Оформлення дачної ділянки та двору декоративним камінням на фото
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Оформлення дачної ділянки та двору декоративним камінням на фото


Якщо тягне на дачу у вільний час або ви вирішили влаштуватися на пмж у заміському будинку, непогано було б оформити прилеглу до нього ділянку. Бажаєте вирощувати лише петрушку з огірками? Чудово, але вільному від грядок місцю краще надати гідного вигляду. Серед стилістичних напрямів ви неодмінно підберете собі підходящий дизайн, навіть якщо не станете ретельно вивчати останні новинки виставок з ландшафтного оформлення в Челсі.

Все набагато простіше та доступніше. Допоможуть вам у цьому рослини та атрибутика, яка зблизить з природою, енергетично підтримає вас, і додасть природності дизайну. Естетичний початок вимагає споглядання облагородженої території, гарних форм та приємних дрібниць, за які бажають чіплятися очі. Лавки, гармонія скла та сталі, садові аксесуари, екзотичні зарості підкреслять природну красу, але почесне місце належить камінню, на яке і націлений наш погляд.

Кам'яна краса

Природна велич

Ландшафтне декорування камінням – протестований багатовіковий спосіб створення непересічного дизайну, доречного як для терасування, так і ультрамодного поєднання. Якщо подивитися на фотографії, присутність каменів на ділянці асоціюється із середньовічним стилем. Напевно тому, що екологічний матеріал був поза конкуренцією у будівництві минулих століть.

Кам'яний замок Садові доріжки

Камені, валуни, шляхетний мармур, граніт та низка інших – головний та вагомий аргумент на користь естетичної величі ландшафтного дизайну. Тверді або з пухкою структурою конгломерати є складовою рельєфу, і представлені в природі багатою колекцією. Усього налічується близько 300 видів, але нам відомі та доступні лише їх невелика частина. Вони утворюються з осілого космічного пилу або падають з неба метеоритами, формуються в гірських породах, і тішу очі оригінальними формами, кольором і фактурністю. Ототожнюються з вічністю, надійністю та допоможуть увічнити власну творчість присадибної ділянки.

Лірика ПростірВ оформленні конгломерати беруть участь в обрамленні архітектурних конструкцій, є основою для відтворення альпійських гірок, задіяні в спорудженні водоспадів, і завжди готові стати незалежними елементами прикраси. Список затребуваних видів для декору саду значний. Це пісковики, галька, мармур, сланці та ряд інших порід, якими вимощені доріжки, сухі струмки або викладені стіни.

У гармонії із природою Доріжки з каменю Стіна з каменів

«Кам’яна гладь» водойм

Відшліфована водою гладка галька найчастіше використовується як декоративний компонент. Різноманітність конфігурацій, розмірів і виражені лілова та світло-сіра гами позначили їхню зриму присутність у ландшафті. Органічна комбінація з водою визначила місце гальки в організації водойм, а їх забарвлення та форма стали ідеальним матеріалом для насипних доріжок. Величезною галькою зручно викладати бордюри, оскільки вона здатна заряджатися енергією сонця і відсвічуватись у темряві.

Доріжки з гальки Кам'яний "проспект"

Якщо в планах спорудити водну конструкцію на території, зверніться до котунів або голяка, що конкурують з кварцитом. Валуни котуни, з гарною легендою льодовикового походження, з плавними округлими формами, вважаються цінними в дизайні. Глиби, різновид валунів, особливо міцний матеріал, готовий віками прикрашати територію.

Так, щоб надати природності ставку, слід по периметру водойми помістити частину цієї колекції, і вигляд і сприйняття стануть абсолютно іншими. Згодом вони зміниться відтінок, вони обростуть мохом, але з погляду декору такі прояви зараховуються до переваг, і відрізняються природним відповідністю ландшафту.

Окатиші Валуни

В оформленні водойм є свої особливості. Обов’язковою вважається наявність валунів та інших габаритних видів. Вітаються різні розміри та конфігурації, крім версій із вапняною структурою. Вони змінюють нейтральність рівня рН, що сприяє розмноженню водоростей. На дно слід насипати гальку, а великі форми розташувати по краях, наполовину зануривши у воду. Територію біля ставка замащують гранітними плитами, бруківкою або шліфованим пісковиком.

Штучна водойма Мармурове озеро

Багатозвучні пісковики

Кремнисті або вапнякові види однаково гарні для оформлення. Щодо тверді мінерали легко піддаються обробці. Розкіш палітри кольорів починається від ніжно-рожевої гами, включають лілові тони з відтінками жовтих вкраплень, і спочатку зумовлені природою для яскравого оформлення. Переплетення кольорів вдало виглядає в композиціях з камінням, що світиться.

Один із видів мінералу – кварцит, із вмістом кремнистого цементу, ідеальний для зведення подіумів, порогів або вазонів. Його називають каменем-загадкою через освітлення поверхні при сколюванні, що особливо цінується у дизайнерів.

Кварцит

Пісковиком плитняком викладають доріжки, і використовують як основний матеріал для зведення рокаріїв і гірок. А ідентичні за складом валуни задіють при спорудженні фонтанів та штучних водоспадів та ставків. Гірка за їх участю здасться надзвичайно красивою. Некапризний у роботі камінь, порівняно з мармуром та гранітом, кріпитися цементом.

Заросла стежка Різні грані

Кольорові грані

Інтерес до граніту був завжди. Експлуатується матеріал у створенні садових меблів, чудових чаш або стильних ваз, дублює вигляд сонячного годинника, підставок для освітлення. Про класичні колони та обробку фонтану і говорити не варто – настільки це природно. Унікальна структура та колірні нюанси – від сірого до червоного, розширюють декоративні можливості матеріалу.

Ваза з мармуру Кам'янистий берег

Природний матеріал потрібний для обробки терас, у зведенні садових сходів. Для організації сходів використовуються гранітні плити з шорсткою поверхнею, що протистоять ковзанню.

Світлі голчасті кристали тремоліту, іноді розбавлені геометричними перерізами, що нагадують ромб, цінні за рахунок структурного малюнка, що повторюють структурні особливості дерева. Мінерал – амфібол все частіше почали застосовувати у ландшафтному мистецтві завдяки природній декоративності.

Дизайн із декоративним каменем

З натуральною текстурою, красою гірських порід і особливою енергетикою, що випромінюється, готові посперечатися декоративні аналоги. Штучна імітація за якісними показниками не поступається природною версією, і значно дешевшою для гаманця. Вдалі копії можуть мати більш виражені особливості і зовні нічим не відрізняються від творів природи.

Штучні аналоги

Застосування аналогів популярне у зведенні огорож та інших висот. При облагородженні території вони також затребувані, і красиво вимощені доріжки прикрашають більшість заміських ділянок поряд з декоративними скелями та пишнотою архітектурних форм, переплетених з ідеями дизайнерів. Для їх створення користуються матричною формою, що ідеально повторює природний відбиток.

Господиня кам’яної гори

Якщо хочете у казку, спробуйте організувати кам’янистий садок. Його можна посадити на будь-якій ділянці без огляду на рельєф. Якщо ви вирішите обійтися насипним способом, вийде альпійська гірка. Оформлення на поверхні кам’яно-гравійним покриттям підведе до здійснення ідеї з рокарієм. Обидва варіанти квітників чудово впишуться в ідею і стануть окрасою території. Підпірні стінки та варіації інших садових композицій у поєднанні рослин та каменю стануть фішкою вашого проекту.

Райський сад

Крім валунів, брил і кам’яних уламків у ландшафтних поєднаннях задіяні практично всі відомі види. Щоб уникнути дисонансу, не варто робити «кам’яний мікс». Покладіться на простоту та смак.

Тротуарна композиція Стильно та добротно

Альпінарій покликаний імітувати гірські утворення, і найкраще гірка підкреслить особливість рельєфної поверхні на схилі, де особливо помітні утворення, що виступають. Але поєднання пухкого вапняку, пісковика, мармуру з черепашником дозволять створити гірську ілюзію прямо біля будинку. Прикрасять її трав’янисті рослини, карликові чагарники та цибулинні квіти. У доповненні з переливами води, що дзюрчать, по вимощеному каменем водоймища, панорамний пейзаж здається природним. Вічність

Створення японського саду має на увазі великі та середні форми. Поєднуючи валуни з водою та рослинами, можна зробити екзотичний акцент. Складені композиції своєрідні, і зумовлені непарним числом каменів. Класичний сюжет побудований на контрасті розмірів: великий камінь посередині обрамлений двома невеликими.

При складанні будь-якої схеми конструкція має бути представлена ​​трикутником. Неодмінний атрибут саду – кам’яні ліхтарі, які вважаються основним акцентом у композиції з дрібним камінням. Японці не уявляють саду без каміння і все тому, що в ньому вони бачать знак вічності. Вічний символ буде нагадувати нащадкам про тих, хто його встановив. Чи не так, чудова традиція?

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *