Скляні підлоги у вас вдома: як і навіщо
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Скляні підлоги у вас вдома: як і навіщо


Підлога зі скла - яскрава індивідуальність у дизайні інтер'єру

Сучасний стиль інтер’єру включає скляні підлоги у творчі елементи дизайну, що підкреслюють індивідуальність інтер’єрів офісних приміщень, торгових центрів, нічних розважальних клубів та престижних ресторанів. Скляні підлоги як найважливіші риси сучасного стилю застосовуються у формуванні інтер’єру житла.

Скляне покриття підлоги дуже різноманітне. Найпростіше нехитре рішення, але в той же час оригінальне застосування скляного перекриття підлога-стеля. Якщо зробити цей елемент прозорим, поверхи можуть проглядатися наскрізь. А можна зробити скло матовим або дзеркальним, варіантів створення незабутніх відчуттів величезна кількість. Іноді, щоб виділити якусь частину приміщення в підлозі роблять засклену доріжку, яку прикрашають аплікаціями і підсвічують різноманітні світильники та інші джерела світла. У підлозі для привернення уваги можна облаштувати акваріуми, різні шокуючі конструкції, ігри із застосуванням сучасних комп’ютерних технологій та звукового супроводу. Щоб позбутися байдужості, нудьги і туги, досить поглянути на красу, що розкинулася під ногами, у вигляді чудової скляної підлоги.

Майже завжди скляна підлога — це витвір мистецтва, що вражає своєю оригінальністю, індивідуальністю та ультрамодною екзотикою. Надійність, міцність та довговічність – основні критерії при виборі підлогових покриттів. Тому спеціальні скляні панелі для підлоги виготовляють із супер міцного скла, яке називається триплексом.

Багатошаровість триплексу збільшують міцність панелей у багато разів. Внутрішнє заповнення буває різним від битого скла та плівки, що ламінує, до спеціальної рідини. Якщо було дотримано технології монтажу скляного покриття, то заслін для розмноження мікроорганізмів буде забезпечений, а джерело чистоти та гігієни для здоров’я завжди необхідне. Скляна підлога може бути як джерелом природного освітлення, так і штучного підсвічування. При цьому може використовуватися світлова доріжка, яка створює безперервну світлову смугу, або загальне освітлення, яке здійснюється за допомогою рівномірно розподілених джерел світла, прихованих у спеціальних нішах, або місцеве освітлення окремих зон кімнати для отримання декоративного ефекту та загострення уваги на окремих деталях інтер’єру квартири.

Потрібно обов’язково знати про недоліки скляних покриттів. Головна з них – слизька поверхня. Основний шлях боротьби – застосування спеціальної обробки скла для отримання шорсткої поверхні. Щоб скляні підлоги менше дряпалися, необхідно використовувати якісні скляні панелі, виготовлені із загартованого скла особливої ​​міцності.

Дуже докладно розглянемо виготовлення найпростішої скляної підлоги, яка називається вікно у підлозі. Основна вимога для основи такої підлоги – рівна та міцна поверхня з дерева, металу чи бетону. Така підлога буде сконструйована з двох основних елементів: нижньої мозаїчної частини, що складається з керамічної плитки та прикрас з піску, гальки, черепашки, глини та інших декоративних елементів, ущільнювача та верхнього шару, що складається зі скляних панелей.

Перше, вибираємо місце та робимо по контуру дерев’яну або металеву основу в підготовленому заздалегідь заглибленні. Потім викладаємо за допомогою плитки, клеючого розчину та шпателя нижній шар конструкції. Установлюють декоративні елементи, а скляні панелі встановлюють через ущільнювач на остов і обробляють шви спеціальним силіконовим герметиком. Індивідуальний підхід до вирішення інтер’єру завжди дасть цікаві результати, тому скляне вікно монтують у коридорі, їдальні, кухні та у ванній. Простота, економічність, естетична багатоваріантність, доступність пошуку необхідних матеріалів підкуповують і викликають довіру.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *