Світлодіодні світильники в інтер'єрі [Лучшие Идеи 2019 года]
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Світлодіодні світильники в інтер’єрі [Лучшие Идеи 2019 года]


Ще недавно про світлодіодні світильники не було чути, потім вони почали використовуватися лише для того, щоб освітлювати деякі зони приміщення. Зараз світлодіодне освітлення отримало широке застосування і активно використовується в більшості будинків.
svetodiodnie-svetilniki-na-kuhne-30 svetodiodnie-svetilniki-na-kuhne-34svetodiodnie-svetilniki-na-kuhne-40 svetodiodnie-svetilniki-na-kuhne-48 svetodiodnie-svetilniki-na-kuhne-55великий круглий світлодіодний світильник великий світлодіодний світильниквітальня у білих тонах дизайнерські світлодіодні світильники достаток світлодіодного освітлення інноваційні декоративні світильникикомбіноване освітлення у ванній

Переваги світлодіодів

Світлодіодні світильники стають все більш популярними, і це легко зрозуміло, адже вони мають ряд переваг у порівнянні з іншими типами освітлення:

 • Тривалий період експлуатації – якщо установку було проведено правильно, а електроживлення в будинку стабільне, то термін служби становитиме близько ста тисяч годин активного використання. Якщо всі компоненти світлодіодної системи виконані якісно, ​​вона здатна прослужити близько 25 років (якщо використовувати світильник по 10-12 годин на день). Період використання звичайних ламп розжарювання в сто, або навіть більше разів менше. Крім цього слід враховувати, що якість таких ламп безпосередньо залежить від частоти та кількості включень/вимкнень.
 • Економічність – ще один плюс, що відразу стає помітним, адже коефіцієнт корисної дії у них становить 22 відсотки, а у звичайної лампи розжарювання перетворюється на світло лише 2,5%, адже все інше йде на нагрівання вольфрамової нитки, стабілізатори, перетворення електричного струму. у світ.
 • Спрямованість свічення – світловий потік у світлодіодних лампах прямує лише в одну півсферу, тому не потрібно обладнати спеціальні рефлектори. Такий варіант дозволить скоротити світлові втрати ще мінімум удвічі, оскільки рефлектори розсіюють ще 55-65% світлового потоку. Завдяки цьому світлодіоди максимально ефективні при точковому підсвічуванні.
 • Стабільне освітлення — світлодіоди генерують рівний світловий потік без будь-яких мерехтінь, що робить їх набагато краще, ніж лампи розжарювання або люмінесцентні світильники. Тремтіння світла не фіксує мозок людини, проте воно впливає на очі, які швидко втомлюються. Особливо помітна ця проблема під час роботи за ПК чи під час читання.

svetodiodnie-svetilniki-na-kuhne-24 svetodiodnie-svetilniki-v-interiere-19 svetodiodnie-svetilniki-v-interiere-48 svetodiodnie-svetilniki-v-interiere-91svetodiodnie-svetilniki-v-interiere-21 svetodiodnie-svetilniki-v-interiere-41-721x1024

 • Інерційність відсутня – світлодіоди одразу ж спалахують на повну потужність, а період загоряння непомітний.
 • Екологічна безпека – світлодіодні світильники абсолютно безпечні, тому що вони не містять парів ртуті на відміну від люмінесцентних ламп (якщо розбити таку лампу, то необхідно провести дегазацію, щоб уникнути можливого отруєння). Світлодіодні лампи не потребують спеціального обслуговування або трудомісткої утилізації.
 • Надійність — конструкція світлодіодів не містить скляних колб, а отже, механічна міцність досить висока. Міцне полікарбонатове скло може легко витримувати як постійні навантаження, так і точкові ударні навантаження.
 • Скромні розміри дозволяє створювати невеликі системи освітлення. Наприклад, шикарні LED панелі мають товщину менше одного сантиметра.
 • Немає перевантаження — під час увімкнення світлодіодної лампи споживається струм від 0,5 до одного ампера (у той же час газозарядна лампа споживає до 4,5 ампер, викликаючи перевантаження в мережі).

svetodiodnie-svetilniki-na-kuhne-26 svetodiodnie-svetilniki-na-kuhne-38svetodiodnie-svetilniki-v-interiere-47-768x1024 svetodiodnie-svetilniki-v-interiere-70

Також великою перевагою стане об’єднання світлодіодів у єдину систему з датчиками пересування, контролем сили свічення, зазору, а також камерами та інфрачервоними датчиками, регуляторами. Наприклад, встановлено конкретний рівень освітлення в кімнаті. Датчики сканують рівень освітлення протягом доби та регулюють потужність штучного освітлення, збільшуючи його вночі та зменшуючи вдень.

Незважаючи на всю красу світлодіодних світильників, слід сказати і про недоліки. Таких лише два, проте, вони досить вагомі. Якщо перший це ціна, яка виправдовує себе завдяки тривалому терміну служби, то з другим доведеться поборотися. Оптимальна температура для роботи світлодіодів не перевищує 50 градусів, а отже потрібно буде подбати про тепловідведення при використанні вкрай потужних світлодіодів.

кругла стельова люстра круглі світильникикруглий стельовий накладний світильникнастінно-стельове освітлення оригінальне освітлення у вітальні оригінальне світлодіодне освітлення синіх відтінків оригінальне світлодіодне освітлення оригінальні світильникисвітильники у квартирі лофт світильники Грильято світильники для інтер'єру в стилі лофтсвітлодіодна люстра для натяжної стелі світлодіодна освітлювальна система трек на шинах світлодіодне підсвічування на кухні світлодіодне освітлення у ваннійсвітлодіодне освітлення у квартирі-студії світлодіодне освітлення для кухнісвітлодіодне освітлення з жовтим та блакитним підсвічуваннямсвітлодіодні лінії у вітальні світлодіодні лінії

Світлодіодні світильники в інтер’єрі

За рахунок компактних габаритів світлодіодні світильники можуть мати різні типи конструкцій, що дозволить підібрати оптимальний світильник під тип приміщення та його стильовий напрямок.

Типи конструкцій:

 • Для натяжної стелі – комбіновані, використовується кілька типів. Світлодіоди можуть регулювати інтенсивність світла, зонувати простір, створювати різноманітні світлові ефекти. Наприклад, якщо розглядати кухню студію, то на кухні можна використовувати світильники холодного кольору, а в обідній зоні теплого.
 • Підкреслять багаторівневу стелю стильні світлодіодні стрічки, що додадуть стелі об’ємності та вишуканості.
 • Споти — світильники з різним кольором випромінювання, здатні давати кольорове висвітлення з відтінками. Такі світильники додадуть барвисті, як у спальні, так і в дитячій.
 • Панелі – найкраще використовувати в офісних приміщеннях, оскільки світність досягає 6 тисяч люмен, а споживання електроенергії буде порівняно невеликим.
 • Вбудовані світлодіоди – яскраві та вишукані світильники з максимальною лаконічністю. Вони надають великий спектр кольорів та мають різноманітні форми.
 • Люстра. За рахунок невеликих габаритів світлодіодні світильники надають можливість отримання в одному приладі великої кількості джерел світла. Завдяки цьому дизайнери мають розв’язані руки та зможуть запропонувати нескінченну кількість стильних та оригінальних ідей щодо оформлення приміщення. Якщо інтер’єр має класичний стиль, краще використовувати люстру з лампами-свічками. Сама ж люстра може бути як зі спеціально обробленого дерева, так і з кованого металу. Декорувати люстру найкраще кришталевими підвісками, склом із незвичайними формами або матовими вставками. Якщо стиль квартири ретро, ​​краще використовувати ріжкову люстру або круглий абажур на шнурі. Найбільший і найважчий вибір для любителів сучасних стилів, адже тут дизайнери пропонують безліч цікавих варіантів, кожен з яких гармонійно впишеться в будь-яку кімнату.

svetodiodnie-svetilniki-na-kuhne-9 svetodiodnie-svetilniki-na-kuhne-10 svetodiodnie-svetilniki-na-kuhne-12 svetodiodnie-svetilniki-na-kuhne-17 svetodiodnie-svetilniki-v-interiere-09

Якщо світлодіодні світильники встановлюються на кухні, ванній або іншій кімнаті, де можлива підвищена вологість, слід звернути увагу на спеціальні лампи. Звичайні світлодіоди дуже чутливі до вологи і можуть вийти з ладу, тому потрібно орієнтуватися на світильники з вологозахищеними поверхнями та спеціальними властивостями.

світлодіодні люстри над столом світлодіодні стельові панелі світлодіодні ретро та лофт світильники світлодіодні світильники у ванній кімнатісвітлодіодні світильники-таблетки світлодіодний світильник у дитячій світлодіоди у дизайні сучасної квартири-студіїприховане світлодіодне підсвічуваннясучасне світлодіодне освітлення поєднання теплих та холодних тонів у освітленні на кухністильні світлодіодні люстриточкові світильники у білій кімнаті трекові світильники у спальній кімнаті трекові світильники для кухні трекові світильники ультрасучасні світлодіодні світильники керований світильник холодне стрічкове освітленняшикарна світлодіодна люстра

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *