100 фото найкращих ідей стильного дизайну
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

100 фото найкращих ідей стильного дизайну


Зміст:

  1. Достоїнства і недоліки
  2. Види декоративної цегли
  3. Біла цегла в передпокої
  4. Способи оздоблення

Оздоблення інтер’єру передпокою за допомогою цегляної кладки або матеріалів, що її імітують, останнім часом стає все більш популярним. Таке рішення дозволяє створити дивовижну атмосферу та задає настрій всьому приміщенню. Крім того, великий асортимент палітри кольорів, різноманітність фактур і способів укладання дозволяють використовувати цеглу для створення багатьох стилів. Далі в матеріалі ми пропонуємо познайомитися з видами цього дивовижного матеріалу. А також розповімо про можливі способи його використання для створення стильного інтер’єру у передпокої.

100 фото найкращих ідей стильного дизайну

Декоративна цегла в передпокої – переваги та недоліки

Як відомо, передпокій – це перше приміщення, яке зустрічає тих, хто входить до будинку чи квартири, тому дизайнери радять приділити оформленню інтер’єру цієї кімнати особливу увагу та використовувати при цьому різні види матеріалів. Адже, як відомо, саме з цієї кімнати починає створюватися перше враження про господарів житла, їх смакові пристрасті та спосіб життя в цілому. Сьогодні ми обговорюємо оздоблення стін у передпокої за допомогою цегляної кладки та декоративна цегла в цьому випадку є найпоширенішим і доступнішим варіантом. Однак, як і багато інших видів матеріалів, він одночасно має позитивні та негативні якості.

100 фото найкращих ідей стильного дизайну

Переваги використання декоративної цегли

В першу чергу, використання в інтер’єрі декоративної цеглини – це чудова можливість створити унікальний у своєму роді дизайн інтер’єру, а також забезпечити собі додаткове утеплення стін та шумоізоляцію, що так необхідно мешканцям багатоквартирних будинків. Подібне покриття відноситься до розряду довговічних і при належному догляді може прослужити кілька десятків років. При необхідності зіпсовані деталі легко замінюються на нові, без необхідності демонтажу всієї кладки. Крім цього, за декоративною цеглою на стінах досить просто доглядати. Пару рухів вологою серветкою та настінне покриття очищене від будь-яких забруднень.

100 фото найкращих ідей стильного дизайну

Недоліки декоративної цегли

Що стосується мінусів використання в інтер’єрі кладки, що імітує цеглу, то в цьому випадку ви повинні бути готові до певних витрат. Облицювання стін такого плану коштує набагато дорожче шпалер, штукатурки або готових панелей, які часто використовують у дизайні інтер’єру. Ну і звичайно не варто розраховувати на те, що декоративна цегла повністю замінить натуральний камінь. Це якісний і доступніший аналог.

100 фото найкращих ідей стильного дизайну

Види декоративної цегли

На сучасному ринку представлено кілька видів декоративної цеглини. Тому за необхідності підібрати ідеальний для себе варіант буде досить просто.

Клінкерна цегла

Такий вид декоративної цегли дуже часто називають керамічною, оскільки глина, з якої він виготовляється, піддається подвійному гартуванню, що дозволяє покриттю стійко витримувати перепади температур, вплив різного виду забруднень, механічних пошкоджень та вологу. Виготовляється «клінкерна плитка» за принципом цегли, але відрізняється меншими розмірами, а саме завтовшки. Подібне настінне покриття запропоновано у безлічі фактур та колірних рішень, чудово підходить для оформлення інтер’єру в еко стилі.

100 фото найкращих ідей стильного дизайну

Гіпсова цегла

Виробництво декоративної цегли з гіпсу не вимагає великих вкладень, тому подібний вид облицювання відрізняється привабливою ціною, має масу позитивних якостей, але, на жаль, має крихкість і чутливий до вологи. Використовується гіпсова цегла для оздоблення стін, окремих ділянок або дверних отворів. Може піддаватися фарбуванню або використовуватись у первісному вигляді.

100 фото найкращих ідей стильного дизайну

Цегла зі склофібробетону

Декоративна цегла з такою хитромудрою назвою являє собою суміш цементу з кварцитовими скляними нитками, які використовуються як сполучні волокна. Матеріал має дивовижне забарвлення, характеризується високою міцністю і стійкістю до сколів. У порівнянні з натуральним каменем має меншу вагу та компактні розміри.

100 фото найкращих ідей стильного дизайну

Гнучка цегла

Облицювальний матеріал такого плану з’явився на ринку будівельних матеріалів досить недавно і є подобою звичайної декоративної плитки, схильної до деформації. Навіть при невеликому нагріванні форма такої цеглини почне змінюватися, тому якщо ви вирішили прикрасити стіни в передпокої «гнучким» покриттям, розташуйте його якнайдалі від світильників або настінних бра. Різні мозаїчні кладки як декор у цьому випадку можна назвати найбільш вдалим варіантом.

100 фото найкращих ідей стильного дизайну

Біла цегла в передпокої

Білий колір досить легко сприймається людьми, дарує відчуття чистоти, світла, легкості та при вмілому використанні в інтер’єрі візуально збільшує площу приміщення. Тому декоративну цеглу білого кольору можна назвати безпрограшним варіантом для обробки стін у передпокої. По-перше, такі приміщення завжди потребують додаткового освітлення. По-друге, біла цегла чудово поєднується з іншими відтінками в дизайні кімнати, виглядає стильно та вишукано.

100 фото найкращих ідей стильного дизайну

Способи оздоблення за допомогою декоративної цегли

Перед тим як приступити до укладання обраного вами варіанта декоративної цеглини слід попередньо підготувати область, яка використовуватиметься як основа. Усі поверхні мають бути рівними. У цьому випадку слід попередньо обробити стіни за допомогою шпаклівки, штукатурки та ґрунту.

100 фото найкращих ідей стильного дизайну

Далі слід визначитися із вибором плиткового клею. Для облицювання кутів фахівці рекомендують віддати перевагу готовим панелям, а основну кладку починати саме з цієї частини передпокою, зверху вниз. Занадто великий зазор між деталями робити не рекомендується. Однак у деяких випадках подібне явище виглядає дуже стильно і чудово вписується в задум інтер’єру.

100 фото найкращих ідей стильного дизайну

Що стосується технології та способів укладання декоративної цегли, то тут можна виділити три основні варіанти — ланцюгова, риб’я кісточка і книжковий обкладинка. Під ланцюговим укладанням мається на увазі розташування цегли так, щоб кожен новий ряд розташовувався на стіні з невеликим напуском на третину корпусу. Стикування фрагментів у стилі книжкова обкладинка виконується шляхом чергування цегли по вертикалі та горизонталі. Для створення кладки риб’ячий хвіст, кожну деталь полотна викладають перпендикулярно.

100 фото найкращих ідей стильного дизайну

Цегляна кладка в інтер’єрі передпокою – це чудовий спосіб підкреслити індивідуальність приміщення та можливість створити щось ексклюзивне та стильне. Подібним чином можна прикрасити всі стіни, виділити акцентом одну з них або використовувати цеглу як декор типу мозаїки.

100 фото найкращих ідей стильного дизайну 100 фото найкращих ідей стильного дизайну 100 фото найкращих ідей стильного дизайну 100 фото найкращих ідей стильного дизайну 100 фото найкращих ідей стильного дизайну 100 фото найкращих ідей стильного дизайну 100 фото найкращих ідей стильного дизайну 100 фото найкращих ідей стильного дизайну 100 фото найкращих ідей стильного дизайну 100 фото найкращих ідей стильного дизайну 100 фото найкращих ідей стильного дизайну 100 фото найкращих ідей стильного дизайну 100 фото найкращих ідей стильного дизайну 100 фото найкращих ідей стильного дизайну 100 фото найкращих ідей стильного дизайну 100 фото найкращих ідей стильного дизайну 100 фото найкращих ідей стильного дизайну 100 фото найкращих ідей стильного дизайну 100 фото найкращих ідей стильного дизайну 100 фото найкращих ідей стильного дизайну 100 фото найкращих ідей стильного дизайну 100 фото найкращих ідей стильного дизайну 100 фото найкращих ідей стильного дизайну 100 фото найкращих ідей стильного дизайну 100 фото найкращих ідей стильного дизайну 100 фото найкращих ідей стильного дизайну 100 фото найкращих ідей стильного дизайну 100 фото найкращих ідей стильного дизайну 100 фото найкращих ідей стильного дизайну 100 фото найкращих ідей стильного дизайну 100 фото найкращих ідей стильного дизайну 100 фото найкращих ідей стильного дизайну 100 фото найкращих ідей стильного дизайну 100 фото найкращих ідей стильного дизайну 100 фото найкращих ідей стильного дизайну 100 фото найкращих ідей стильного дизайну 100 фото найкращих ідей стильного дизайну 100 фото найкращих ідей стильного дизайну 100 фото найкращих ідей стильного дизайну 100 фото найкращих ідей стильного дизайну 100 фото найкращих ідей стильного дизайну 100 фото найкращих ідей стильного дизайну 100 фото найкращих ідей стильного дизайну 100 фото найкращих ідей стильного дизайну 100 фото найкращих ідей стильного дизайну 100 фото найкращих ідей стильного дизайну 100 фото найкращих ідей стильного дизайну100 фото найкращих ідей стильного дизайну 100 фото найкращих ідей стильного дизайну 100 фото найкращих ідей стильного дизайну 100 фото найкращих ідей стильного дизайну 100 фото найкращих ідей стильного дизайну 100 фото найкращих ідей стильного дизайну 100 фото найкращих ідей стильного дизайну 100 фото найкращих ідей стильного дизайну 100 фото найкращих ідей стильного дизайну 100 фото найкращих ідей стильного дизайну

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *