Незвичайний дизайн будинку у стилі еклектика: ідеї для змішаного інтер'єру
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Незвичайний дизайн будинку у стилі еклектика: ідеї для змішаного інтер’єру


Стиль еклектика передбачає можливість змішування кількох інтер’єрних стилістик у рамках одного приміщення. Для тих домовласників, хто не може визначитися з вибором улюбленого стилю в інтер’єрі або просто не любить рамок та канонів, варіант використання еклектичних прийомів для дизайну свого житла може стати виграшним білетом.

Еклектику в інтер’єрі квартир або будинків часто вибирають колекціонери, любителі набувати незвичайних та унікальних речей або предметів мистецтва. Адже в електичному дизайні практично немає правил. Все обмежується лише вашою фантазією, почуттям міри та власним сприйняттям кольору та форм.

Незвичайний дизайн будинку у стилі еклектика: ідеї для змішаного інтер'єру

Будинок, повністю оформлений в еклектичному стилі, відразу створює враження про домочадців, що проживають у ньому. Важко уявити, що нудний мінімаліст міг би створити подібний інтер’єр. Буяння фарб та форм, незвичайні елементи декору та унікальні стильові знахідки присутні буквально в кожній кімнаті.

Помаранчеві сходи

На використання активного помаранчевого кольору в інтер’єрі вітальні не кожен зважиться. Але надати приміщенню настільки святковий і свіжий вигляд здатні справді сміливі поєднання на панелі еклектичного приміщення.

Зонування приміщення

Просторе приміщення дозволило створити зонування на кімнати без необхідності встановлення дверей та перегородок. Завдяки такому інтер’єрному прийому будинок здається ще більшим, а мешканці можуть безперешкодно пересуватися по всій житловій площі. За допомогою колірних рішень також позначено чітке зонування цього яскравого та унікального будинку.

Незвичайний декор

Застосування незвичайних предметів декору, цікавих картин, мозаїк, фресок – все свідчить про присутність художнього смаку у господарів будинку.

Кухня біля сходів
Білий кухонний острів

Навіть одне з традиційних місць в будь-якому житлі, оформлене незвичайно і новаторськи. Кухня розташувалася практично під сходами, завдяки цьому активний апельсиновий відтінок присутній на одній із стін робочого кухонного простору. Друга стіна оформлена у вигляді прихованих шаф, оброблених дерев’яною фільонкою. Разом з білим кухонним островом і робочою зоною приготування їжі кухня виглядає неймовірно позитивно.

Їдальня

З кухні можна безперешкодно потрапити в простору їдальню, оформлену в більш нейтральній кольоровій гамі.

Нейтральна кольорова гама їдальні
Простора столова зона

В рамках цієї кімнати чудово поєднуються елементи з різних стилістик – старовинний дерев’яний комод у бароковому стилі, сучасні підвісні індустріальні лампи та картини різних напрямків образотворчого мистецтва.

Унікальний камін

Незвичайне і неймовірно легке за своїм візуальним сприйняттям оформлення каміна дозволяє домочадцям розташовуватися в зоні відпочинку з комфортом.

Колірний поділ зон

Поділ простору на зони за допомогою кольору обробки стін та оббивки меблів, що не ріже очей. Приємні відтінки дозволяють не порушувати атмосферу спокою та затишку.

Вниз по сходах

Навіть найменші закутки цього еклектичного житла оформлені з любов’ю до деталей.

Незвичайний дизайн будинку у стилі еклектика: ідеї для змішаного інтер'єру

Головна спальня – проста та лаконічна, спокійна та затишна. Це місце для відпочинку та розслаблення, ніщо не повинно втомлювати мешканців у такому приміщенні, ні колір, ні форму, ні текстуру. Лише присутність активних відтінків у текстилі та різьблене крісло у стилі арт-деко нагадує нам про еклектику кімнати.

Ванна кімната
Незвичайний дизайн будинку у стилі еклектика: ідеї для змішаного інтер'єру

Ванна кімната, прилегла до головної спальні, вражає нас вишуканим мінімалізмом. Світлі відтінки приміщення та плавність ліній налаштовують на комфортне розслаблення.

Спальня з ванною

Ще одна спальня з елементами мінімалізму та індустріального стилю вражає тим, що ванна розташована безпосередньо в кімнаті та не прихована за ширмою чи завісою. Сучасні вологостійкі матеріали дозволяють безболісно виробляти подібні інтеграції без шкоди загальної стилістики приміщення.

Дерев'яна палуба

Дерев’яна палуба біля будинку гармонійно розмістила і місця для відпочинку, активного і не дуже, і живі квіти, і комфортну обідню зону просто неба.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *