Дизайн проект заміського будинку в стилі Модерн
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Дизайн проект заміського будинку в стилі Модерн


Пропонуємо вашій увазі фото-екскурсію кімнатами одного заміського будинку, оформлення екстер’єру та інтер’єру якого засновані на грі контрастів та впровадженні натуральних матеріалів у сучасний дизайн.

Будинок у стилі модерн

Наближаючись до домоволодіння, одразу стає зрозуміло, що його господарі – люди практичні та сучасні. Фасад домоволодіння з простими та чіткими лініями, з високим рівнем геометричності, справляє враження надійної та капітальної будови, не позбавленої зовнішньої привабливості.

Великі панорамні вікна-двері

У сучасних будівлях приватних будинків все більше переважає поєднання скла та бетону, але використання часткового дерев’яного оздоблення дозволяє додати в індустріальність фасаду будівлі нотку теплоти, мотиву заміського життя.

Контрастний фасад

Великі панорамні вікна-двері не тільки забезпечують інтер’єр приміщень достатнім рівнем природного освітлення, а й екстер’єр домоволодіння роблять легшим і навіть нетривіальним.

Скло, бетон та дерево

Але давайте уважніше розглянемо внутрішнє оздоблення деяких кімнат цього заміського будинку. І почнемо наш невеликий екскурс із вітальнею, яка поєднує в собі функції загальної кімнати для відпочинку та їдальні. Просторе приміщення, оброблене в нейтральній палітрі кольорів, чудово освітлене, завдяки великим скляним вікнам і дверям, які займають місце практично від підлоги до стелі. Контрастні темні рами вікон та дверей стали своєрідним декором однієї з білосніжних стін просторої кімнати. Використання керамогранітної плитки в якості покриття для підлоги — вельми практичний хід, враховуючи, що з вітальні є вихід на терасу і задній двір.

Вітальня

М’які меблі з оббивкою насиченого відтінку молодої трави стали не тільки компонентами зони відпочинку вітальні, але і її контрастним елементом оформлення. Її прості форми та лаконічний дизайн надають можливість зосередитися на гарному кольорі. У вітальні використовують кілька джерел штучного освітлення, над кожним сегментом кімнати розташований свій підвісний світильник. Але біля TV-зони організовано куточок для читання і тут для локального підсвічування було встановлено арочний торшер з хромованими поверхнями.

Кутник для читання

В основі концепції створення дизайну в стилі модерн завжди лежить зручність та комфорт, пов’язані із привабливим зовнішнім виглядом. У заміському будинку затишна атмосфера – це завжди практична обстановка, приємна колірна палітра, меблювання та оздоблення, яка не завдає клопоту господарям, проста в експлуатації та догляді. Наприклад, простий конструкції журнальний столик та килимове покриття, за яким дуже легко доглядати через його штучне походження.

Зелений колір м'яких меблів

Просторе приміщення

Але навіть у простій і дещо мінімалістській обстановці важливо приділити увагу дрібницям, з яких складається загальне враження про приміщення. Посуд та підставки, текстиль та дивані подушки – такі додаткові предмети інтер’єру несуть не лише функціональне навантаження, а й служать декором простору.

Акцент на деталі

Увага до декору

У фокусі

Оригінальною композицією з намальованих рамок для фото стало оформлення однієї з білих стін вітальні. Такі незначні відступи від традицій стилістики, застосування власної фантазії дозволяє створити не просто унікальний, а й персоналізований дизайн приміщення.

Оригінальна композиція

Зробивши всього пару кроків із зони відпочинку вітальнею, ми потрапляємо до сегменту їдальні. Легкий, білий обідній стіл на металевому каркасі та стільці з сидіннями аналогічного відтінку та дерев’яними ніжками, склали обідню групу. Крім килимового покриття, яке виділило зону їдальні, цей функціональний сегмент приміщення має свій освітлювальний прилад — підвісна люстра незвичайного дизайну, що складається з декількох плафонів у флористичному стилі, виконаних різних відтінках. Цей дизайнерський освітлювальний прилад став справжньою знахідкою для їдальні та її родзинкою.

Їдальня у вітальні

Обідня зона

Залитий природним освітленням простір з білою обробкою здається ще більше і просторіше. А на такому тлі навіть пастельні тони стають акцентами, не кажучи вже про темне виконання віконних та дверних отворів, свічників на дерев’яному комоді та невеликого крісла оригінального дизайну.

Оригінальна люстра

Щоб потрапити в кухонне приміщення, необхідно просто зробити кілька кроків із приміщення вітальні, поєднаної зі столовою зоною. У просторому білому приміщенні, лише одна стіна біля робочих поверхонь кухонного простору виконана як акцентна – у темно-смарагдовому кольорі. Завдяки значним розмірам кухонного ансамблю, що займає місце від стіни до стіни та острова, вдалося розмістити всі необхідні побутові прилади, системи зберігання та робочі поверхні без використання верхнього ярусу кухонних шаф.

Кухня

Поєднання світлих фасадів кухонних шаф та темного кольору стільниць, не тільки привнесло контрастність до приміщення кухні, а й додало динамізму обстановці.

Келихи

Чорні стільниці

На задньому дворі заміського домоволодіння є дерев’яна тераса відкритого типу із зручними та практичними столовими зонами для організації трапез на відкритому повітрі.

Дерев'яна тераса

Ще одна композиція з дерева у вигляді місткого столу та прикріпленим до нього лавочкам, може служити як для відпочинку, так і як обідня група або місце проведення настільних ігор на свіжому повітрі.

Стіл та лавочки

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *