Дизайн-проект заміського будинку у стилі кантрі на фото
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Дизайн-проект заміського будинку у стилі кантрі на фото


Стиль кантрі в інтер’єрі формується з урахуванням особливостей культури та побуту кожної країни, її національних традицій, кліматичних особливостей та навіть темпераменту населення. Кантрі-стилістика в сучасному інтер’єрі дуже гармонійно сусідить з високотехнологічними приладами і гаджетами, але все ж таки залишається вірна основному принципу — використанню екологічних матеріалів, покликаних, перш за все, до виконання функціонального навантаження.

Немає нічого логічніше, ніж використання стилю кантрі при оформленні інтер’єру та екстер’єру заміського будинку. Саме близькість до природи, до її матеріалів дозволяє гармонійно вписати всі особливості сільської стилістики в облаштування сучасного будинку. Пропонуємо вашій увазі дизайн-проект одного заміського будинку, в інтер’єрі якого стиль кантрі знайшов відображення буквально в кожній кімнаті, в кожному затишному закутку. Пройдемо по приміщенням цього заміського особняка, щоб ще раз переконатися в простій істині — стиль кантрі актуальний як ніколи.

Екстер'єр будівлі

Перебуваючи на вулиці, перед головним входом до заміського котеджу, у нас вже не виникає жодних сумнівів щодо стилістичної приналежності оформлення цієї будівлі. Кам’яне оздоблення стін, використання дерев’яних та кованих елементів – все вказує на сільський спосіб життя та смакові уподобання господарів будинку. Вже за екстер’єром будівлі ми розуміємо, що всередині приміщень не зустрінемо пластикових меблів, хромованої меблевої фурнітури або лінолеуму як покриття для підлоги.

А території присадибної ділянки панує гармонія, досягнута акуратним інтегруванням елементів ландшафтного дизайну у прояви природи. Непросто знайти баланс між тим, що може запропонувати довкілля та результатом, який хотів би отримати замовник ландшафтного дизайну. Але в цьому випадку можна говорити про абсолютне влучення.

Мiсце для вiдпочинку в саду

Широкі садові доріжки, викладені каменем, рясна рослинність, буйство фарб та можливостей відпочинку на свіжому повітрі може настільки закрутити голову відвідувачам, що вони забудуть, навіщо прийшли в цей кантрі-особняк.

Перед головним входом

Отже, пройдемо до головного входу, де нас зустрічатиме цар лісів, виструганий з масиву дерева, що нагадує не тільки про заміське життя, а й неймовірну близькість дикої природи.

В передпокої

Усередині приміщення відразу стає зрозуміло, що масштаби будинку здатні вражати. Дизайнерам, які працювали над інтер’єром особняка, не довелося викрадати кожен квадратний метр простору, і вони змогли здійснити всі свої ідеї щодо облаштування заміського будинку в кантрі-стилістиці – просторі приміщення з арочними входами, кам’яне оздоблення стін, масивні дерев’яні меблі, двері, стилізовані під старовину. Але все це виконано відповідно до вимог комфортного життя сучасного домовласника.

Арковий вхід до їдальні

Буквально з порога ми потрапляємо до приміщення їдальні, яке прилягає до передпокою без будь-яких перегородок та стін.

Головна їдальня

Антикваріат для декору

Просторе приміщення зі світлою палітрою кольору, буквально заповнене сонячним світлом. Настільки світла кімната здатна легко витримати темну породу деревини, з якої виготовлений масивний, місткий стіл та стільці зі спинками та шкіряною оббивкою сидінь. Який заміський будинок без каміна? У цьому особняку їх кілька, деякі виконують виключно декоративну функцію, але є й осередки, що діють. Приміщення їдальні не стало винятком і у використанні кованих елементів – люстра та настінні світильники, виконані у старовинному стилі, прикрашають кімнату, виконуючи та покладений на них функціонал.

Кам'яний коридор

Пройдемо через «кам’яний» коридор, який крім прояву рустикального кантрі в інтер’єрі заміського будинку, несе і глибокий функціональний сенс, ми потрапимо в приміщення кухні.

Кухня з кам'яною піччю

Великі камені в обробці стін, практично не оброблені, дерев’яні балки з червоточинами, присутність справжньої печі біля кухонного приміщення — рустикальності цього будинку могли б позаздрити домовласники середньовіччя.

Простора кухня

Просторе кухонне приміщення є універсальною сумішшю застосування еко-матеріалів у неймовірно функціональній кімнаті. Сучасна техніка, що засліплює блиском нержавіючої сталі, гармонійно виглядає в сусідстві з класичними кухонними шафами з дерева, пофарбованими в темно-м’ятний колір. А вбудоване підсвічування на стелі та під витяжкою виглядає доречно поруч із рустикальними дерев’яними балками.

Міні-їдальня

У приміщенні кухні розташувалася ще одна невелика їдальня, призначена для сімейного вузького кола. Її оформлення схоже на головну їдальню, в якій зазвичай приймають гостей. Ті ж світлі стелі і стіни, дерев’яне покриття для підлоги, ковані світильники і масивні меблі, але в цій кімнаті ми бачимо і ще один ключовий прояв стилю кантрі в інтер’єрі — дерев’яні стельові балки, які навмисно не обробляють до кінця, залишаючи шорсткості і відколи.

Вітальня

Величезне приміщення заввишки два поверхи, займає центральна вітальня. Великий камін, що йде високо в склепіння стелі, став координаційним центром кімнати, як і належить сімейному осередку, тим більше в заміському будинку. Різноманітність м’яких меблів для зручного влаштування біля каміна, щоб спостерігати за вогнем — що ще може бути потрібно в подібному домоволодінні?

Кам'яна арка з прилавком

Камінь та дерево

Дерев'яні балки

Рясне використання кам’яної кладки та елементів конструкцій та опор з дерева не обтяжує інтер’єр та дозволяє успішно інтегрувати в нього сучасні способи організації освітлення чи проведення інженерних систем. Перебуваючи в цьому будинку, можна насолоджуватися всіма благами сучасного життя, але при цьому відчувати дух сільського життя, його простоти та лаконічності, близькості до природи та органічності.

Спальня та кабінет

Абсолютно всі кімнати цього заміського котеджу виконані у стилі кантрі. Спальня, з кабінетом, що знаходиться на верхньому рівні, не стала винятком. Простий, сільський інтер’єр з використанням природних матеріалів та світлого оздоблення, завжди створює затишну та комфортну атмосферу для повноцінного відпочинку.

Ванна кімната

Навіть у ванних кімнатах, де, як ми всі чудово розуміємо, непросто впровадити елементи кантрі, видно присутність сільського життя не тільки в умах, а й у серцях господарів.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *