Актуальні кольори для інтер'єру у 2017 році
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Актуальні кольори для інтер’єру у 2017 році


Якщо ви цікавитеся світом дизайну та стежите за тенденціями, то, напевно, знаєте, що кольором року у 2017 був обраний відтінок свіжої зелені. Цей чистий, життєрадісний колір неймовірно хороший, але навіть найпрекрасніший у світі колір не може сподобатися всім і підійти для будь-яких інтер’єрів без винятку. Тому завжди є альтернативні варіанти, а саме ряд відтінків, які також будуть дуже актуальні в сезоні. Можливо, серед них ви підберете цікаві поєднання, які допоможуть оновити декор та зробити інтер’єр стильним та сучасним.

Актуальні кольори 2017 року

Так виглядає палітра найактуальніших відтінків, їх підібрали провідні спеціалісти у сфері кольору. Як бачите, найбільшої популярності набувають сірі та блакитні тони. Цей набір можна використовувати різними способами, але навіть якщо ви не готові кожного сезону змінювати палітру інтер’єру відповідно до модних тенденцій, можливо, пара аксесуарів актуального кольору зробить декор вашого будинку більш цікавим та оригінальним.

Актуальні кольори 2017 року

Глибокий, темний фіолетовий із явно вираженим сірим підтоном – неймовірно красивий та складний колір. Працювати з таким відтінком непросто, тому використовуйте його у невеликих кількостях, намагаючись розбавити нейтральними, стриманими відтінками світлої та середньо-світлої гами.

Актуальні кольори 2017 року

Якщо перший відтінок здався вам надто екстравагантним, але загалом фіолетова палітра подобається, то радимо звернути увагу на другий колір. Це все той же фіолетовий з сірим підтоном, але вже набагато світліший і м’який колір, хоча, звичайно, до легкої та нейтральної групи йому все ще далеко. Такий тон набагато жвавіший, він може поєднуватися з багатьма світлими квітами, неймовірно гарний з відтінком яєчної шкаралупи. Використовуйте цей варіант фіолетового для інтер’єру будь-якого приміщення, він підійде навіть для декору дитячої або спальні.

Актуальні кольори 2017 року

Ще одна варіація на тему сіро-фіолетових тонів, але цього разу колір має яскраво виражений синій підтон. На відміну від двох попередніх відтінків цей фіолетовий можна назвати майже нейтральним, він легко поєднується з більшістю кольорів і може бути використаний навіть у дуже великих обсягах.

Актуальні кольори 2017 року

І, нарешті, останній фіолетовий у цій добірці – дуже світлий лавандовий відтінок. Цей колір потрапив до списку найбільш актуальних кольорів 2017-го року, проте дизайнери вже давно полюбили його, насамперед, за дивовижну легкість у створенні колірних композицій і, звичайно, за здатність цього відтінку створювати у приміщенні особливий, романтичний та весняний настрій.

Актуальні кольори 2017 року

Ще одним модним кольором цього року стане лаконічний сірий, від середньої до глибокої насиченості, з очевидним теплим підтоном. Саме теплі нотки у глибині цього кольору роблять його таким привабливим та універсальним, він підійде навіть тим, хто старанно уникає сірого кольору.

Актуальні кольори 2017 року

Продовжуючи тему сірих відтінків, не можна не згадати ще про один – сіро-коричневий. Цей тон напрочуд універсальний, може мати будь-який ступінь насиченості, а ідеальну пару йому складе будь-який відтінок з білої або бежевої гами.

Актуальні кольори 2017 року

Останнім у цій добірці виявився найяскравіший і життєрадісний відтінок, який тільки можна собі уявити. Йдеться, звичайно, про насичене жовте. Цей світлий, теплий колір комусь нагадує відтінок меду, комусь смужки на спинці бджоли, іншим – букет дрібних жовтих квітів із запаморочливо-солодким запахом. Все це є у жовтому кольорі! Дивовижний відтінок, він щоразу розкривається по-різному, тому варто шляхом експериментів знайти свій ідеальний баланс та найвдаліше поєднання.

Актуальні кольори 2017 року

Як показує практика, навіть будучи злегка розбіленим і приглушеним, теплий жовтий не втрачає своєї чарівності, зате такий варіант цього кольору дозволить використовувати його навіть у великих кількостях.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *