Дизайн маленької квартири
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Дизайн маленької квартири


Стильний та комфортний інтер’єр цікавий кожному, як власникам великого будинку, так і маленькій квартирі. Саме, неповторний сучасний дизайн можна оформити навіть у маленькій квартирі в будь-якому стилі, що сподобався. Але в невеликому просторі необхідно виявити фантазію та індивідуальність для створення комфортного та затишного житла. Для цього необхідно дотримуватись деяких особливих правил. В першу чергу все житлове приміщення необхідно оформити так, щоб візуально розширити навіть найменший простір. Для цього характерні білі та світлі тони – можна використовувати як теплі, так і холодні відтінки. У сонячному приміщенні будуть ідеальні холодні відтінки, у приміщеннях з виходом на північ будуть доречні теплі. Також рекомендовано відмовитися від великих малюнків на стінах, великих картин та великогабаритних меблів, що значно позичає просторів.

Ціна за дизайн проект у Ростові-на-Дону

Дизайн проект маленької квартири до 50 кв. 1100 руб/кв.

На сьогоднішній день модною тенденцією є декоративні штукатурки, поєднуючи кілька відтінків та фактур. При використанні темних відтінків, краще їх застосовувати в нижній частині кімнати, а світлі — у верхній. Крім штукатурки можна використовувати фарбування стін або сучасні шпалери. Також важливим моментом є оздоблення підлог однаковим покриттям або схожим за кольором у всіх кімнатах квартири – це стосується й оздоблення стін. Такий образ створить загальну картину вибраного стилю.

Дизайн маленької квартири
Важливу роль у дизайн маленької квартири грає стеля. Його необхідно виділити світлішим тоном, ніж підлогове покриття та стіни. Існують різні варіанти підняти стелю візуально трохи вище: правильно вибране освітлення, поверхня стелі із дзеркальними або глянсовими елементами. Ще одним способом розширити кімнату є об’єднання лоджії або балкона з приміщенням. Найчастіше таке об’єднання роблять із кухнею, оскільки кухні недостатньо просторі та вимагають розширення.Дизайн маленької квартири

p align=»justify»> Наступним етапом дизайну маленької квартири в Ростові-на-Дону — є правильне зонування маленької квартири — добре сплановані функціональні зони: зона відпочинку, робоча зона та ін Поділ зон можна облаштувати декорованою ширмою, скляною перегородкою, барною стійкою і різними предметами меблів. Кожна зона повинна мати своє освітлення. Актуальним варіантом дизайну маленької квартири є об’єднання кухні з передпокою чи вітальнею – через відсутність стін простору набагато більше. Таким чином, у малій квартирі має бути задіяний кожен сантиметр, не захаращуючи простір. Насамперед необхідно позбутися непотрібних речей, як правило, у малому просторі не повинно бути багато їх. Кожен предмет меблів або річ чітко повинен виконувати призначену їм функцію. Такий принцип розміщення характерний стилю мінімалізму, де все має бути дуже простим.Дизайн маленької квартириТакому стилю лаконічні та характерні такі предмети меблів, які виконують не одну функцію, а дві та більше. Наприклад, диван перетворюється на ліжко, маленький журнальний столик легко розсувається і перетворюється на великий обідній стіл, дошка для прасування легко засувається в бічну нішу шафи і т.д. Таким чином, при підборі та розміщенні меблів необхідно все ретельно продумати. При виборі меблів потрібно розглядати різні функціональні меблі: шафа з перегородкою, стіл з етажеркою та інше. В інтер’єр квартири потрібно обов’язково додати елементи декору: сувеніри, аксесуари та інші дрібниці в одному стилі, розміщуючи їх на полицях, стелажах та стінах. Важливо розуміти що б цей декор не був об’ємним, дотримуючись мінімалізму.

Дизайн маленької квартириОсобливу увагу потрібно приділити місцям зберігання. Так систему зберігання можна розташувати в несподіваних місцях, зберігаючи цінні квадратні метри. Наприклад, стелаж, полиця, шафа-купе з дзеркальною поверхнею, що значно збільшить простір кімнати, шафи з антресоллю під стелю, ніші під ліжком або спеціальні висувні ящики і т.д. Як правило, природне освітлення у малих квартирах необхідно використовувати у повному обсязі. Для цього потрібно відмовитися від масивних штор і використовувати різні рулонні римські штори, жалюзі та інше.

Дизайн маленької квартири

Одним з найпопулярніших елементом декору є кімнатні рослини, які створять тепло, комфорт та затишок у вашому будинку. Але не мало важливо є їх правильне розміщення: підвіконня, полиця, комод, тумба або спеціальна підставка, призначена для квітів. Сьогодні модними квітами є фікус, драцена, орхідея, пальма, азалія та інші тропічні рослини.

І насамкінець, потрібно мати на увазі п’ять основних правил оформлення малих квартир:

Чим менше меблів, тим більше простору;

Всіх зайвих речей необхідно позбутися;

використовувати багатофункціональні предмети меблів;

Більше світлих та білих тонів;

Дотримуватись стилю мінімалізму.

Дизайн маленької квартириНаступним етапом є вид ремонту. Зважаючи на те, що квартира швидше за все буде старою, доведеться витратитися на деякі матеріали. І знову виникає низка питань, як вкластися у свій бюджет. Отже, необхідно знайти метод, у якому вдасться гранично заощадити. Проводячи ремонтні роботи, можна реалізувати свої задуми щодо оформлення дизайну. Як варіант одну з пофарбованих стін можна доповнити фактурним візерунком. Після чого за допомогою фарби обвести та прикрасити його. Якщо заплановано внести корективи в дизайн інтер’єру, пам’ятайте про підлоги. Для візуального збільшення кімнати та надання новизни інтер’єру вашого житла, обробіть підлогу в білих тонах.

Дизайн маленької квартириНе поспішайте позбавлятися старих, здавалося б, нікому не потрібних меблів. У неї можна вдихнути нове життя. Пофарбуйте двері в колір, який любите або повністю замініть щільними шторами з насичених тканин. Головне, не бійтеся змін, сміливо використовуйте свою фантазію та оригінальність. Адже в результаті можна отримати чудовий та затишний стиль вашого житла.

Дизайн маленької квартириДизайн маленької квартириДизайн маленької квартириДизайн маленької квартириДизайн маленької квартири

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *