оформляємо дизайн у бежевих тонах
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

оформляємо дизайн у бежевих тонах


Пастельні тони несуть у собі спокій та умиротворення, роблячи атмосферу приміщення затишною та комфортною. І якщо саме такий ви хочете бачити свою кухню, то бежевий колір – це те, що потрібно. Такий дизайн кухні є класикою, в якій присутні скромність, стриманість, гармонія та елегантність. А якщо прикласти трохи фантазії і грамотно додати до цього відтінку компаньйона, то вийде дуже оригінальний і модний дизайн. Головне при цьому домінуючим залишити бежевий колір, щоб не втратити шляхетність, яку він, будучи основним, вносить до приміщення. Отже, з чого почати, який відтінок бежевого вибрати, з чим скомбінувати і як досягти гармонійного з’єднання кольорів?

Для початку слід визначитися з відтінком цього благородного кольору, який переважатиме у приміщенні, і тут є над чим замислитись. Гамма настільки велика, що часом визначитися досить важко. Бежевий колір може бути сіруватим, зеленуватим, коричневим, рожево-ліловим, пшеничним або карамельно-жовтим, з відтінками персика або молочний шоколад. Є про що замислитись і з чого вибрати. Як же не розгубитися і зупинитись на якомусь одному відтінку?Стеля з точковими світильниками Кухня у пастельних тонах

Мабуть, виходити з того, який колір буде використаний як компаньйон, колір якого може бути як м’яким і приглушеним, так і яскраво-насиченим.

  1. Сині, фіолетові та лілові кольори чудово будуть поєднуватися із зеленуватим відтінком бежевого кольору.
  2. Кораловий, шоколадний, світло-коричневі та темно бірюзовий ідеально поєднуватимуться з пшеничним, жовтим і помаранчевим відтінком бежевого кольору.
  3. Зеленувато-блакитний, світло-фіолетовий, жовтий та чорний гармонійно поєднаються з персиковими відтінками бежевого.
  4. Червоний, малиновий, помаранчевий, яскраво-рожевий, смарагдовий, королівський синій, срібний та золотий найкраще поєднувати з нейтральними сіруватими тонами та ліловими відтінками бежевого.

Оформлення вікон на кухні Люстра в інтер'єрі кухні

Сіруваті, зелені та лілові тони бежевого кольору зроблять приміщення холодним, а ось карамельний, пшеничний та персиковий беж наповнять кімнату теплом та м’яким світлом.

Кухня в бежевих тонах – ідеальний варіант як для класичного дизайну, так і для модного. стилю хай-тек, будь то аристократичні предмети меблів з кованими елементами, як в аристократичному французькому стилі, Або ідеально глянсові поверхні кухонних шаф, в яких як у дзеркалі бачиш своє відображення. Таке колірне рішення ідеальне і для стилю кантрі, де вітається натуральність матеріалів та їх кольорів.

Теорія теорією, але на практиці все виходить набагато складніше. І як тільки справа доходить до чистової обробки виникає безліч питань, які як кому навертаються, переходячи у вибір меблів, світильників та різноманітних аксесуарів. І часом здається, що без дизайнерської допомоги тут не обійтися, проте якщо все ретельно продумати, перш ніж приступити до ремонтних робіт, цілком реально впоратися з поставленим завданням самостійно. А щоб було простіше, ось кілька практичних порад щодо облаштування кухні та гармонійного розподілу в ній кольорів та відтінків:

УВізьмемо, наприклад, сільський стиль кантрі з використанням текстилю з квітковим візерунком, де поєднується джинсово-синій з нейтральним сірувато-бежевим відтінком і білим кольором. Маючи загальну картину важко сказати, що саме задає тон, а що лише є межею між, здавалося б такими різними кольорами. Але результат справді вражаючий.

Поєднання бежевого з джинсово-синім кольоромВідшпакльована і забарвлена ​​білою фарбою стеля з точковим освітленням вздовж робочої зони – дуже популярний дизайнерський хід для кухні, який впишеться в будь-який інтер’єр. Робоча стінка, викладена дрібною плиткою і кухонний гарнітур, включаючи каркас стільців і столу, білі, що доповнюють один одного елементи декору. Стільниці робочої та обідньої зони в кольорі темного шоколаду дуже оригінально розбавлять простір, що обволікає, створивши в ньому контрастні елементи. Підлога і стільниця так званого острова або іншими словами пересувного столика з скриньками та полицями для дрібниць, виконані в кольорі дерева бук, ідеально поєднуються між собою і вносять в холодну атмосферу приміщення ноти сонячного світла. Пофарбовані або обклеєні фактурними шпалерами стіни в нейтральному, але водночас насиченому бежевому кольорі ідеально гармонують зі шторами на вікнах та оббивкою зовнішньої спинки стільців. Світильники над робочою поверхнею острова та над обіднім столом зовсім різні за формою, але виглядають цілком гармонійно через колірне рішення. У тому ж джинсово-синьому кольорі виконані сидіння стільців. Всі ці дрібниці та використання кольорів настільки переплетені між собою, що кожен окремий елемент здається невід’ємною частиною інтер’єру. І саме такої гармонії необхідно досягти під час створення дизайну кухні. Також слід зазначити, що у будь-якому дизайні важливі декоративні елементи. У цьому випадку це білі вазони і світильники, які ідеально вписалися в загальну картину, чудово завершивши весь ансамбль оздоблення кухні.

ЕЯкщо ж настільки виражені контрасти не зовсім до душі і хочеться зробити кухню спокійнішою і стриманішою, то ідеальним варіантом стануть жовто-бежеві відтінки. Причому можна використовувати всі відтінки цієї категорії одночасно, починаючи з пшенично-жовтого і закінчуючи жовтувато-сірим тоном.

Кухня у теплих тонах Наприклад, це може бути світла підлога під паркет, стіни, пофарбовані в темний бежевий тон, в колір якого підібрано стільницю, зроблену під натуральний камінь із сірими та пшенично-жовтими розлученнями. У таку атмосферу гармонійно впишеться світло-бежевий кухонний гарнітур з алюмінієвими ручками та техніка у кольорі металік.

ЗЧудовим рішенням може стати оформлення кухні з яскравими контрастами. Цікаво буде виглядати поєднання холодного сіро-бежевого з білим та яскраво-оранжевим кольорами. При цьому не обов’язково підбирати меблі в одному кольорі. У великому приміщенні можна розмежувати простір кухні, зробивши робочу зону під деревом туя, з білою стільницею, а вздовж другої стіни встановити шафи з білою глянсовою поверхнею.

Острів як декоративний елемент

ППри цьому підлогове покриття та обробку робочої стіни можна оформити в колір робочої зони, а стелю пофарбувати в білий колір і розташувати на ньому точкове освітлення. У такий дизайн гармонійно впишуться білі литі стільці на тонких хромованих ніжках, а контрастною родзинкою стане острів з помаранчевими стінками та фасадами ящиків, накритий білою стільницею. Для того, щоб він не виглядав зайвим, його присутність потрібно підтримати декількома відповідними за кольором елементами декору в обробці стіни робочої зони або простими аксесуарами.

Яким би не був дизайн кухні, у світлих або темних бежевих тонах, з контрастами або без них, головне щоб усі деталі були добре продумані та підібрані за стилем, кольором та власним смаком. Тільки в цьому випадку знаходитись на кухні буде справжнім задоволенням.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *