Акценти золотого кольору в інтер'єрі вітальні
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Акценти золотого кольору в інтер’єрі вітальні


Якщо ви задумали повністю змінити інтер’єр або просто трохи доповнити його, якщо вам хочеться додати родзинку в декор або створити модніше його звучання — у будь-якому з цих випадків ідеальним рішенням будуть елементи золотого кольору. Саме в інтер’єрі вітальні кімнати характерне тепле сяйво виглядає дуже доречно. Крім того, золото є одним з найяскравіших трендів сьогодні.

Його блискучий фініш ідеально проявляє себе в різних варіаціях: як принт на шпалерах, фініш підлогового покриття, у великій кількості у вигляді аксесуарів. Звичайно, робота з таким харизматичним елементом декору вимагає уважності та смаку, а також дуже ретельної роботи з пропорціями та колірними поєднаннями. Однак результат завжди вартий будь-яких витрачених сил!

001-zalotoj-cvet-v-gostinoj.jpg

Чому нотки золотого кольору завжди чудово доповнюють декор стін у вітальні? Справа в тому, що золото, як і будь-який інший метал, за рахунок сяючого фінішу чудово відбиває світло. Це означає, що така обробка зробить приміщення світлішим і навіть візуально просторим. Не обов’язково повністю декорувати стіни під золото. Для того, щоб досягти відчутного ефекту, зазвичай достатньо одного або двох акцентів. Це може бути картина, як у даному випадку, малюнок на шпалерах або навіть одна смуга золотистого кольору на стіні.

002-zalotoj-cvet-v-gostinoj.jpg

Не обов’язково обмежувати свій вибір тільки класичним сяючим золотом. У деяких випадках більш виграшно виглядатиме ніби зістарене золото, а ряд стилістик взагалі допускає тільки такий варіант. Так, наприклад, вітальню в стилі бохо неможливо уявити без світильників, свічників та химерних рам, виконаних саме у металі та саме у кольорі зістареного золота.

003-zalotoj-cvet-v-gostinoj.jpg

Багато хто боїться використовувати золото в сучасних інтер’єрах, вважаючи його елементом, що відноситься виключно до пишних, класичних стилістиків. Це зовсім не так, і щоб переконатися, достатньо подивитися на останні колекції найвідоміших брендів. Золото чудово уживається у всіх сучасних стилістиках, особливо яскраво та цікаво воно виглядає у лаконічному та витриманому мінімалізмі.

004-zalotoj-cvet-v-gostinoj.jpg

Пам’ятайте про міру. Золото в його сучасному прочитанні добре виглядає лише в дуже обмежених обсягах. Тому якщо, наприклад, ви прикрашаєте кімнату за допомогою картини, в якій присутній золотий колір, додайте ще кілька невеликих елементів — світильник або вазу. На цій кількості варто зупинитися, щоб інтер’єр не виглядав химерно та перевантажено.

005-zalotoj-cvet-v-gostinoj.jpg

У дуже поодиноких випадках колір золота може виглядати красиво навіть у досить великих обсягах. В інтер’єрі цієї вітальні, наприклад, ключовим елементом стали два диванчики, оббивка яких має теплий золотистий тон. Для того, щоб вдало поєднувати цей колір, та ще й у такому обсязі, з дуже насиченими синім та зеленим тоном, потрібно використовувати приглушений, ніби трохи зістарений відтінок золотого.

Нерідко також постає питання поєднання кольору золота з іншими металами. Намагайтеся уникати подібних комбінацій в інтер’єрі, але якщо є необхідність, візьміть один відтінок як основний, а решту додайте у вигляді дуже невеликих акцентів.

006-zalotoj-cvet-v-gostinoj.jpg

Золотий тон найефективніше доповнить таку модну сьогодні драматичну палітру. Такі кольори як глибокий синій, темно-коричневий або дуже темний сірий можна використовувати при створенні інтер’єру вітальні, але вимагають світліших, фактурних акцентів. Сяючий або матовий золотий найбільш виграшно підкреслюють глухий темний колір, надають йому обсягу та сучасного звучання.

007-zalotoj-cvet-v-gostinoj.jpg

Класична чорно-біла схема також лише виграє, якщо розбавити її строгий та лаконічний вигляд декількома невеликими акцентами сяючого відтінку.

008-zalotoj-cvet-v-gostinoj.jpg

Зрештою, золотий відтінок може працювати майже як додаткове джерело світла. Подібно до невеликих прихованих ламп, елементи кольору золота наповнюють кімнату ледь уловимим, але таким затишним світінням.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.