Яка гардеробна кімната має бути у 2022 році
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Яка гардеробна кімната має бути у 2022 році

Вбиральня кімната 2012 року. Яка вона?Не секрет, що заповітною мрією кожної жінки, незалежно від віку, є наявність вбиральні кімнати у себе в будинку. Того особистого таємного простору, в якому так дбайливо і акуратно можуть розміститися всі її речі, починаючи від безлічі пар взуття, і закінчуючи колекціями найрізноманітніших аксесуарів. Але будинок побудований, приміщення під вбиральню відведено, а ми не знаємо, як же його оформити. Що нового придумано для вбиралень, і як інтер’єр цього незвичайного приміщення дизайнери радять декорувати в 2012 році?

Напевно, більшість вбиралень, які ви бачили раніше в журналах, рекламних проспектах і у знайомих, були оформлені в класичному стриманому стилі, а як же вчинити, якщо весь ваш новий будинок або квартира, це сміливий виклик всій класиці, притаманний сучасному європейському модерну. ? А в 2022 році саме такі інтер’єри будуть у замовників у фаворі. Як вчинити у цьому випадку? Як поєднати в вбиральні кімнаті максимальну функціональність, цього, як правило, скромного за площею приміщення з індивідуальною яскравістю стилю, який знаходиться за суміжною стіною в спальній кімнаті.

Найнезвичайніше і екстравагантне рішення, якщо у вас немає капітальної несучої стіни, між спальнею та гардеробною … залиште цей простір прозорим! Так, так, скло! Ви не дочули! Основна тенденція 2022 року, відсутність кордонів та видимого поділу на зони, між просторами, так спробуйте це застосувати і для вбиральні! Прозорі двері можуть бути виконані як зі скла, так і полімерних прозорих матеріалів, і мати різну пропускну здатність для світла. Отримані ефекти від такого повороту подій в інтер’єрі можуть вразити уяву! Тільки уявіть, що в спальній кімнаті темно, а в вбиральні горить яскраве світло, і за вами можуть спостерігати збоку. Або навпаки, коли світло в спальні, ви зможете легко розвісити по місцях речі, або вибрати собі щось у вбиральні, не запалюючи при цьому світла. Такий хід прозорого простінка буде гармонійно виглядати, якщо ширина гардеробної кімнати дорівнює ширині спальні, а глибина не велика, щоб світло через скляну перегородку було достатньою потужністю для повноцінного освітлення всього об’єму вбиральні.

Друге, що пропонують дизайнери для вбиралень у 2012 році, це максимальне використання простору не лише по периметру, а й у центральній частині кімнати. Задумайтеся, адже зазвичай вздовж стін цього приміщення розташовані шафи, а посередині, максимум, що може стояти — це пуф для примірки взуття, чи не так? А якщо вбиральня має квадратну форму, то втрачати дорогоцінні квадратні метри нам зовсім не до речі. Насправді центральна частина кімнати може бути використана дуже ефектно. У ній можна розташувати високу шафу, циліндричної форми, в якій будуть ретельно розкладені всі ваші найдрібніші і дорогі аксесуари. Якщо така шафа буде закріплена в центрі кімнати на нерухомій осі, то з будь-якого кута вбиральні ви зможете зручно знайти в шафі косинку-каре, брошку, рукавички, або парасольку. А верхня кришка такої рухомої шафи може з успіхом послужити вашим головним уборам. Нехай навіть цей прийом вам нагадуватиме стійку з листівками у книгарні, дизайнери у 2012 році радять не соромитися. Адже як не авантюризм у меблевому плануванні зможе підняти настрій вам з ранку з перших хвилин, проведених у вашій спальні.

Підсвічування вбиральні кімнати, теж вимагає вашого безпосереднього втручання. Адже що ми спостерігали у вбиральні, до 2022 року? Класичні світильники на стелі, громіздкі люстри в ампірному стилі або мініатюрні точкові світильники, що не дорогі, вбудовані в підвісну стелю. Але ми не ходимо в новому році трафаретності та стандартності, чи не так? Дизайнери інтер’єрів у 2022 році пропонують нам навіть у таких простих та функціонально спрямованих приміщеннях, як вбиральня, не багато пограти зі світлом! Адже велика кількість модельних шаф, успішно можуть приховати будь-яку електричну проводку, яка веде в оригінальному підсвічуванні. Так, ваші полиці і так підсвічені, але ніхто ж не завадить наш крім природного чистого світла влаштувати там грайливе нічне підсвічування. Це можуть бути і колірні акценти різного кольору, наприклад холодного – у підлогах для взуття, і теплого у шафі з нижньою білизною та панчохами. Це може бути світло, відбите від будь-якої поверхні в шафі, де зберігається багато аксесуарів зі страхами або дорогоцінним камінням. Це може бути незвичайне підсвічування підлоги, або простору з-під низу модулів для одягу. Варіантів маса, і головне щоб ви не зупинялися у 2012 році на чомусь простому та ординарному, адже вбиральня для жінки – це візитна картка її особистого смаку, вишуканості та неординарності.

І ще, не забудьте про безліч дзеркал! На дверях, на зовнішніх фасадах шаф, на торцях меблів і навіть на стелі можливо, велика кількість дзеркал ніде не буде зайвим.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.