30 ідей та способів комбінації на фото
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

30 ідей та способів комбінації на фото


Планування сучасних квартир і будинків стає дедалі оригінальнішим. Вже нікого не здивувати їдальні, поєднаної з кухнею, або вбиральні у ванній. Поєднання коридору з кухнею також можна визнати оригінальною ідеєю. При цьому неважливо, що змушує дизайнера об’єднати коридор із кухнею. Це може бути невелика площа квартири або зухвалий задум господаря житла. Головне, щоб приміщення, що вийшло в результаті, було функціональним і корисним.

Яскраве поєднання коридору з кухнею

Головною перевагою такого рішення, безумовно, є простір, якого вдається досягти відсутністю зайвих стін. У такому приміщенні можна почуватися комфортно навіть за мінімальної загальної площі квартири.

Для розподілу кімнати на функціональні ділянки рекомендується застосовувати прийоми зонування. Корисними в цьому випадку будуть розсувні перегородки, які можна використовувати під час приготування або прийому відвідувачів. Такі конструкції найчастіше складаються з напрямних на підлозі та на стелі, якими вільно переміщається перегородка.

Перегородку можна виконати із будь-якого матеріалу. Найбільш практичними будуть:

  • Скло;
  • пластик;
  • метал;
  • дерево.

Існують перегородки, де на жорсткий каркас натягується тканина. Вони виглядають стильно і додають інтер’єру унікальності, але для використання на кухні не підходять, оскільки вбиратимуть у себе всі запахи. А випари згодом залишать на тканині негарні розлучення.

За відсутності стаціонарних конструкцій можна використовувати просту ширму. Основним її мінусом буде те, що запахи та звуки не затримаються такою перешкодою. Але обмежити огляд того, що відбувається на кухні, з її допомогою можна.

Поєднуючи передпокій із харчоблоком необхідно особливо ретельно продумати умови забезпечення гігієни. За дверима квартири є під’їзд – місце загального користування. Необхідно переконатися, що більшість бруду залишилася за дверима. Для цього можна використовувати високоякісні килимки для ніг та спеціальні грати.

Ефективним може стати система «тепла підлога». Вона допоможе мокрим слідам на підлозі швидко висохнути і не дати домочадцям рознести принесений з вулиці бруд по квартирі. Крім цього теплі підлоги врятують від відчуття холодного кахлю або іншого твердого покриття. Це дуже важливо, оскільки килими з ворсом не дозволяють досягти бажаної стерильності. Для передпокою-кухні краще використовувати плитку чи ламінат.

Для того, щоб одяг у коридорі не просочувався сторонніми запахами, слід подбати про якісну вентиляцію. Важливим елементом підбору плити на кухню стане оснащення її витяжкою. Крім цього краще забезпечити передпокій шафами, що щільно закриваються, і полицями для взуття.

Щоб оформити таке приміщення, можна використовувати два основних методи:

  • об’єднати простір одним кольором та матеріалами;
  • зонувати приміщення за допомогою різних відтінків та матеріалів.

Перший варіант не потребує особливих зусиль. Кухня та передпокій припускають використання зносостійких матеріалів з гарною опірністю до перепадів температури та вологості. Найбільш підходящим покриттям підлоги буде плитка або натуральний камінь. Можна використовувати інші варіанти. Але головним принципом у виборі має стати максимальна гігієнічність покриття.

Як настінне покриття також можна вибрати плитку. Якщо цей матеріал здається холодним і незатишним, то можна використовувати шпалери, що миються, які здатні витримати агресивне середовище приміщення.

Колірні рішення мало чим обмежуються. На першому місці будуть кольори, які здатні замаскувати можливі забруднення. При цьому такими відтінками можна оформити ті зони, які піддаються найбільшому впливу. Це простір біля вхідних дверей, біля плити та навколо миття. Решта приміщення може бути оформлена настільки яскраво, наскільки дизайнеру дозволить його фантазія.

Зонування приміщення є найпопулярнішим способом оформлення. Велика кількість вибору матеріалів дозволяє не тільки відокремити передпокій від кухні, але і виділити робочу зону, зону прийому їжі, вбиральню та інші. Крім того, зонування матеріалами дозволить оформити приміщення не тільки в різних кольорах, але і в різних стилях. З коридору в стилі мінімалізм можна потрапити на кухню в стилі кантрі. І обидва ці стилі гармонійно уживатимуться в одному приміщенні.

Зонування приміщення можна провести не лише за допомогою перерахованих вище методів. Цікавими за цих умов можуть стати архітектурні споруди. Мальовнича арка, прикрашена барельєфами, буде вишуканим акцентом у загальній обстановці.

Також можна використовувати викладений каменем камін або великий акваріум. Такий великий предмет здатний умовно розділити простір, залишаючи достатньо місця для переміщення мешканців квартири. При цьому таке рішення подарує кімнаті унікальність та неповторність.

Поєднання кухні з передпокою

Висвітлення часом здатне зіграти вирішальну роль у розподілі простору на кухонне та коридорне. Почати варто з того, що на кухні можна використовувати яскравіше світло. Можливе застосування люмінесцентного освітлення, що характеризується яскравим білим свіченням. При цьому в коридорі можна залишити більш звичне жовте світло. Такий метод дозволить відчути переміщення з одного простору до іншого без використання дверей.

Використання коридору як кухні

У коридорі світлом можна виділити область дзеркала та вішалки. На кухні ж додаткові освітлювальні прилади стануть у нагоді в робочій зоні та поблизу столу.

Використовуючи всі ці методи поділу та об’єднання можна досягти приголомшливих результатів. Невеликий простір збереже свою функціональність та забезпечить всіх мешканців квартири бажаним комфортом.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.