дизайн кімнати в білих тонах та відтінках на фото
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

дизайн кімнати в білих тонах та відтінках на фото


Підібрати колірне оформлення інтер’єру, яке влаштовувало б усіх мешканців будинку, дуже складно. Тому при виборі палітри кольорів бажано підбирати нейтральні світлі тони, що не викликають сильних емоцій.

Найкраще віддати перевагу білому кольору та його відтінкам, це буде безпрограшний варіант для стін інтер’єру. Для білого кольору характерно таке:

  1. він нейтральний і поєднується з будь-якими іншими кольорами та відтінками;
  2. візуально розширює простір;
  3. відбиває сонячне світло;
  4. вигідно підкреслить яскравість інших відтінків.

Білі стіни надають інтер’єру відчуття простору, чистоти та додаткового світла.

Найчастіше білий колір для стін вибирають при оформленні спальних кімнат: він асоціюється з чистотою, свіжістю та простором. Однак велика кількість білих тонів у спальні зроблять її холодною та незатишною. У такому випадку можна використовувати лише 2-3 великі елементи декору білого кольору. Наприклад, стіна та меблі – білі, а підлогове покриття або узголів’я ліжка краще виконати в темній колірній:

Якщо в інтер’єрі спальні за основу взяти білий колір, він просто «з’їсть» простір і пригнічуватиме мешканців кімнати. Щоб кімната не нагадувала «білу безмовність», можна використовувати барвисті та неординарні аксесуари та інші прикраси:

Контрастний декор

Поєднання контрастних кольорів в інтер’єрі «оживляє» приміщення. Однак надмірне використання елементів декору протилежних відтінків створять відчуття тісноти та замкнутості простору:

Чорно-білий інтер'єр

Дуже виразно виглядатимуть повторювані деталі контрастного кольору на білому тлі. Це можуть бути рами для картин та вікон:

Матові білі стіни підкреслять елегантність чорних глянцевих меблів або покриття підлоги темних тонів:

При використанні двоколірного інтер’єру контрастних відтінків важливо чергувати елементи декорування. Це створить ритмічність в інтер’єрі та поєднає роз’єднані предмети в гармонійний ансамбль і надасть святкового вигляду приміщенню. Меблі та предмети декору шоколадного відтінку чудово виглядають у вітальні в оточенні білих стін.

Нейтральність білого кольору вигідно підкреслить предмети меблів та численні предмети декору, виконані у насичених соковитих фарбах. Наприклад, на білому тлі яскравим акцентом можуть стати об’єкти кольору ультрамарин:

Чудово поєднуються з білими стінами меблі сірого кольору. Достатньо додати кілька різнокольорових яскравих аксесуарів, і кімната заграє фарбами:

Для оформлення інтер’єру дитячої або підліткової кімнати нейтральні фарби незамінні. Стіни білого кольору – це простір для дитячих фантазій та творчості. Таку дитячу можна заповнювати іграшками та аксесуарами будь-якого кольору:

Оптимальним варіантом декорування стін у їдальні стане білий колір та його вершкові відтінки. З ними гармоніюють меблі відтінків натурального дерева. Це відмінне рішення для інтер’єру заміського будинку.

Для оформлення їдальні в класичному стилі Зазвичай застосовують стінове покриття нейтральних світлих тонів. Якщо в кімнаті мало природного освітлення, то білі стіни додадуть їдальні яскравості та відчуття світла.

Не менш оригінально буде виглядати в їдальні на білому тлі меблі та аксесуари стилі хай-тек.

Кухня хай-тек

Білий колір має значні переваги над іншими квітами. Інтер’єр з білими стінами можна урізноманітнити яскравими деталями та аксесуарами, які можна легко поміняти на інші (штори, покривала, дивані подушки). Це не дозволить зробити обстановку нудною та монотонною.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *