30 найкращих ідей для дівчинки на фото
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

30 найкращих ідей для дівчинки на фото


Одним із найвідповідальніших завдань, з яким стикаються всі батьки, вважається оформлення дитячої кімнати. Саме від її інтер’єру залежатиме не лише емоційний стан дитини, а й розвиток малюка загалом. Тому до облаштування дитячої слід поставитися дуже серйозно. Зрозуміло, що у дитячій кімнаті слід використовувати меблі, текстиль та інші аксесуари найвищої якості, по можливості, виготовлені з натуральної сировини. Однак не останню роль в дитячій інтер’єрі грає колірне оформлення. Сьогодні мова піде про рожеву дитячу кімнату та про варіанти її оформлення. Ліжко з балдахіном у дитячому

Насамперед давайте трохи розберемо психологію цього кольору. У багатьох рожевий асоціюється з ніжністю, мрійливістю та романтикою і в цьому є частка правди, адже серед безлічі позитивних характеристик цей колір символізує дружелюбність, комфорт та спокій. Вважається, що рожеві відтінки позитивно впливають на самопочуття людини, а в давнину в нього фарбували стіни в лікарнях, щоб пацієнти швидше одужували. Звідси виходить, що рожева дитяча кімната хоч і є стереотипною, але саме таке рішення буде ідеальним для оформлення кімнати для дівчинки. Причому цей колір оцінять як зовсім ще малечу, так і леді підліткового віку.

ТБ і дзеркало на стіні Дитяча у ніжно-рожевих тонах

Головне лише правильно використовувати рожевий колір, поєднуючи його з різними нейтральними відтінками. Варто пам’ятати, що сам по собі це колір дуже сильний, а тому не варто обтяжувати простір, додаючи в інтер’єр надто яскраві контрасти, які можуть дратувати очі дитини. У той же час рожевий не повинен бути отруйним! Щоб кімната позитивно впливала на психоемоційний стан дитини, краще віддати перевагу м’яким і ніжним відтінкам.

Варіантів оформлення інтер’єру рожевої дитячої кімнати може бути маса, проте всі вони будуються на нескладних правилах, давно відомих і успішно застосовуваних фахівцями в галузі розробки дизайнів приміщень.

Насамперед слід визначитися, що саме стане рожевою основою кімнати. Це можуть бути стіни, меблі або текстиль як окремо, так і змішуючись між собою.Розмальовані стіни у дитячій Рожеві гардини у дитячій

Взяти, наприклад, кімнату зі стінами, пофарбованими в насичений рожевий колір з яскравішими шторами і декоративними елементами. У цю картину просто ідеально впишуться білі меблі. Щоб створити в такій кімнаті затишний простір, що обволікає, можна і стелю пофарбувати в той же колір, що і стіни, але тоді підлогу або килим на підлозі найкраще оформити або в кольорі слонової кістки або зовсім залишити білим, як і меблі. Щоб візуально змішати всі ці кольори, можна підібрати оригінальне покривало для ліжка з квітами або рослинними візерунками, на якому будуть зображені елементи всіх відтінків, що використовуються в кімнаті.

Досить часто в оформленні інтер’єру яскраві та насичені відтінки рожевого кольору використовують виключно як акценти, у той час як за основу беруть ніжно-рожевий, бежевий або білий колір. Таким акцентом може стати одна зі стін кімнати чи деякі предмети меблів чи текстильні елементи.

Таким яскравим акцентом може стати і килим на підлозі і навіть така невелика, здавалося б, деталь задасть тон всій кімнаті.Яскраво-рожевий комод Килимок у білий горох

Якщо ж такі яскраві експерименти вам не до душі і в задумі у вас ніжна і стильна дитяча, то краще віддати перевагу ніжно-рожевому кольору в поєднанні з білим. У такій кімнаті доречні будуть квіткові та рослинні мотиви, а також різьблені дерев’яні меблі, які додадуть урочистості та певної загадковості. Як правило, подібні інтер’єри у багатьох людей асоціюються з найтоншим мереживом, яке так личить маленьким леді.

Якщо ж хочеться створити незвичайну атмосферу рожевої дитячої кімнати, то можна поєднувати основний колір із синім, фіолетовим, пурпурним і навіть чорним. Однак, при цьому варто врахувати смаки дитини, тому що такий своєрідний і насичений дизайн не кожному сподобається.

Досить цікаво виглядає рожева дитяча зі смугами, які можна помістити або на стелю, або на стіни. Також добре виглядатимуть смугасті панелі по периметру кімнати.Смуги на стелі Дитячі меблі з рожевими дверцятами

У будь-якому випадку рожева кімната для дівчинки — це відмінне рішення і при будь-якому варіанті оформлення така дитяча, безперечно, стане дуже затишною і комфортною для дитини.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *