100 фото модних рішень дизайну
Спальня

100 фото модних рішень дизайну


Зміст:

  1. Особливості та психологія кольору
  2. Різноманітність відтінків
  3. Оливкові стіни
  4. Оливкові штори
  5. Диван в оливкових тонах
  6. Ідеї ​​поєднання оливкового з іншими кольорами

Оформлення інтер’єру приміщень у якихось цікавих та неординарних тонах, останнім часом стає все більш популярним, про що ми намагаємось постійно розповідати нашим читачам. При цьому прийнято вважати, що саме зелений колір та його багатогранна палітра користуються в цьому випадку найбільшою популярністю. Саме тому, головною темою нашого огляду, сьогодні є вітальня, виконана в оливкових тонах, варіанти дизайну якої ми зібрали як приклад та ідей для натхнення в нашому матеріалі. Давайте докладніше познайомимося з цим дивовижним відтінком і дізнаємося, як саме його можна використовувати для створення стильного і модного інтер’єру.

100 фото модних рішень дизайну

Інтер’єр в оливкових тонах: особливості та психологія кольору

На думку кольоротерапевтів, оливковий колір має дивовижну здатність розслаблювати і заспокоювати, що дуже позитивно впливає на нервову систему та організм людини загалом. Як і вся зелена палітра, оливкова, налаштовує на спокійне проведення часу, тому і господарям приміщення, і їх гостям буде максимально комфортно перебувати в такій кімнаті. З погляду психології, оливковий колір підвищує сприйнятливість, стимулює до пізнання нового та активізує розумові процеси, що може стати своєрідним каталізатором до саморозвитку та самовдосконалення всіх членів сім’ї.

100 фото модних рішень дизайну

І найцікавіше — оливковий чудово виглядає в будь-яких проявах, будь то оздоблення стін, текстиль, меблі, і досить дружелюбно поєднується з іншими відтінками. При цьому в приміщеннях невеликого розміру або з недостатньою кількістю джерел освітлення відтінок, що обговорюється нами, може «капризувати», зменшувати площу і затемняти кімнату. Тому, якщо у ваші плани входить оформлення вітальні в оливковому тоні, слід не завішувати віконні отвори масивними шторами, подбати про наявність усіляких світильників і, звичайно, не використовувати відтінок для дизайну невеликих кімнат.

100 фото модних рішень дизайну

Оливкова вітальня – різноманітність відтінків

У природі оливковий — це колір незрілих маслин і його палітра налічує безліч відтінків, починаючи від найблідіших, закінчуючи досить темними. Якщо ж говорити про використання оливкового в інтер’єрі приміщень, а в нашому випадку це кімната для відпочинку, то тут дизайнери виділяють три основні варіанти з оригінальними назвами: прес-салат, плакуча верба і мох.

100 фото модних рішень дизайну

До цього списку можна віднести тони з серії хакі або мілітарі. Особливо, якщо мова йде про мікс коричневого та зеленого, золотистого та коричневого або жовтого та зеленого. Подібний асортимент надає багато можливостей для використання цього багатогранного відтінку в інтер’єрі. Залишається лише визначитися з деталями та втілювати в реальність задумане.

100 фото модних рішень дизайну

Оливкові стіни в інтер’єрі вітальні

Використання оливкового кольору для обробки стін вітальні можна назвати ідеальним рішенням у тих випадках, коли інтер’єр приміщення створюється з нуля. При цьому, якщо перевага надається темнішим його варіантам, то слід оформити в подібному тоні лише одну зі стін або поєднувати оливковий з іншими кольорами у вигляді відблисків. Таке рішення помітно освіжить кімнату і позбавить вас неприємної «болотної» атмосфери.

100 фото модних рішень дизайну

Що стосується видів обробки стін, то найбільш поширеними способами для облаштування вітальні є фарбування, використання шпалер або декоративна штукатурка. Фарбування можна назвати простим та бюджетним варіантом.

100 фото модних рішень дизайну

Якщо вам подобаються шпалери, то перевагу можна віддати як однотонним, так і рельєфним полотнам з різними візерунками і тисненням.

100 фото модних рішень дизайну

При нанесенні на стіни вітальні штукатурки, в тому числі і венеціанської, можна використовувати срібло, золото, бронзу та інші відтінки.

100 фото модних рішень дизайну

Оливкові штори у вітальні

Оздоблення стін в оливковому кольорі, це, звичайно, добре, але не завжди під облаштуванням тієї чи іншої кімнати розуміється і планується повноцінний ремонт. У багатьох випадках створити бажану атмосферу допомагають різні аксесуари або текстиль. Одним із таких прикладів можна назвати використання в інтер’єрі приміщення вітальні штор, витриманих в оливкових тонах.

100 фото модних рішень дизайну

Сама по собі така дизайнерська ідея не виглядатиме гармонійно та привабливо. А от якщо поєднувати оливкові штори з різними доповненнями у вигляді статуетки, м’яких подушок, торшера чи килима на підлозі, ваша вітальня заграє зовсім іншими фарбами.

100 фото модних рішень дизайну

Диван в оливкових тонах для вітальні

Коли мова заходить про вибір відповідних меблів для вітальні, то перше, що спадає на думку — це комфортний і стильний диван, без якого, на відміну від стін, комодів і шаф, уявити собі інтер’єр подібного приміщення просто неможливо. Диван у цьому випадку можна назвати найголовнішою складовою. При цьому ви можете, як придбати новий виріб в оливкових тонах, так і просто змінити на оббивку, що є в інтер’єрі меблів, на більш відповідний за стилем відтінок. Це може бути прямокутний або кутовий диван, конструкція, що розкладається, або виріб з місткими нішами всередині, акуратна або досить масивна і габаритна модель. У будь-якому з прикладів – оливковий диван зробить вашу вітальню стильною та затишною.

