красиві будинки білого кольору на фото
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

красиві будинки білого кольору на фото


Тільки на перший погляд здається, що вибір кольору фасаду приватного домоволодіння – справа проста. Достатньо відкрити палітру кольорів у каталозі будівельних матеріалів та вибрати улюблений відтінок для оздоблювального матеріалу. Але чи часто ми бачимо будинки червоного, зеленого чи яскраво-жовтого кольору? Насправді більшість домовласників вибирають нейтральні, світлі відтінки для оформлення фасадів своїх жител. І на те є кілька причин. При виборі палітри для облицювання фасаду необхідно враховувати не тільки поєднання обробки з оформленням даху, віконних і дверних отворів, але і комбінаторику будівлі в цілому з навколишнім ландшафтом. Якщо навколо вашого будинку багато зелені, то світлий відтінок фасаду вашого будинку, у поєднанні з темним або яскравим дахом, виглядатиме розкішно.

Білий фасад

Контрасти

Багато власників приватних будинків ухвалюють рішення про оформлення фасаду за допомогою білого кольору тих чи інших оздоблювальних матеріалів. І не тільки тому, що відтінки білого здатні надати зовнішньому вигляду будівлі відчуття свіжості, чистоти, свободи та легкості, але й тому, що чудово поєднуються з будь-якими іншими кольорами. Це безпрограшний варіант для домовласників, які на етапі будівництва та планування обробки не могли визначитися з колірними рішеннями та замовляли матеріали для облицювання даху, обробки віконних та дверних отворів, виходячи виключно з технологічних якостей.

Білий приватний будинок

Приватне домоволодіння

У даній публікації ми намагатимемося визначитися, яким чином найкраще обробити фасад приватного будинку, щоб отримати образ своєї мрії – чистий та свіжий, яскравий і навіть святковий. Сподіваємося, що велика підбірка дизайн-проектів сучасних приватних будинків, виконаних у різних стилістиках та оформлених за допомогою різних оздоблювальних матеріалів, допоможе вам прийняти вірне рішення у справі перетворення старого житла або оздоблення нового.

Білий фасад

Способи оздоблення фасаду приватного будинку для отримання ідеального білого образу

Сучасний ринок насичений варіантами матеріалів для обробки інтер’єру приватного домоволодіння на будь-який смак та розмір гаманця. Адже сучасне оздоблення зовнішніх стін житла – це не лише надання певного зовнішнього вигляду будівлі, але й виправлення дефектів будови, нерівностей та відхилень від геометричних параметрів, утеплення та декорування фасаду. Спробуємо не загубитися в цьому різноманітті та вибрати відповідний спосіб для відповідного кліматичного стану навколишнього середовища, можливостей домовласника та його бюджету.

Строго та лаконічно

У сутінках

Оштукатурювання з наступним фарбуванням

Це один із найпростіших, недорогих та популярних способів оформлення фасаду приватного будинку. Він підходить для будівель, виготовлених із різних блоків – газосилікатних, піноблоків та шлакоблоків.

З темним дахом

Як правило, нанесення штукатурки відбувається на армовану основу, яка допомагає запобігти розтріскуванню штукатурки в процесі експлуатації домоволодіння. Нанесений шар штукатурки може бути гладким чи фактурним. Для отримання рельєфного чи фактурного шару використовуються спеціальні валики та штампи різної модифікації. Нині найбільшою популярністю користуються звані «мокрі штукатурні склади». Вони мають різні колірні пігменти та декоративні вкраплення, що дозволяє створити шорсткий шар, що не вимагає подальшого фарбування.

Архітектурний альянс

Біла штукатурка

Штукатурку часто поєднують з іншими елементами обробки, що виконують переважно декоративну роль. Наприклад, природний камінь або його вдала імітація у поєднанні зі світлою штукатуркою виглядає дуже контрастно, яскраво та привабливо. Зазвичай каменем (чи його аналогом) облицьовується цоколь будівлі, кути чи різні конструктивні елементи – колони, арки, дверні чи віконні отвори. Такого результату можна досягти при використанні замість кам’яної цегляної кладки.

Контрастне оздоблення

Білі стіни та цегла

Гра контрастів

Оздоблення фасаду будинку за допомогою сайдингу

Облицювання зовнішніх стін домоволодіння за допомогою вінілового сайдинга — дуже популярний спосіб отримання необхідного відтінку фасаду будівлі та захист стін від впливу зовнішнього середовища. Якщо ви зупиняєте свій вибір на цьому виді оздоблювального матеріалу, то необхідно дізнатися про всі нюанси його монтажу та подальшу експлуатацію.

Білий сайдинг

Якісний вініловий сайдинг має низку переваг перед іншими оздоблювальними матеріалами у своєму спектрі, але й вимагає виконання деяких умов перед безпосередньою установкою.

Оздоблення сайдингом

Серед переваг сайдингу як оздоблювальний матеріал для приватних домоволодінь можна відзначити такі:

  • жароміцність (негорючість);
  • висока стійкість до утворення корозії (вологостійкість);
  • стійкість до температурних перепадів (спокійно переносить як дуже високу, і вкрай низьку температуру довкілля);
  • має досить високі теплоізоляційні властивості;
  • простота догляду та експлуатації (ви можете просто вимити сайдинг струменем води зі шланга);
  • можливість зробити монтаж матеріалу самостійно (при правильній підготовці поверхонь).

Облицювання фасаду сайдингом

Біло-сірий образ

Але, як завжди, у медалі є зворотний бік і жоден обробний матеріал не обходиться без недоліків, серед яких основними є:

  • необхідність у вирівнюванні стін, усуненні перепадів у поверхнях для правильної установки сайдинга (при такій підготовці матеріал прослужить довго, і виглядатиме як у перший день після монтажу);
  • для місцевостей із суворими зимами необхідно використовувати утеплювач, тому що сам по собі сайдинг не утеплює будівлю, він тільки здатний добре зберігати вже тепло стін.

Темний дах, білі стіни

Зимова казка

Білі стіни

Облицювання фасаду білими термопанелями

Термопанелі є облицювальним матеріалом, що складається з двох шарів — поліуретану-утеплювача і клінкерної плитки. З назви очевидно, що нижній шар необхідний надання матеріалу теплоізоляційних властивостей, а верхній – захисту поверхонь від впливу довкілля і надання будівлі естетичного зовнішнього вигляду. У будівельних магазинах можна зустріти другу назву цього оздоблювального матеріалу – сендвіч-панелі.

Невеликий приватний будинок

Залежно від товщини стін вашого приватного будинку та кліматичних умов місцевості, можна вибрати термопанелі різної товщини, зазвичай від 40 до 100 мм. Товщина сендвіч-панелей буде прямо пропорційна величині мінусової температури у вашому регіоні у зимовий період.

Білий образ

У нашій країні цей облицювальний матеріал користується популярністю не тільки через можливість «вбити відразу двох зайців» – будинок утеплити та фасад перетворити, але й завдяки доступній вартості та нескладному процесу монтажу.

Оздоблення термопанелями

Керамограніт білого кольору для облицювання приватного будинку

Часто останнім часом можна зустріти обробку фасадів як приватних, так і громадських будівель за допомогою довговічного та міцного матеріалу – керамограніту. Зазвичай, це вентильовані фасади, оздоблення яких можна здійснити у будь-яку пору року (що для екстремального клімату в багатьох регіонах нашої країни є дуже актуальним). Завдяки природній вентиляції здійснюється захист стін від виникнення конденсату та подальшого утворення цвілі.

У тропічному стилі

Біло-чорний екстер'єр

Вентильовані фасади популярні на теренах нашої батьківщини, тому що в зимовий період дозволяють знизити теплопровідність будівлі, а влітку – не дозволяють поверхням будівлі нагрітися. Коротко процес установки вентильованого фасаду можна описати таким чином — несучі профілі, виготовлені з корозійного металу, кріплять до стін вертикально і горизонтально, до поверхні монтується утеплювач, а далі відбувається встановлення керамогранітних плит за допомогою системи кріплення. Останнім часом все більшою популярністю користуються безшовні системи кріплення, при яких оздоблення виглядає як єдине ціле.

Світле оздоблення

Фарбування цегляних стін приватного домоволодіння у білий тон

Як правило, до фарбування цегляної кладки вдаються в тому випадку, якщо необхідно приховати дефекти старої будови, зколи, що з’явилися, і можливу плісняву. Нове, щойно зведене цегляне облицювання забарвлювати не можна, необхідна перерва до повного завершення процесів вивітрювання та знелужування поверхонь.

Біла цегла

Для того щоб пофарбувати цегляні стіни фасаду вашого домоволодіння в білий колір, необхідно провести неабияку підготовку поверхонь — позбавити стіни від пилу, промив зі шланга, позбутися можливої ​​цвілі і грибка за допомогою спеціальних антисептиків, просушити, нанести грунтовку на чисту площину і тільки після повного висихання приступати до фарбування.

У європейському стилі

Для цегляних стін використовується спеціальна фарба, стійка до агресивного, лужного впливу навколишнього середовища. Фарба для цегляного фасаду повинна бути вологостійкою та мати пористу структуру, щоб зберегти основну перевагу цегли як будівельного та облицювального матеріалу – хорошу паропровідність.

Пофарбована цегла

Комбінування оздоблення та поєднання білого кольору з контрастними відтінками в декорі фасаду

Красиво, оригінально, а головне, практично, виглядає комбінована обробка фасаду, при якій біле фарбування стін контрастує з дерев’яною обробкою тих чи інших елементів конструкції за допомогою фасадної дошки або блок-хауса. Навіть старий, застарілий фасад будинку при такій обробці набуває не просто свіжого вигляду, а сучасного і привабливого образу будівлі.

Білий та деревний

Комбінаторика

Проста архітектура

Навіть простий будинок прямокутної форми без будь-якого декору буде виглядати яскраво, цікаво і примітно, якщо поряд з білою обробкою фасаду використовувати темні, практично чорні віконні рами і двері. Якщо до основної будівлі примикає гараж, то гармонійно буде використання того ж темного тону для виконання воріт. Такий будинок чудово виглядатиме на тлі зелені.

Прості форми

Поєднання чорного та білого

Темно-сірий та білий

Сучасний стиль екстер'єру

Використання синіх і блакитних відтінків для декорування елементів білого будинку призводить до створення свіжого, повітряного та «прохолодного» образу приватного домоволодіння. Ви можете використовувати сині відтінки для оформлення віконних або дверних отворів, балконних перил (якщо є) або для декорування фронтону даху.

Білий та блакитний тон

Ваше приватне домоволодіння набуде нальоту європейського стилю в оформленні фасадів, якщо використовувати темну контрастну черепицю до білої обробки стін. Крім того, що на білому тлі яскраво і виразно виглядатимуть будь-які декоративні елементи, навіть пастельний відтінок віконних рам і дверних отворів виглядатиме більш виграшно на білому фасаді будинку.

З темною черепицею

Місткий приватний будинок

Французький стиль

Загострені дахи

Використання білого фарбування спільно з декоративною штукатуркою і обробкою за допомогою дерев’яних панелей, дозволяє створити оригінальний образ фасаду будинку, що запам’ятовується. За допомогою комбінаторики різних відтінків та фактур в обробці зовнішніх стін домоволодіння вдається надати строгої геометрії будівлі мотиви футуристичного спрямування в архітектурі, створити нетривіальний підхід до оформлення приватного житла.

Комбінування обробки

Будинок з басейном

Білий фасад будівлі «вимагає» відповідного оформлення та прилеглих будівель (гаража, навісу, тераси або альтанок і патіо, що знаходяться неподалік від основної будівлі). Весь гурт буде виглядати органічно, навіть якщо при обробці будівель використані різні матеріали — білий колір візуально збалансує композицію.

Архітектурний ансамбль

У середземноморському стилі

Якщо домоволодіння має великі панорамні вікна, двері та інші конструктивні елементи зі скла, то в поєднанні з білою обробкою фасаду, ви отримуєте неймовірно світлий, легкий і чистий образ житла, яке у багатьох домовласників асоціюється з будинком мрії.

Великі вікна, двері

Скло та білий колір

Білий колір фасаду дозволяє збільшити масштаби невеликого будинку, вона чудово виглядає з будь-яким колірним рішенням для оформлення даху, віконних рам і дверей, декору ганку і прилеглих будівель. З білим кольором, як з чистим аркушем паперу, можна експериментувати в області декорування свого житла з його зовнішнього боку.

Білий фасад будинку

Невеликий дім

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *