Фіолетовий колір в інтер'єрі спальні
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Фіолетовий колір в інтер’єрі спальні


Фіолетовий колір в інтер'єрі спальні

Фіолетовий колір, а також багата гама його відтінків – від ніжного лавандового до зухвало яскравого малинового – не найочевидніший вибір для декору спальні. І якщо світлі тони хоча б зрідка вибирають, поєднуючи їх з бежевими і сірими відтінками, то більш насичені, щільні фіолетові чомусь прийнято вважати важкими, погано поєднуються і навіть давлять. Досвідчені дизайнери інтер’єру, однак, легко розвіюють всі сумніви і побоювання – фіолетовий ідеальний для інтер’єру спальні, навіть насичений відтінок баклажана або вибухова фуксія! Крім того, приглушена фіолетова гама є найкращим вибором для тих, хто хоче створити в спальні розслаблений та умиротворений настрій. Холодні, акварельні фіолетові працюють як сині тони, але, на відміну від останніх, виглядають оригінальніше і свіжіше.

Студія Павла Полинова надає послуги зі створення оригінальних інтер’єрів для комфортного життя. Довірте місце вашого будинку професіоналам. Телефонуйте нам за телефоном (812) 406-95-14 або надішліть заявку за допомогою форми зворотнього зв’язку. Дозвольте собі жити у красі та затишку.

Фіолетовий колір в інтер'єрі спальні

Ми радимо поєднувати благородні темні фіолетові відтінки з великою кількістю денного або штучного світла, холодні – з теплою деревиною, а соковиті ягідні тони ідеально гармоніюватимуть із нейтральною сірою палітрою та металевими фактурами.

Фіолетовий колір в інтер'єрі спальні

Представлений у цьому проекті відтінок фіолетового – досить темний, з яскраво вираженим холодним тоном, що має сірий відлив – є одним із найблагородніших, стильних та багатих у колірній палітрі. Такий колір чудово працює в просторих і добре освітлених приміщеннях, однак і в спальні середніх розмірів можна застосувати подібну гаму, для цього використовуйте фіолетовий трохи менші обсяги і обов’язково розбавте його аксесуарами, виконаними з натуральної деревини.

Фіолетовий колір в інтер'єрі спальні

У цьому інтер’єрі використаний схожий сірувато-фіолетовий колір, але вже набагато тепліший, такий виходить при додаванні червоного підтону. Цей відтінок виглядає фантастично красиво у поєднанні з темним деревом та легкою нейтральною гамою, в якій виконаний інтер’єр спальні.

Фіолетовий колір в інтер'єрі спальні

Маленька площа кімнати і низький рівень природного освітлення часто стають головними перешкодами для експериментів з яскравими квітами в інтер’єрі. Існує невелика хитрість для такого випадку: сміливо використовуйте відтінок, що сподобався, такий, наприклад, як задерикуватий бузковий в даному проекті, але в невеликих кількостях. Нехай колір з’явиться як елемент декору або фрагмент малюнку на тканині, також можете використовувати яскраві аксесуари та подушки.

Фіолетовий колір в інтер'єрі спальні

Килим насиченого фіолетового кольору підтриманий відтінком пледу, а також орнаментом на подушках. Але головний секрет цього інтер’єру криється у кольорі стін. Ніжний, ледь вловимий лавандовий колір є «рідним братом» соковитого фіолетового, ось чому він якнайкраще доповнює яскравий тон.

Фіолетовий колір в інтер'єрі спальні

Наступний інтер’єр є втіленням справжнього гламуру та шику. Але, зверніть увагу, тут немає нічого зухвалого, надміру яскравого чи кричущого. Насичені фіолетові тони в поєднанні з поверхнями, що відбивають, і фактурами створюють легку, але неймовірно стильну палітру, що запам’ятовується.

Фіолетовий колір в інтер'єрі спальні

При роботі з великою кількістю холодного фіолетового завжди використовуйте його у поєднанні з нейтральними бежевими відтінками, це допоможе насиченим фарбам не зливатися в одну пляму і збереже колірний баланс.

Фіолетовий колір в інтер'єрі спальні

Навіть якщо площа спальні допускає будь-які експерименти з темним кольором, ми не радимо захоплюватися. Тільки погляньте, як стильно виглядає глибокий фіолетовий, використаний локально і поєднаний зі світлою палітрою.

Фіолетовий колір в інтер'єрі спальні

Використовувати улюблений колір лише в аксесуарах – класичний та безпрограшний варіант. Часи, мода, а разом з ними і смаки змінюються, і коли один колір перестає подобатися так само сильно, як раніше, змінити інтер’єр усієї кімнати простіше простого – лише замініть декоративні елементи.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *