однокімнатну квартиру 40 кв.м.  на світлині
Спальня

однокімнатну квартиру 40 кв.м. на світлині


Нерухомість — задоволення не з дешевих, тому не кожен може придбати величезну квартиру. Саме тому більшість людей проживають у невеликих квартирах, площа яких обмежена, а кожен квадратний метр відіграє велику роль. У таких випадках надається перевага студії-квартирі, так як все знаходиться в одному місці, зручно розташовується і залишається на увазі. Якщо габарити житла близько 40 квадратів, то складно дозволити собі меблеві вишукування. Правильно підійшовши до вирішення проблеми, можна створити не лише функціональний, а й стильний інтер’єр.

біла квартира 40 квадратів біла квартира у скандинавському стилі біла квартира з червоними відтінками біла стильна квартира біла квартира з темною підлогою

Можливі труднощі

Найважче у квартирі з невеликою площею правильно та раціонально організувати простір. Як би не хотілося, але житло має мати кухню та вітальню, спальню, місце для дітей та запрошених гостей. Тому доведеться ретельно продумувати простір, облаштувавши ці функціональні зони.

Створити все гармонійно не просто, але можливо, якщо дотримуватися одного конкретного стилю і віддати перевагу функціональності, а не нагромадженням. Для функціонального зонування необхідно позначити точні межі між особистою та гостьовою зоною.

дизайн інтер'єру однокімнатної квартири дизайн квартири з синій стіною дизайн невеликої квартири дизайнерська квартира 40 квадратів дизайнерська квартира-студія жовта однокімнатна квартира квартира 40 квадратів у бежевому кольорі квартира 40 квадратів квартира білих та сірих тонів квартира у бежевих тонах

Оригінальні задуми та хитрощі

Під час облаштування житла та вибору оптимального стилю потрібно вдаватися до різних хитрощів, здатних покращити інтер’єр і піти йому на користь.

Насамперед потрібно зайнятися зонуванням, для чіткого поділу квартири на зони краще використовувати меблі. Для цього потрібно використати стелажі, відмовившись від ширм. Великі письмові столи краще замінити секретерами, а замість шафи купити великий та місткий комод. Якщо все розпланувати правильно, то можна зробити простір не тільки функціональним, а й зорово більшим.

2017-12-06_19-05-14 2017-12-06_19-06-12

Потрібно виключити все те, що не є обов’язковим. Сучасний інтер’єр може легко існувати без стінки і дивана (не рахуючи випадку, коли він є спальним місцем), великих диванів, що займають зайві квадратні метри. Зараз на вибір покупця пропонується багато зручних і компактних меблів, практичність яких не поступається старовинним аналогам. Саме тому краще віддати перевагу саме таким меблям, для створення функціонального інтер’єру.

Наприклад, краще, щоб сім’я збиралася за переглядом телевізора на затишному дивані, крісла у цьому випадку будуть зайвими. Гостям можна запропонувати стильні подушки, з якими зручно сісти на підлогу, а за бажання їх можна швидко заховати у шафу. Замість окремого робочого місця можна використовувати кухонний стіл, достатньо сісти із ноутбуком за нього. У такому разі замість робочої зони можна спорудити дитячу або зону відпочинку.
квартира в натуральному стилі квартира в пастельних тонах квартира в сірих тонах квартира коричневих відтінків квартира з білим кутовим диваном квартира з великим сірим диваном квартира з великим кутовим диваном квартира з блакитними акцентами квартира з жовтими відтінками

Потрібно коригувати колірну гаму, адже завжди хочеться наповнювати житло яскравими елементами, проте тут бажано тримати себе в рамках. Найкраще використовувати лише яскраві нюанси, наприклад, текстиль або яскраві дрібні меблі, що збільшить простір візуально, а не навпаки.

Столову зону найкраще розташовувати в кімнаті, оскільки найчастіше кухня обмежена у вільному просторі. В цьому випадку обідній стіл може використовуватися як робочий, а це дозволить уникнути нагромадження. Дизайнери радять звернути увагу на столи круглої форми, вони хоч і здаються більшими, але виглядають акуратніше.

Дуже гарною ідеєю буде використання стіни над ліжком. Найчастіше там вішається лише картина, а дарма. Розташувавши зручні полиці, можна оптимізувати простір, проте не всі до цього готові. У такому випадку для початку пропонується повісити одну невелику полицю, а коли це стане звичним, то можна зробити щось вагоміше, головне подбати про надійну систему кріплень.

квартира із зеленими відтінками квартира з дзеркальною шафою-купе квартира з червоними акцентами квартира з червоними шафами квартира з помаранчевим диваном квартира з темним диваном квартира з чорними меблями квартира сірого та чорного відтінків квартира зі скляними перегородками квартира шоколадного кольору з білим диваном

Зонування житла

Спочатку вільний простір здається приємним і оригінальним, але вже через деякий час і це може викликати певний дискомфорт, так як ця квартира не має місць для усамітнення. Особливо критична ця проблема в тому випадку, коли вдома мешкає велика родина, тим більше з дітьми.

Розділяти площу на зони важко, реальні стіни тут не застосовні, тому краще використовувати тканину як перегородку, або ж широкі шафи. Перегородку можна зробити з гіпсокартону, а шафу краще купувати з відкритими полицями. Подіум може бути не лише цікавим зовні, а й функціональним. Сховавши під подіум ліжко на роликах, можна заощадити додаткові метри.

квартира-студія 40 квадратів квартира-студія площею 40 квадратівмаленька квартира з темними шторами невелика біла квартира невелика квартира з сірими відтінками невелика квартира облаштована квартира 40 квадратів однокімнатна квартира з великим ліжком

Приховані ділянки зберігання

Серед таких ділянок варто виділити ділянку стіни над диваном або столом, тут найкраще розташувати стелажі та полиці. У кутах також можна розташувати полиці або маленькі шафки. Стеля коридору можна обладнати антресолями, де можна заховати усі непотрібні речі. Якщо в кімнаті є велике підвіконня, то під ним можна встановити компактний комод.

однокімнатна квартира з блакитним диваном однокімнатна квартира з чорною підлогою однокімнатна квартира з яскравим диваном однокімнатна квартира з вільним плануванням однокімнатна квартира, що зонується чорною шторою

Вибір меблів та його особливості

Стандартні меблі слабо вписуються в інтер’єр сучасного житла з обмеженим простором, тому краще замовляти багатофункціональні меблі на замовлення.

Якщо варіант індивідуального складання виявився дорогим, то можна вдатися до одного з універсальних варіантів:

  • Модульні меблі — «конструктор для дорослих». Перевага в тому, що вона підганяється під габарити кімнати, розташувати меблі можна будь-де, а комбінування дозволить організувати простір максимально ефективно.
  • Шафа-купе – зручний та практичний варіант, найкраще ставити шафу висотою від підлоги до стелі.
  • Трансформери – зручні та функціональні меблі. Наприклад, спеціальний відкидний столик, який перетворюється на сховище для іграшок або крісло, що легко трансформується в комод. Ліжко відкидне – ховається у шафу.

однокімнатна квартира оригінальна квартира 40 кв. рожева квартира з квітами світла однокімнатна квартира із зеленим диваном стильна біла квартира стильна квартира 40 квадратів стильна квартира з великим диваном стильна квартира-студія

Стилі інтер’єру

Найкраще віддати перевагу стилям зі світлими відтінками:

  • Класичний.
  • Європейська.
  • Мінімалізм.

Такі стилі зможуть не лише створити приємну атмосферу, а й візуально збільшити невеликий простір. Організувати площу квартири важко, але можливо. Головне відповідально підійти до цієї справи, орієнтуватися лише на себе та свій смак. До всіх нюансів та аспектів потрібно ставитися з усією серйозністю, а під час оформлення врахувати звички домочадців.

стильний дизайн однокімнатної квартири стильний інтер'єр квартири-студії 40 квадратів ретельне планування невеликої квартири затишна квартира 40 квадратів затишна квартира затишна однокімнатна квартира світлих тонів затишна однокімнатна квартира чорно-біла квартира шикарна чорно-біла квартира

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *