Маленький та мобільний дачний будиночок на колесах на фото
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Маленький та мобільний дачний будиночок на колесах на фото


У період дачного сезону та часу відпусток, поїздок та відпочинку на природі, дедалі більше наших співвітчизників замислюються про перспективу придбання портативних міні-житлів. У Європі та Америці невеликі будинки на колесах отримали визнання і високу оцінку любителів подорожувати, що називається «дикунами».

Будиночок на колесах

Невеликий будиночок на колесах, обладнаний всім необхідним для комфортного перебування в будь-яких погодних умовах, може служити як дачне житло на час вашої відпустки. У такому випадку вам не доведеться турбуватися про свій дачний притулок в зимовий період, адже будинок на колесах стоятиме в гаражі або на стоянці.

Портативний дачний будиночок

Ви можете вирушити в подорож, «прихопивши» з собою комфортне житло для невеликої сім’ї, в якому є необхідні сегменти для затишного сну та відпочинку, приготування їжі та можливість проводити всі необхідні санітарно-гігієнічні процедури як у дорозі, так і перебуваючи на стоянці.

Сонячні батареї

Електрика для роботи побутової та цифрової техніки для дачного будиночка надходить від сонячних батарей. Тому використання подібної моделі проживання на присадибній ділянці або просто за містом доцільно в теплу пору року, коли світловий день довгий, та й сонце тішить нас частіше.

На природі

Розглянемо докладніше як облаштований інтер’єр дачного будиночка на колесах – яким чином дизайнерам вдалося за кілька квадратних метрів розмістити безліч життєво важливих сегментів, інтегрувати побутові прилади та цифрову техніку, не забути про системи зберігання та затишні спальні місця.

Інтер'єр будиночка

Практично всі поверхні та вбудоване меблювання будинку на колесах виконано зі світлої деревини. Лише покриття для підлоги візуального ефекту розширення простору виконано в більш темному колориті. Така тотальна присутність деревини створює неймовірно теплу та домашню атмосферу, в якій навіть далеко від дому можна почуватися комфортно, безпечно та надійно.

Дерев'яні поверхні

Незважаючи на збори в одному невеликому приміщенні зон, які зазвичай розташовуються в кількох кімнатах звичайного житла, будиночок не виглядає перевантаженим предметами меблів, техніки чи деталями інтер’єру. Тут навіть можна говорити про деякий простір, що дуже важливо з психологічного погляду комфортного перебування кількох людей у ​​невеликому просторі.

Простір у два рівні

У невеликому просторі зони мають умовні межі. Вітальня, вона ж передпокій, плавно перетікає до кабінету, зустрічається з кухнею та їдальнею. Можна сказати, що і спальня розташована тут, просто на верхньому рівні.

Вид зверху

Системи зберігання розміщуються скрізь, де тільки це можливо, щоб не заважати пересуванню по портативному будиночку. Сидіння передпокою-вітальні, які при необхідності можуть трансформуватися в спальне місце, є системою зберігання речей, необхідних у поїздці. Над холодильником оригінально розміщені невеликі кошики. В результаті і корисний простір використовується з користю і місцем для будь-яких дрібниць в зоні швидкого доступу.

Сидіння-скринька

Кабінет

Ще одна, мабуть, головна система зберігання, розташована під верхнім ярусом, який є спальним місцем. Навіть у такій невеликій шафі можна розмістити весь необхідний одяг та взуття для перебування на дачі або в дорозі.

Шафа

Кухня є досить відокремлене приміщення — невеликий вузький відсік. Незважаючи на скромні розміри, тут вдалося розмістити всі необхідні робочі зони, побутову техніку та навіть раковину для миття посуду. Не на кожній кухні, розташованій у міській квартирі, є можливість мити посуд, поглядаючи на гарний краєвид за вікном. Весь невеликий простір кухні використовується по-максимуму, навіть відкриті стелажі для продуктів харчування та всяких спецій є. Для росіян, щоправда, є досить проблематичним перевезення будиночка на колесах, усередині якого є відкриті полиці, з банками, що стоять на них. Наші дороги поки що не зможуть гарантувати збереження вантажів.

Кухня

Усього півкроку вліво від кухонної зони і зазирнувши за фіранку, ми опиняємося в санвузлі та душовій, розташованих в одному невеликому сегменті будиночка на колесах.

Мийка біля вікна

Душова «кабінка» є власне душ, розташований над дерев’яною діжкою, простір якого обмежує фіранку. Це, звичайно, не спа-салон вдома, але свої основні функції душова виконує — провести водні процедури можна не залишаючи портативного житла.

Непросто утилітарне приміщення забезпечити достатньою кількістю систем зберігання, не захаращуючи його при цьому. Адже більшу частину простору займає сантехніка. Тому в хід йдуть різні пристосування щодо економії місць.

Туалет

Використання різних систем зберігання, виконаних своїми руками (або руками інших майстринь), що несуть у собі частинку домашнього затишку та тепла, допомагає пом’якшити атмосферу портативного житла, наблизити його до основного місця проживання господарів дачного будиночка.

Системи зберігання у санвузлі

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *