Покроковий план перепланування кухні
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Покроковий план перепланування кухні


Якщо ви задумалися над глобальним переплануванням кухні або просто створенням нового інтер’єру в цьому просторі, то, напевно, або вже зіткнулися, або зіткнетеся незабаром з однією проблемою — з чого ж почати? Здається, що ремонт завжди пов’язаний з такою багатозадачністю, що визначити, що ж у всьому цьому є первинним, просто неможливо. Хтось у цьому випадку починає потроху скуповувати предмети декору, і в результаті, коли дійсно приходить черга його розміщувати на новій кухні, виходить, що він не дуже вдало в неї вписується.

Хтось просто довгі місяці збирає ідеї, маючи на виході велику колекцію фото гарних кухонь, але так і не розпочатий ремонт. Інші керуються принципом «головне почати, а далі все вирішиться саме». Чи варто говорити, що всі ці варіанти не призводять до заповітної мети – гарного та функціонального інтер’єру. Існує універсальний покроковий план, який допоможе зробити перепланування правильно та максимально комфортно.

001.jpg

Отже, перший крок – це визначення потреб. Ви повинні самі собі відповісти на запитання, що ви чекаєте від нової кухні. Яке функціональне навантаження воно має виконувати? Хто і в який час займатиметься тут приготуванням, а також іншими справами? Чи буде тут основна їдальня зона або вона буде винесена у вітальню, на балкон? Чи потрібна велика площа для зберігання або можна дозволити собі використовувати її для декоративних цілей?

002.jpg

Другий крок – складання чіткого плану перепланування та визначення бюджету. Причому саме друга частина дуже часто опускається або робиться недостатньо ретельно. Ви повинні якомога точніше уявляти собі суму, яка знадобиться на весь процес створення інтер’єру. Це позбавить неприємних додаткових витрат і будь-яких непередбачених ситуацій. Якщо ж ви поки що не можете точно прорахувати суму, то хоча б визначте максимально комфортну для вас і прикиньте, чи укладаються всі етапи ремонту.

003.jpg

Наступний важливий етап – вирішити, чи будете ви залучати фахівців, і якщо так, то яких. Тут може бути безліч варіантів, але найкомфортніший спосіб створити новий інтер’єр – найняти дизайнера, який не тільки допоможе спланувати зручне розташування меблів, але й підбере декор, направить у виборі кольорової гами, а також вирішить найскладніші питання, пов’язані з сантехнікою, електрикою та іншими інженерними комунікаціями. Втім, якщо ви впевнені у своїх силах і в цілому розумієте, що вам потрібно, то можна обійтися і без дизайнера, але відмовлятися від послуг вузьких фахівців ми все ж таки не рекомендуємо. Зрештою, негарні штори можна легко замінити, а помилки у розташуванні проводки можуть призвести до дуже серйозних проблем.

004.jpg

Нарешті, коли стиль та кольори визначені, можна зайнятися пошуком конкретних зразком меблів та побутової техніки, а потім, маючи на руках точні розміри, скласти план. Для цього знадобиться знання однієї з програм-планувальників, але якщо ви працюєте з дизайнером, то цю роботу він виконає за вас, надавши готові зображення майбутнього інтер’єру. Не ігноруйте цей етап, навіть якщо ви дуже добре уявляєте все у голові. План з точними розмірами допоможе отримати повну впевненість у тому, що все підібрано правильно і можна оформляти замовлення на меблі. Крім того, ви зможете оцінити ергономічність майбутнього інтер’єру, тобто показники, які говорять, наскільки зручно буде переміщатися на кухні і займатися там звичними побутовими справами.

005.jpg

Зрештою, все найскладніше вже позаду і можна зайнятися, мабуть, найбільш приємною частиною ремонту кухні – підбором декору та аксесуарів. Це і плитка для фартуха, змішувач, і ручки для меблевих фасадів. Усі дрібниці зручно вибирати на етапі, коли база вже повністю продумана. Наслідуючи цю схему, ви без проблем створите зручний і красивий інтер’єр кухні, який радуватиме ще багато років.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *