Яка підлога підійде для міської квартири
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Яка підлога підійде для міської квартири


Підлога в міській квартирі

У сучасній квартирі підлога стала не тільки просто поверхнею, якою можна буде ходити, це також частина інтер’єру всього житла. І якщо він не буде відповідати загальному настрою, то всі ваші праці, що включають підбір колірної гами, поєднання меблів та аксесуарів, були марними.

Вважається, що у вітальні та їдальні найкраще укладати паркет. Для підлоги в приміщенні ванної кімнати найкраще підійде керамічна плитка. Хоча, не забувайте, що іноді речі здатні вписуватися в найнесподіваніші місця. Так, деякі люди покривають підлогу спальні керамічною плиткою для підлоги. Таке покриття чудово підходить до загального дизайну кімнати, оформленої в стилі «мінімалізм» з елементами «хай-тек». Не бійтеся експериментувати. І не забувайте: ковчег був споруджений любителем, «Титанік» — професіоналами.

Найчастіше в кухнях на підлозі укладають керамічну плитку. Однак якщо вибрано певну колірну гаму та дизайн, цілком можна використовувати і ламінат.

Все ж таки, на думку деяких консервативно налаштованих людей, як кухонне підлогове покриття керамічна плитка є найбільш підходящим матеріалом. Але це не означає, що потрібно обмежувати свій вибір: приймайте нові, красиві та, головне, практичні рішення.

Створюючи інтер’єр квартири, пам’ятайте, що різні покриття для підлоги тануть у собі деякі цікаві властивості. Так, модний сьогодні ламінат здатний надати затишній кімнаті або, навпаки, підкреслити холодність приміщення, посиливши ефект «мінімалізму». Наприклад, кімната, оформлена в дуже світлих тонах, з відтінками сірого, виглядатиме «холодною». Подібний варіант підійде для квартир, в яких інтер’єр створювався з урахуванням ідей «мінімалізму», і менш підійде для житла, яке наповнене елементами стилю «хай-тек». Якщо ж підібрати ламінат, відтінки якого будуть теплішими і трохи темнішими за загальну колірну палітру кімнати, в такому випадку таке покриття для підлоги можна застосовувати в квартирі, дизайн якої створений на кшталт «модерну». Ламінована підлога сірого кольору підійде для квартири, інтер’єр якої ґрунтується на «мінімалізмі».

Любителі східних мотивів можуть застелити паркет килимом. Паркет використовують при створенні інтер’єрів як у «класичному» стилі, так і «кантрі». Якщо ж «кантрі» характерне статеве покриття рівномірне, без декоративних елементів, що виділяються, то в «класичному» інтер’єрі добре буде виглядати паркет з викладеними візерунками.

Важливо не забувати, крім того, що покриття для підлоги має бути практичним і комфортним, воно також повинно гармоніювати із загальним інтер’єром кімнати.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.