Інтер'єр спальні у квартирі неправильної форми
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Інтер’єр спальні у квартирі неправильної форми


Дизайн інтер'єру спальні неправильної форми

Абсолютно не виникає проблем при розміщенні меблів у приміщенні, де площа і форма дозволяють будь-які варіанти. Але як бути, якщо форма кімнати неправильна? Де в такій спальні поставити ліжко та інші меблі, щоб, загалом, дизайн інтер’єру не постраждав? Скористатися порадами ергономіки (науки, що описує розташування предметів, які були б максимально зручними для людини під час їх використання), можна не тільки в кімнатах з правильними формами. Навіть у приміщеннях з нішами, тамбурами та зайвими кутами також можна зручно розташувати меблі та жити комфортно. Разом з дизайнером інтер’єрів нашої студії розглянемо та розберемо типові планування квартир та варіанти розміщення меблів та інтер’єру спальні.

Спальня у будинку серії 1-515/9, II-57, 1/515-19.
У невелику кімнату-спальню веде тамбур із дверима. Найкраще тут виходить зонувати простір.
Перший варіант — це розташування ліжка біля вікна. Біля входу відведено місце для системи зберігання речей – шафи та комоди.
У другому варіанті прийнято до уваги звичка мешканців вставати досить пізно вранці — ліжко розташоване в дальньому від вікна кутку, щоб ранкові сонячні промені не заважали сну. Шафа, комод і туалетний столик, у цьому випадку, розмістилися там, де найбільше світла – біля вікна.

Спальня у будинку серії 1-515/9, II-57, 1/515-19.
Занадто вузьку та довгу кімнату з маленьким вікном можна трохи «укоротити» і перетворити на більш правильну форму. По-перше, не ставити шафи та комоди вздовж довгої стіни, а по-друге, ліжко встановити неподалік біля вікна.
Враховуючи ці поради, можна припустити два варіанти розміщення меблів. Перший варіант — це розташування ліжка під вікном, а комод або шафа біля входу.
Другий варіант описує розміщення меблів таким чином, щоб ліжко знаходилося навпроти тієї стіни, що з’єднує двері та вікно. При цьому її поперечне розташування зорово збільшує простір.

Спальня у будинку серії 1605, II-57
Велику обережність слід проявити під час облаштування спальні з двома дверима. Найкращим способом буде розташування ліжка таким чином, щоб людина, що лежить на ліжку, могла бачити обидва входи в кімнату.
При використанні корпусних меблів у такій спальні є можливість відокремити прохідну зону кімнати з вільним коридором від її житлової частини. Якщо розставити більшу частину меблів вздовж довгої стіни, спальня набуде більш правильної форми. Можна в тамбурі повісити дзеркало та повісити поличку з косметичними засобами, висвітливши цю зону додатковим освітленням. Спальня у будинку серії П-44 ТМ
Невелике вікно в кутку спальні добре освітлює кімнату.
У першому випадку можна розмістити шафи, комоди та інші меблі вздовж довгої стіни, а ліжко – вздовж протилежної.
У другому випадку розміщення меблів таке, що системи зберігання приховані від огляду, що входить вздовж стіни з дверима. Ліжко знаходиться під будь-якою з довгих стін. У двох цих випадках трохи подовжена форма спальні і додатковий кут візуально ховаються через поперечне розташування ліжка.


Спальня у будинку серії П-3, ІП-46с
Навіть розкрити свою майстерність з розміщення меблів дизайнер може у п’ятикутній кімнаті. Існують варіанти, які допоможуть врівноважити форму спальні за допомогою симетрії.
Основним завданням є встановлення ліжка. Можна спробувати присунути її до стіни з дверима, а на протилежному боці кімнати поставити комод.
При іншому варіанті, коли спальне місце розташоване по діагоналі до дверей, варто візуально вирівняти простір: розставити дві системи зберігання навпроти один одного (одна – відразу біля дверей, інша – вздовж протилежної стіни)


Спальня в будинку серії П-46, П-44
Відмінне рішення для дизайну інтер’єру для кімнати, в якій є ніша — це спальня з вбиральні. Закривши нішу невеликою перегородкою з дверима, можна перетворити форму кімнати в правильний чотирикутник. При цьому шафи не обмежують простір спальні.
Щоб зробити кімнату більш гармонійною можна використовувати дві однакові двері: для входу та для ніші.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *