Актуальні кольори для дизайну кухні
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Актуальні кольори для дизайну кухні


У процесі розробки інтер’єру кухні в основу майже завжди ставиться планування, яке має бути продумане до дрібниць, зручне і практичне. Декоративна складова нерідко відходить на другий план, а колірну гаму можна зарахувати саме до цієї категорії.

При виборі кольору ми також намагаємося бути найбільш практичними та за допомогою правильно підібраної гами вирішуємо деякі складнощі. Так, наприклад, світла, а найчастіше навіть біла кухня не дарма є найпопулярнішим вибором – саме світлі тони здатні візуально розширити приміщення, зробити маленьку кухню трохи більш просторою та затишною. Крім того, при виборі нейтральної світлої гами ми вирішуємо і питання поєднання, адже з такою базою можна комбінувати аксесуари будь-якого, навіть найяскравішого тону. Однак іноді варто поглянути на ситуацію трохи ширше: за очевидним вибором часто ховається ще й невпевненість, страх більш сміливого рішення. Просто погляньте на кілька стильних і цілком практичних прикладів, які доводять, що кухонні меблі можуть бути виконані в дуже нестандартних відтінках, але це лише додає їй шарму та вишуканості.

001.jpg

Декор цієї кухні у заміському будинку виконаний у м’яких тонах, а головним став складний зелений відтінок, який дизайнери називають кольором шавлії. Цей тон виглядає дуже свіжо та актуально, крім того, він чудово поєднується з металевими елементами та темним коричневим кольором стільниці.

002.jpg

Світлий відтінок дуба виглядає набагато звичніше, але навіть його можна обіграти по-різному. У цьому проекті вирішено було зробити ставку на легкість і велику кількість природного світла в кімнаті. Усі вибрані матеріали, кольори, фактури покликані підкреслювати та посилювати світло.

003.jpg

Темні відтінки дерева створюють зовсім інший ефект — вони чудово доповнюють всі рустикальні стилі, роблять приміщення дуже затишним і по-домашньому теплим. Тут складний середньо-коричневий виступає у парі із зеленим та приглушеним сірим, що додатково підкреслює природне походження матеріалів.

004.jpg

Незвичайні та креативні відтінки – це не завжди щось дуже яскраве, що виходить за межі пристойності. Іноді найцікавіше виглядають складні, багатокомпонентні тони, нехай навіть вони відносяться до пастельної гами. В даному випадку вибір зроблений на користь сірого з явним блакитним підтоном відтінку, який гарний сам по собі, не вимагає компаньйонів і стає ще красивішим, коли поряд з’являється натуральне дерево.

005.jpg

Світлий блакитний відтінок є, мабуть, найпрактичнішим у всій гамі кольорів. На відміну від білого він не такий маркий, у порівнянні з бежевим блакитним виглядає свіжішим, у той же час, блакитний, як і вся палітра синіх тонів, здатний створювати м’яку, розслаблену атмосферу в інтер’єрі. Варто також згадати, що сині тони чудово гармонують із будь-яким стилем.

006.jpg

Більш насичений сірий тон здатний скласти серйозну конкуренцію звичному компаньйону білого – чорному кольору. Поряд із чистим білим такий відтінок створює м’який контраст, а саме такий ефект більш переважний у більшості випадків.

007.jpg

Втім, перевірена часом, класична комбінація чорного та білого кольорів все ще актуальна, головне знати, де її краще використати. Такі яскраві контрасти хороші для багато освітлених і не зовсім крихітних приміщень. Шукайте свій унікальний баланс і створюйте цікаві пропорції, змінюючи обсяги кожного кольору.

008.jpg

А тим, хто до контрастів байдужий і віддає перевагу м’якій, обволікаючій атмосфері, дизайнери радять вибирати природний відтінок деревини. Він гарний у будь-яких обсягах, а якщо розставити кілька акцентів білого, жовтого чи зеленого кольору, інтер’єр виглядатиме неймовірно стильно та актуально.

009.jpg

Якщо в процесі ремонту ви виявили в собі задатки декоратора, то спробуйте втілити в життя сміливіший проект, такий, наприклад, як створення палітри кольору на основі відразу декількох складних сірих відтінків.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *