Як завуалювати дефекти на поверхні стіни
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Як завуалювати дефекти на поверхні стіни


Є недоліки, які вимагають обов’язкового усунення, а є ті, які можна просто задекорувати. Втім, зробити це вміло не так легко, адже будь-який доданий в інтер’єр об’єкт може докорінно змінити загальний вигляд приміщення. Не менш важливо ще й те, що спосіб, що використовується для вуалювання, повинен залежати від характеру дефекту.

Представлені у статті методи добре підходять для роботи з такими недоліками, як тріщини, вади фарбування, елементи архітектури, які набридли або просто не подобаються.

001_.jpg

Перший метод передбачає не пряме вуалювання, а впровадження елемента в композицію, яка буде виглядати естетично і стильно. Так, наприклад, в інтер’єрі цієї кімнати присутній не дуже привабливий перемикач температури. Замість прибрати його, вирішено було зробити його милим маленьким елементом домашньої арт-галереї.

002_.jpg

У цьому випадку добре спрацював той самий принцип: поміщені в композицію невеликі функціональні елементи перестають виглядати на стіні чужорідно.

003_.jpg

Найзвичніший спосіб — декорування за допомогою картини. Свіжа думка полягає в тому, що картина прикріплюється на спеціальні підвіси, що обертаються, завдяки чому ви завжди маєте швидкий доступ до перемикача температури.

004_.jpg

Для роботи зі стінами у спальні підійде варіант із встановленням пересувного кронштейна для одягу. Такий спосіб зберігання одягу виглядає цікаво та свіжо, особливо в інтер’єрах, оформлених у сучасній стилістиці. Поставивши кронштейн біля стіни, можна легко завуалювати дефекти фарбування або тріщини.

005_.jpg

Якщо на стіні є серйозні дефекти поверхні, то звичайна фарба не підійде. Вона лише посилить недолік, особливо якщо у фарби глянцевий фініш. У такому випадку краще працює обробка за допомогою матової фарби. Розгляньте також варіант дуже темного відтінку, на якому можна писати як на звичайній шкільній дошці.

006_.jpg

Втім, не варто думати, ніби ефект класної дошки доречний лише в дитячій кімнаті. Це цікаве стилістичне рішення для інтер’єру кухні або, наприклад, ванної кімнати.

007_.jpg

Також для ваулювання більш істотних недоліків стіни підійде драпірування шторами. Розташувати штори можна навіть спеціально змістивши центральну точку, якщо, наприклад, у кімнаті є ніша або кут, розташовані не симетрично.

008_.jpg

Якщо піти далі, можна задекорувати таким чином всю стіну. Цей прийом, до речі, часто застосовують для інтер’єрів спалень. Штора може бути виконана з дуже гарного та якісного матеріалу, який лягає м’якими складками, створюючи настрій затишку та тепла.

009_.jpg

Оздоблення стін за допомогою цегляної кладки — прийом не новий, але все ще добре працює. Навіть у класичних інтер’єрах така стіна виглядає доречно та додає декору більш сучасного, оригінального звучання.

010_.jpg

Для того, щоб сховати нерівності стіни, цегляна кладка ідеально підходить. Залишається визначитися з кольором: червона цегла ефектніша, але варто пам’ятати, що це дуже значний акцент, тому частіше доречніше виглядає пофарбована у світлі відтінки цегла.

011_.jpg

012_.jpg

013_.jpg

У просторих та світлих приміщеннях класична червона цегляна кладка виглядає неймовірно стильно.

015_.jpg

Звичайно, не можна не згадати і спосіб вуалювання дефектів стін, що вже став класичним, а саме розташування біля стіни одного з предметів меблів. Якщо закрити недолік, але повністю перекривати поверхню стіни не хочеться, можна замість шафи або тумби взяти легкий, відкритий книжковий стелаж.

017_.jpg

Самий незвичайний спосіб, який виглядає неймовірно мило і старомодно. Просто розташуйте біля стіни ширму, яка може бути виконана з безлічі різних матеріалів, мати більш сучасний або класичний дизайн.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *