Оригінальний дизайн кімнати з великими вікнами
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Оригінальний дизайн кімнати з великими вікнами


Представляємо вам дизайн-проект найцікавіших апартаментів, що розмістилися в будівлі з індустріальним минулим. Щоб зберегти традиційний дух промислових приміщень, в облаштованому під житлом просторі були збережені великі вікна з металевими рамами. Саме ці панорамні вікна стали відправною точкою створення концепції оформлення міської квартири. Неймовірно світле приміщення з високими стелями та білим оздобленням стін стало чудовим тлом для розміщення контрастного меблювання та предметів декору. Апартаменти мають цікаве розміщення – вони займають кут будівлі, розташувавшись по обидва боки на два поверхи.

Незвичайний проект кутової квартири

Простора вітальня, обставлена ​​в дусі скандинавського житла, проста, лаконічна і водночас унікальна. Завдяки розмаїттю сонячного світла, що проникає через великі вікна-двері і відбивається від білих стін, приміщення здається набагато більше, ніж є насправді. Високі стелі здаються ще вищими за рахунок використання візуальних прийомів – вікна від підлоги до стелі та такого ж розміру штори, вертикальні радіатори опалення та відсутність джерел штучного освітлення на стелі.

Інтер'єр практичної та естетичної вітальні

У сучасній стилістиці оформлення будинків часто можна зустріти використання різних відтінків сірого кольору в рамках одного приміщення. І ця вітальня стала наочним прикладом того, як за допомогою найнейтральнішого з квітів, можна створити цікавий і нетривіальний образ простору для відпочинку та прийому гостей. Достатньо лише використовувати контрастно-темний сірий тон на білому тлі, злегка розбавляючи його яскравими кольорами в елементах меблювання, текстилю та декору.

Світле оздоблення та великі вікна

Планування меблів у вітальні здійснено за принципом колодязя – навколо невеликого журнального столика зі скляною стільницею вибудовуються основні меблі для зони відпочинку – місткий кутовий диван та витончені крісла на металевому каркасі. Частиною відпочинкового сегменту стає відео-зона з невисокою системою зберігання з яскравим, контрастним фасадом. Навіть невеликі вкраплення кольору у вигляді настінного декору на білому тлі виглядають ефектно.

Усі відтінки сірого на світлому фоні

Оригінальним елементом інтер’єру першого поверху стали сходи, розташовані в кутку вітальні. Ця гвинтова споруда з незвичайним кольоровим і фактурним рішенням стала сполучною ланкою не лише між двома ярусами апартаментів, а й вітальнею зі їдальнею. На білому тлі цегляно-бежевий тон виконання сходів виглядає особливо ефектно.

Незвичайні сходи в кутку вітальні

Оригінальне колірне та фактурне рішення

Повертаємо за кут вітальні і опиняємось приблизно в такому ж за розмірами приміщенні їдальні. Не дивно, що і в цій частині квартири світле оздоблення всіх поверхонь зустрічається контрастом із темним обрамленням панорамних вікон, що складаються з кількох секцій.

Привабливий образ їдальні

Центральним елементом їдальні стала обідня група, що складається з простого, але досить місткого столу та зручних стільців з металевим каркасом та м’якими сидіннями та спинками. Гірчично-жовтий колір оббивки стільців ефектно поєднується з виконанням невеликого стелажу для книг та посуду.

Яскрава обідня група

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *