білий колір в оформленні кімнат
Багато дизайнерів вважають за краще використовувати світлі відтінки у своїх проектах для міських квартир. Пов’язано це в першу чергу з універсальністю світлої палітри кольорів і можливістю візуально розсувати стіни і піднімати стелі. В рамках невеликих приміщень нейтральні та світлі тони, використані в обробці та меблюванні кімнат, дозволяють створити легкий та лаконічний зовнішній вигляд інтер’єру. Завдяки мало не стерильній, арктичній свіжості оздоблення кімнат, навіть не дуже яскраві аксесуари та предмети декору виглядають контрастно та виразно.
Пропонуємо вам пройтися кімнатами однієї міської квартири, інтер’єр якої виконаний у світлих тонах і дотримується мінімалістського стилю з деякими додаваннями елементів кантри-стилістики.
І почнемо ми нашу екскурсію з вітальнею – кімнати відпочинку для домочадців та їхніх гостей.
Кипяно-біле оздоблення стін і стелі створює неймовірно свіжий і майже стерильний зовнішній вигляд. Вибілені дошки покриття та килимок нейтральних відтінків завершує світлий образ кімнати.
Щоб кімната не була занадто холодною через тотальне застосування білої палітри, дизайнери додали кілька «теплих» плям – дерев’яні елементи меблів та картинних рам, і шкіряна оббивка крісла приємного, рудувато-охристого відтінку. Присутність живих рослин також освіжає вітальню та створює легкий зв’язок із природою.
Прозорий білий тюль, що звисає здається з самої стелі, візуально піднімає стелі і надає світлій вітальні ще більшу невагомість.
Великі вікна впускають потоки світла, що заливають і без того світлу кімнату, створюючи атмосферу спокою, що утихомирює. Комфортний м’який диван нейтрального сірого тону дозволяє розміститися для відпочинку та бесід мешканцям квартири та їх гостям.
Мінімалістська обстановка, чіткість ліній та простота геометрії надають приміщенню справді розслаблюючого характеру. У кімнаті немає нічого зайвого, але при цьому вона не позбавлена індивідуальності, її не можна назвати безликою.
Дві картини, розташовані симетрично на протилежних темах, пропонують нам насолодитися морською тематикою, умиротворенням та спокоєм.
Прості, легкі та лаконічні меблі зі світлих порід деревини чудово вписуються в загальну сліпучо-білу атмосферу.
З вітальні ми переміщуємося до столової зони, поєднаної з робочою зоною кухні. Біла тематика властива і цьому приміщенню не позбавлене прагнення мінімалізму. У контрасті зі світлою обробкою поверхонь і аналогічним забарвленням вбудованих кухонних меблів, виступають практично чорний обідній стіл та елементи побутової техніки. За теплоту відповідають лише кілька дерев’яних лавок простої форми.
Незвичайний дизайн підвісних світильників, у формі бутонів, що не розпустилися, надає їдальні особливий шарм і деяку романтичність.
Кухонний фартух оформлений нетривіальним чином — плитка викладена у формі бджолиних стільник, що вторить тематиці дизайну текстильних люстр. Гра контрастів триває з появою чорного змішувача та такої ж раковини.
Робоча зона кухонного простору розроблена з погляду практичності та ергономіки. Місткі системи зберігання дозволяють розмістити всі необхідні для робочого процесу речі під рукою. А сучасна побутова техніка органічно вбудована в білий меблевий ансамбль.
Далі продовжимо нашу екскурсію, відвідавши білу та невагому обстановку спальної кімнати. Концепція мінімалізму в найприроднішому його прояві є і в цій житловій кімнаті.
Лише кілька яскравих плям елементів декору та текстилю розбавляють білу палітру спальні. Нашому погляду необхідно періодично фокусувати увагу на контрастних об’єктах. Прості за формою, але не змістом предмети декору чудово виконують цю функцію.
До спальні прилягає досить містка ванна кімната, інтер’єр якої вірний традиціям усієї квартири та повторює елементи та оздоблення приміщень, які ми вже бачили.
Декілька теплих відблисків на білому тлі — дерев’яний стільчик, гачки для одягу, невелика полиця і каркас підвісної шафи, забезпечують розведення світлої палітри. А чорні елементи сантехніки виступають контрастом у цьому засніженому царстві.