Стильний інтер'єр та дизайн круглої кухні: меблі, оздоблення та планування
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Стильний інтер’єр та дизайн круглої кухні: меблі, оздоблення та планування


У наші дні кухня стала майже головною кімнатою у всьому будинку, поступаючись, напевно, тільки спальні. Сучасний темп життя не залишає людям жодної секунди вільного часу, томуНайчастіше сім’ї спілкуються саме сидячи на кухні, під час сніданків, вечерь або недільних сімейних обідів. Саме тому, займаючись оформленням та дизайном кухні, варто витратити трохи більше часу для створення ідеальної атмосфери, призначеної як для сімейних вечорів, так і для захоплюючого проведення часу з друзями за чашкою чаю.

Взявшись за дизайн кухні, не варто обмежувати себе ні в чому. Перед тим як визначитися з типом кухні (матова або глянсова), з матеріалом, з якого будуть виготовлені меблі і безпосередньо з колірною гамою варто звернути увагу на форму кухні. Окрім звичних для нас «квадратних» та «прямокутних» кухонь, в яких меблі розташовуються по периметру кухні, варто звернути на новий віяння моди в дизайні, на «круглу» кухню. Позбавляючись зайвих кутів, кімната стає набагато витонченішою, за допомогою круглих і округлих об’єктів дизайнери часто відтворюють атмосферу легкості та легкості. Також у круглих кухнях знайдуть ще один плюс сім’ї з дітьми — зведена до мінімуму кількість гострих кутів убезпечить їх від небажаних травм. Крім того, люди, які зважилися на використання круглих кухонь, зауважують, що в цих кімнатах вони почуваються набагато затишніше, і їх не залишає відчуття захищеності, якого може не вистачати в інших кімнатах.. Гострі кути, як і будь-які інші гострі об’єкти на рівні підсвідомості, розпізнаються людьми як небезпека, від якої варто триматися подалі.

Найдорожче і водночас найоригінальніше рішення для інтер’єру буде кухонний гарнітур, розташований не у вигляді квадрата, а у формі півкола. Це рішення є не лише дизайнерським викликом суспільству, а й досить практичним рішенням. Використовувати шафки та предмети, розташовані в кутових секціях квадратних кухонь дуже незручно, круглі кухні ж позбавлені цієї проблеми. Також для такого дизайнерського рішення непоганим доповненням будуть закруглені кути меблів та круги в інтер’єрі, наприклад, круглі підвісні шафки або фотографії в круглих рамках.

Головна проблема, з якою можна зіткнутися під час встановлення круглої кухні, це форма стін. У квадратних і прямокутних кухнях досить складно реалізувати подібну задумку, але це все ж таки можливо. Простір, що утворився в кутах, або ігнорується, якщо розмір кухні дозволяє це зробити, або ж займається самими громіздкими предметами, такими, як холодильник і посудомийна машина.

Якщо кухня надто маленька Для того, щоб експериментувати з тумбами, але дизайнерське рішення вимагає круглих предметів в інтер’єрі, свій вибір можна зупинити на більш економному варіанті — на виборі округлого столу або з закругленими кутами. Це рішення багато хто назвать бюджетним, пародією на круглу кухню і не більше, але насправді це не так. Якщо в дизайнерському плані використовується таке поширене рішення, як спарена кухня та їдальня, то головним предметом інтер’єру стане саме стіл, до вибору якого потрібно поставитися з особливою увагою.

Але, так чи інакше, найпростішим і найшвидшим рішенням може стати звичайний круглий або напівкруглий стіл. Будь-хто, хто зупинив свій вибір на круглому столі, незабаром переконається в деяких його безперечних плюсах, наприклад, у його підвищеній комфортності, порівняно зі незграбним столом. Звертаючись до історичних джерел і оперуючи фактами сучасних психологів, які вивчають це питання, можна сміливо зробити висновок, що розмови за круглим столом проходять набагато тепліше і жвавіше, ніж за звичайним, квадратним чи прямокутним. Варто згадати лише короля Артура та його хоробрих лицарів, які обговорювали питання першої важливості саме за круглим столом. ТакожЗа круглий стіл можна посадити більше людей, ніж за незграбний.

Якщо у розпорядженні дизайнера знаходиться велике місце, а закруглити кути самої кухні нереально, варто уважніше придивитися до форм барних стійок. Найчастіше напівкруглі, набагато рідше – круглі барні стійки стануть цікавим доповненням будь-якого сучасного дизайну. модерну до hi-tech. Якщо кухня проектується для людей, які не можуть уявити своє життя без галасливої, веселої компанії, то барна стійка замість столу стане раціональнішим рішенням. Крім того, віддаючи перевагу не рівним, А напівкруглим барним стойкам дизайнер економить дорогоцінний простір, якого вкрай рідко буває зайвим, особливо на кухні. Зазвичай такого роду меблі чудово доповнюють інші круглі деталі, наприклад високі барні стільці з круглими. сидінками або овальної форми люстра, що забезпечує належне висвітлення.

Так як барні стійки, на відміну від столів, рідко можуть виступати самостійною деталлю дизайнерського плану, і дуже часто потребують декоративного або універсального доповнення, дизайнери вирішили поєднати їх зі столом, щоб створити новий, зовсім інший предмет інтер’єру. Варто гідно оцінити мультизадачність цього дуету, адже він дозволяє раціонально заповнити порожній простір, додати більше посадкових місць.ст для гостей. Барну стійку, якщо вона розгорнута у бік кухні, можна використовувати як додаткову кухонну тумбу, що значно збільшить робочий простір, який так необхідний під час передсвяткового приготування.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *