Ідеї ​​сервірування Новорічного столу 2020
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Ідеї ​​сервірування Новорічного столу 2020


Сервірування Новорічного столу – захоплююче та творче заняття та один із завершальних етапів підготовки до свята. Саме за столом пройде зустріч Нового року, бій курантів. Тому необхідно ретельно подбати про те, щоб він виглядав привабливо та витончено. Ми підготували для вас кілька порад та ідей щодо сервірування Новорічного столу.

Сервірування новорічного столу

Чим можна прикрашати новорічний стіл

Крім головної складової – традиційних страв та напоїв – на Новорічному столі має бути присутня відповідна атрибутика. Саме вона прикрашає стіл, творить Новорічний настрій та супроводжуватиме вас все майбутнє свято. Варто врахувати, що 2020 рік за Східним календарем – рік Щура. У декоруванні використовуються такі предмети:

  • різнокольорові чи однотонні стрічки;
  • скляні, пластикові кулі;
  • живі або штучні ялинові, хвойні гілки;
  • серветки із новорічними візерунками;
  • фігурки гризунів;
  • свічники зі свічками;
  • шишки;
  • намисто, блискітки;
  • мішура;
  • настільні ялинки;
  • інші новорічні прикраси.

Заздалегідь обміркуйте посадку гостей. Якщо збирається велика компанія, оформіть шведський стіл. У такому разі ви точно не помилитеся з кількістю столових наборів та келихів. Якщо плануєте провести новорічну ніч у родинному колі або близьких друзів, ретельно обдумайте розташування кожної тарілки та келиха.

новорічний стіл

кольору

Для прикраси новорічного столу підійдуть новорічні та різдвяні відтінки. До них відносяться:

  • сріблястий;
  • зелений;
  • золотий;
  • білий;
  • червоний;
  • синій, синій.

Так як наступний рік — рік Щура, можна додати в дизайн столу та інші кольори пастельних відтінків. Блідо-рожевий, бежевий, ніжно-салатовий, світло-коричневий та жовтий відмінно доповнять сервірування столу.

кольори на новорічному сервіруванні

1. Зі скатертиною

Жодне сервірування не обходиться без скатертини. Можна прийти до класичного варіанту – звичайна біла скатертина, прикрашена червоною доріжкою та розведена яскравими серветками під тарілками. Якщо це видасться нудним, розбавте сервірування різним декором. Необов’язково брати білу скатертину, можна підібрати інший схожий колір — бежевий, світло-рожевий, ніжно-коричневий.

сервірування зі скатертиною

Можна підібрати яскраву червону скатертину з новорічними принтами, розбавивши її блідими серветками та посудом. Не беріть скатертини з різними барвистими елементами. Не потрібно, щоб сервірування кидалося у вічі.

сервірування зі скатертиною на новий рік

сервірування зі скатертиною на новий рік

Ще один варіант — підібрати скатертину чорного кольору. Не варто брати занадто темний колір: оберіть полотно з малюнком, прикрасьте стіл різною атрибутикою. Це виглядатиме ефектно і красиво.

сервірування зі скатертиною на новий рік

сервірування зі скатертиною на новий рік

Можна комбінувати різні матеріали: наприклад, синя скатертина з прикрасами золотистого відтінку. Зелений колір добре виглядатиме з білим.

сервірування зі скатертиною на новий рік

сервірування зі скатертиною на новий рік

Пам’ятайте, що перед використанням полотно потрібно погладити. Під скатертину краще покласти м’яку тканину. Підбирайте скатертину так, щоб вона збіглася з розміром і формою столу.

2. Без скатертини

Одним із актуальних трендів є сервірування столу без скатертини. У такому разі композицію складають прикраси та серветки під тарілками.

сервірування без скатертини на новий рік

сервірування без скатертини на новий рік

3. Вибір посуду

Тарілки, столові прилади та келихи повинні поєднуватись із загальним стилем сервірування. Вибирайте сервізи білого кольору. По краях тарілки може розташовуватися золота або синя облямівка. Підійде універсальний сервіз — порцеляновий посуд. Пам’ятайте, що кожному гостю потрібні дві тарілки: велика підставкова та закусочна. Між ними бажано покласти серветку для того, щоб посуд не ковзав.

посуд

Пам’ятайте, що ложки та ножі кладуться праворуч, а вилки зліва. Фужери, келихи та чарки ставляться праворуч перед тарілками.

посуд на новорічному столі

посуд на новорічному столі

4. Декор посуду

Поширеним варіантом прикраси посуду є прикраса серветками або новорічними прикрасами. Складіть серветки і покладіть на тарілку. Ложки та ножі можна обернути стрічкою або серветкою. З тканинних серветок можна зробити оригінальну кишеньку для столових приладів.

декор на новорічному столі

Новорічні серветки з кільцями або орнаментом виглядатимуть естетично. Якщо у вас є зелені серветки квадратної форми, то зробіть їх ялинки і покладіть на тарілки. Їх можна зробити з білих чи сірих серветок.

декор на новорічному столі

декор на новорічному столі

5. Святкові прикраси

Завершальним штрихом оформлення столу є новорічні прикраси. По столу можна розставити невеликі ялинки або хвойні гілки. Доповнити композицію можна свічками у свічниках.

прикраси на новорічному столі

прикраси на новорічному столі

Замість ялинок можна поставити штучні букети із зимових рослин чи дерев. Наприклад, горобина добре виглядатиме на святковому столі. Доповнюйте сервірування шишками та іншими прикрасами.

прикраси на новорічному столі

прикраси на новорічному столі

До сервірування можна додати штучні гірлянди. Їх краще доповнювати свічками або іграшковими кулями та мішурою.

прикраси на новорічному столі

прикраси на новорічному столі

Кульки з кольорового чи прозорого скла у сумісництві зі стразами чи бісером допоможуть створити святкову та затишну атмосферу. Вони будуть надзвичайно красиво мерехтіти у світлі гірлянд чи свічок. Якщо у вас немає скляних кульок, скористайтеся таким лайфхаком: візьміть будь-який келих і переверніть його. Під порожнечу, що утворилася, покладіть кілька звичайних куль. Це виглядатиме незвично. Перевернуту ніжку келиха можна використовувати як свічник.

прикраси на новорічному столі

прикраси на новорічному столі

Для надання святкового настрою підвісьте над столом різноманітні новорічні прикраси.

прикраси на новорічному столі

Можна розкласти світлодіодну гірлянду по столу. Дуже важливо, щоб гірлянда працювала на батарейках.

прикраси

Сервірування за стилями

У сервіруванні, як і в інтер’єрі, дуже важливим є єдиний стиль. Якщо ви не знаєте, який саме вибрати, подивіться варіанти нижче. Кожен із них по-своєму незвичайний і гарний.

Скандинавський стиль та мінімалізм

У 21 столітті набирає обертів такий стиль як мінімалізм. Його суть – мінімум практичних предметів. Тут немає перенасичення гірляндами та прикрасами, на столі присутні лише необхідні предмети та трохи декору. Використовується чорно-біла гама, можна додати трохи срібних деталей, гілок.

мінімалізм на новорічному столі

мінімалізм на новорічному столі

мінімалізм на новорічному столі

Скандинавський стиль терпить елементи декору та різнотонні кольори. Можуть бути червоні, блакитні, рожеві відтінки, натуральне дерево, кераміка та позолота. Стіл прикрашається різьбленими фігурками, свічками, штучними ялиновими гілками.

скандинавський стиль на новорічному столі

скандинавський стиль на новорічному столі

скандинавський стиль на новорічному столі

Рустикальний

Для зустрічі Нового року в невеликій компанії або в родинному колі підійде рустикальний стиль. Ключову роль відіграє необроблене дерево, великі склянки, натуральні грубі тканини. У більшості випадків скатертина не використовується. Посуд та прикраси ставляться на стіл із дерева. Як свічники використовуються звичайні великі банки або чарки.

Рустикальний стиль на новорічному столі

Рустикальний стиль на новорічному столі

Рустикальний стиль на новорічному столі

Екологічний

Еко-стиль дуже схожий на скандинавський. Тут у пріоритеті білі та трав’янисті кольори, дерево, сухоцвіти, живі рослини. Для перев’язки замість стрічки використовується мотузка. Як прикраса беруться фрукти, шишки, імбирні пряники. Скатертина – з натуральних матеріалів.

еко-стилі на новорічному столі

еко стиль на новорічному столі

еко-стилі на новорічному столі

Інші стилі

Якщо ви любите багато блискіток, прозоре скло та мішуру, вам підійде гламурний стиль. Тут доречно все — і блискучі фігурки, і елегантні сюрпризи на тарілках, і незвичайні свічники, і сніжинки.

гламурний стиль оформлення новорічного столу

А стиль шебі-шик підійде для любителів яскравих фарб та літа. Виглядає досить незвичайно, переважає посуд у стилі ретро, ​​мереживо, ялинкові кулі, свічники у формі ліхтариків, рожеві відтінки, живі квіти.

шебі

Клітчасті скатертини, ароматизовані свічки, живі хвойні гілки – це стиль кантрі. Підійдуть ложки та фігурки з дерева. Особливість цього стилю – простота та звичайність.

кантрі

Поради щодо сервірування столу

  • Поєднуйте кілька стилів, але в міру.
  • Не сервіруйте стіл занадто строкато.
  • Текстиль, посуд та прикраси повинні підходити один до одного.
  • Найкраще ретельно вивчити стиль, у якому ви збираєтеся сервірувати стіл.
  • Сервірування столу має доповнювати інтер’єр кімнати.
  • Прикрашайте стіл лише у гарному настрої.
  • Використовуйте трохи більше 3-4 відтінків.
  • На столі обов’язково має бути присутнім один із атрибутів Нового року – хвойні гілки, свічки чи кулі.

Новорічний стіл

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Оцініть матеріал! Вже проголосувало:3 Середня оцінка: 5,00 із 5)
Ідеї ​​сервірування Новорічного столу 2020 Завантаження…

Читайте також:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *