармонійно підібраних та взаємопов’язаних відтінків художнього твору. Однією з основних її складових є колір, який поділяється на холодні та теплі кольори. Блакитний, зелений, синій та їх відтінки – індиго, фіолетовий, колір морської хвилі, бірюзовий та інші – відносяться до холодних кольорів. А жовтий, помаранчевий, червоний та їхні відтінки – це теплі відтінки.

Якщо ви вибираєте фотошпалери, необхідно знати достовірно, що підійде саме вам. Кімнату маленького розміру допоможуть візуально збільшити шпалери холодних тонів. А якщо в кімнаті мало світла, то краще віддати перевагу теплій колірній гамі, яка допоможе створити відчуття затишку та комфорту.

Для кожної кімнати вибирають фотошпалери індивідуально, виходячи з того, навіщо вона призначена. Наприклад, для ігрової або вітальні можна підібрати веселі та яскраві відтінки, а для спальні – спокійніші.

Після того, як ви визначилися з вибором та покупкою, переходимо до найважливішого етапу — поклейки фотошпалер. Для цього вам знадобиться:

 • клей на натуральній основі, призначений для фотошпалер;
 • цебро, щоб змішувати клей;
 • кисть, щоб наносити клей;
 • для розгладження шпалер стане вам у нагоді валик;
 • рівень, рулетка;
 • для обробки країв вам знадобиться канцелярський ніж;
 • олівець, шпатель.

Після того, як ви підготували все потрібне, можна приступати безпосередньо до роботи.

Якщо ви прислухаєтеся до наших порад, то робота не надасть вам особливого клопоту. Ось деякі рекомендації:

 • Перед початком роботи потрібно повністю позбавити стіни старих шпалер. Поверхня стіни повинна бути чистою, сухою та ідеально рівною. А будь-які нерівності усуваються за допомогою шпателя.
 • Попередньо розкладіть панелі фотошпалер, щоб повністю вийшла картинка. Переконайтеся, що вона підходить за розміром стіни.
 • Розмістіть стіну під кожну панель за допомогою рівня та олівця. Це полегшить вам обклеювання шпалер.
 • Розведіть клей відповідно до інструкції.
 • За допомогою пензля наносите клей на панелі, а потім додайте намазані панелі до стіни по розмічених лініях. Наклеєну панель розгладжуйте за допомогою валика від центру до країв. Необхідно врахувати, що обклеювання слід починати знизу вгору.
 • За допомогою вологої тканини потрібно ретельно витирати клей, що залишився на лицьовій стороні фотошпалер.
 • У разі потреби краї фотошпалер можна підрізати канцелярським ножем.

Не забувайте, що ви можете втілити в життя оригінальні дизайнерські рішення за допомогою фотошпалер. Не бійтеся фантазувати, і ваша кімната стане справді неповторною.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *