Інтер'єр кухні, на якій не готують
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Інтер’єр кухні, на якій не готують


Цікаві ідеї для кухні, де не готують

Дизайн інтер’єру кухні завжди влаштований так, наче щоденний процес приготування є абсолютно неминучою частиною життя кожного з нас. І якщо для більшості господинь і господарів кухня все-таки стає місцем для створення кулінарних шедеврів, то ті, хто так і не буде користуватися цією зоною за прямим призначенням, — неминуче опиняються в дивному становищі. Насправді, сучасний ритм життя диктує свої правила, і навіть якщо ви вклали всю душу у створення інтер’єру своєї мрії, ви можете помітити, що готуєте ви там або дуже рідко або ніколи. Всі ці суперсучасні духові шафи, величезні холодильники, плити з безліччю функцій та розкішний стіл-острів у центрі… у результаті перетворюються на полиці та ящики для зберігання. У такому разі варто задуматися про те, щоб дати вашій кухні нове, неординарне життя, можливо, вам сподобаються представлені нижче ідеї, а може бути, вони надихнуть вас на щось своє, ще сміливіше.

Цікаві ідеї для кухні, де не готують

Якщо ви зрозуміли, що вам точно не потрібно багато посуду на кухні, можете використовувати полиці, що звільнилися, і шафки для зберігання вин. Цінителі можуть, нарешті, почати збирати колекції вин і забезпечити їм гідне зберігання, наприклад, встановити в одній з шафок спеціальне обладнання, яке контролюватиме температуру та вологість повітря. Для тих екземплярів, які можна відкрити найближчим часом, виділіть іншу, більш транспарантну полицю.

Інтер'єр кухні, на якій не готують

Для тих, кому подібна ідея припала до душі, ще одна, навіть сміливіша ідея: влаштуйте справжній виставковий зал вин у мініатюрі. Прикріпіть до стіни ряд підвісних полиць-тримачів, а внизу — імпровізовану барну стійку для дегустацій.

Цікаві ідеї для кухні, де не готують

Любите починати свій ранок із чашки ароматного еспресо чи капучино? Обладнайте невелику домашню кав’ярню! В принципі, розкішної кавомашини буде вже достатньо для того, щоб щодня радувати себе улюбленим напоєм, тим більше, чому не побалувати себе, якщо вам все одно не доведеться витрачатися на посуд та столові прилади?

Цікаві ідеї для кухні, де не готують

Ідеальним вибором у такому разі стане повністю автоматична модель кавоварки, яка вимагатиме лише натискання пари кнопок для приготування будь-якого напою з нуля.

Цікаві ідеї для кухні, де не готують

Якщо книги у вашому будинку займають далеко не останнє місце, кухня може стати одним із головних «сховищ». Як правило, кухонний простір передбачає багато полиць, стелажів і шаф, тому висока ймовірність, що вам і добудовувати зовсім нічого не доведеться. Плюс ви будь-якої миті можете знову почати використовувати полиці для кухонного начиння, якщо це знадобиться.

Цікаві ідеї для кухні, де не готують

Навіть якщо ви вирішили кардинально змінити імідж кухні, завжди пам’ятайте, що найголовніше для готування там все-таки має залишитися. Це абсолютна потреба навіть у тому будинку, де готують дуже рідко. Подбайте про найголовніше і тоді у потрібний момент ви зможете без проблем приготувати щось вдома. Що становить стандартну основу? Холодильник з морозильною камерою, духовка, плита, раковина, посудомийна машина, тостер та мікрохвильова піч – всі ці пристрої повинні бути максимально компактними та виконувати мінімальний набір функцій. Решта наповнення кухні – на ваш смак.

Цікаві ідеї для кухні, де не готують

Якщо ваша кухня не відрізняється великою площею, не варто перевантажувати її значних розмірів плитою з духовкою. Цілком можна обійтися компактною переносною духовкою або навіть мікрохвильовою піччю (у разі, якщо вам потрібно лише розігріти їжу).

Цікаві ідеї для кухні, де не готують

До речі, великий класичний холодильник теж не завжди виправдовує свою присутність, його можна поміняти на компактні вбудовані холодильну і морозильну камери. Вони можуть розташовуватись у невеликих шафках у тому районі кухні, де заважатимуть.

Цікаві ідеї для кухні, де не готують

Коли вам не потрібно турбуватися про те, де ще знайти місце для більш об’ємних шаф і стелажів, ви можете дозволити собі влаштувати на кухні місце для чого завгодно! Наприклад, затишний диван, щоб вранці пити каву або перекусити, насолоджуючись затишком та розслабленістю.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.