100 фото модних рішень дизайну

Ідеї ​​поєднання оливкового з іншими кольорами

Як ми вже говорили, не дивлячись на своє благородство та масу позитивних якостей, оливковий колір може бути досить «примхливим», тому дизайнери не рекомендують використовувати в оформленні інтер’єру вітальні відтінки тільки з цієї гами. В іншому випадку ви ризикуєте витратити час, гроші і в результаті отримати нічим не виразну, нудну і похмуру кімнату. Ми дуже сумніваємося, що така атмосфера буде схвалена членами вашої родини і, тим більше, сподобається гостям.

100 фото модних рішень дизайну

Використовувати оливковий дизайн вітальні слід цілеспрямовано, без варіантів «випадкового» сусідства. Виходячи з того, що обговорюваний нами колір досить часто зустрічається в природі, його сміливо можна поєднувати з іншими натуральними відтінками, наприклад, деревним, кольором небосхилу, опалого листя або весняної зелені. Не менш привабливо оливковий виглядає в компанії та з іншими квітами. Найпоширеніші ідеї поєднання ми розглянемо докладніше.

Білий та оливковий

Поєднання білого та оливкового в інтер’єрі вітальні дозволить створити одночасно стримане, привабливе і тепле оформлення, прийнятне для реалізації практично в будь-якому стильовому напрямку.

100 фото модних рішень дизайну

Оливковий та сірий

Подібна ідея поєднання підкреслить зелений і зробить його виразнішим. А всілякі комбінації оливкового та сірого, як правило, використовуються для оздоблення стін, зустрічаються в текстилі, забарвленні меблів і чудово вписуються в стилістику хай-теку чи модерну.

100 фото модних рішень дизайну

Бежевий та оливковий

Короткий і спокійний бежевий здатний згладжувати будь-які яскраві або темні відтінки, а його дует з оливковим дозволяє створити в приміщенні максимально наближену до природи атмосферу. Найбільш вдалим та красивим поєднанням у цьому випадку вважається поєднання бежевого з темними оливковими тонами.

100 фото модних рішень дизайну

Блакитний та оливковий

Оскільки результат поєднання темно-синіх природних відтінків виглядає дещо похмуро, то тут прийнятно додаткове використання блакитного. Така комбінація виглядає набагато яскравіше і виразніше. Якщо подібна ідея недостатньо вас вражає, то завжди можна розбавити вітальню золотистими, коричневими або бежевими деталями.

100 фото модних рішень дизайну

Жовтий та оливковий

Вітальня, що поєднує в собі жовті та оливкові відтінки – це нестримна енергія, бадьорість та життєрадісність. Поєднання таких кольорів автоматично викликає підйом настрою, посилює апетит та закликає до активних дій. Тому, збираючи гостей у такій вітальні, слід обов’язково подбати про веселі розваги чи танцювальні «п’ятихвилинки».

100 фото модних рішень дизайну

Фіолетовий та оливковий

Така дизайнерська ідея виглядає надзвичайно ніжно і жіночно, навіть якщо в оформленні використовуються насичені тони. Особливо, якщо мова йде про фіолетовий з червоним під тоном, баклажановий і доповнення, виконані в білому, рожевому або бузковому тонах.

100 фото модних рішень дизайну

Оливкові відтінки – це чудовий вибір для оформлення інтер’єру такої багатофункціональної кімнати, як вітальня.

Вони завжди виглядають презентабельно і наповнюють приміщення теплом та затишком. До того ж різні варіації поєднання оливкового з іншими кольорами дозволяють максимально підкреслити не тільки захоплення і життєві позиції господарів, але й втілити в реальність власні ідеї, що стосуються дизайну.

100 фото модних рішень дизайну 100 фото модних рішень дизайну 100 фото модних рішень дизайну 100 фото модних рішень дизайну 100 фото модних рішень дизайну 100 фото модних рішень дизайну 100 фото модних рішень дизайну100 фото модних рішень дизайну 100 фото модних рішень дизайну 100 фото модних рішень дизайну 100 фото модних рішень дизайну 100 фото модних рішень дизайну 100 фото модних рішень дизайну 100 фото модних рішень дизайну 100 фото модних рішень дизайну 100 фото модних рішень дизайну 100 фото модних рішень дизайну 100 фото модних рішень дизайну 100 фото модних рішень дизайну 100 фото модних рішень дизайну 100 фото модних рішень дизайну 100 фото модних рішень дизайну 100 фото модних рішень дизайну 100 фото модних рішень дизайну 100 фото модних рішень дизайну 100 фото модних рішень дизайну 100 фото модних рішень дизайну 100 фото модних рішень дизайну 100 фото модних рішень дизайну 100 фото модних рішень дизайну 100 фото модних рішень дизайну 100 фото модних рішень дизайну 100 фото модних рішень дизайну 100 фото модних рішень дизайну 100 фото модних рішень дизайну100 фото модних рішень дизайну 100 фото модних рішень дизайну 100 фото модних рішень дизайну 100 фото модних рішень дизайну 100 фото модних рішень дизайну 100 фото модних рішень дизайну 100 фото модних рішень дизайну 100 фото модних рішень дизайну 100 фото модних рішень дизайну 100 фото модних рішень дизайну 100 фото модних рішень дизайну 100 фото модних рішень дизайну 100 фото модних рішень дизайну 100 фото модних рішень дизайну 100 фото модних рішень дизайну 100 фото модних рішень дизайну 100 фото модних рішень дизайну 100 фото модних рішень дизайну 100 фото модних рішень дизайну 100 фото модних рішень дизайну

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *