100 фото гарних прикладів дизайну
Спальня

100 фото гарних прикладів дизайну


Зміст:

  1. Дизайн стелі у передпокої
  2. Натяжна стеля у передпокій
  3. Стеля у передпокої з гіпсокартону
  4. Освітлення стелі передпокою
  5. Стеля з підсвічуванням для передпокою
  6. Дворівнева стеля у передпокої
  7. Стеля у маленькій передпокої

Вибір варіанта дизайну стелі для передпокою – досить відповідальне рішення. Стеля, його грамотно підібране та якісне освітлення, вибір матеріалу, кольору, фактури, відповідний дизайн створюють правильний, комфортний та приємний простір передпокою, з якого починається знайомство з будь-яким будинком.

100 фото гарних прикладів дизайну

Дизайн стелі у передпокої

Здійснення будь-якого креативного дизайну починається з правильного вибору виду стелі. Найпопулярнішими сьогодні є натяжні стелі та підвісні конструкції з різних матеріалів: гіпсокартону, рейок, пластикових панелей, стельової плитки, дерева, скла, кесона. Далі визначаємося з тим, скільки рівнів буде в ньому, враховуємо при цьому площу та висоту кімнати, вибираємо фактуру та колір, які повинні обов’язково гармоніювати з рештою дизайну інтер’єру передпокою. Найчастіше зустрічаються стилі інтер’єру для передпокою – це хай-тек і модерн, класика і мінімалізм, кантрі та скандинавський, італійський та англійський, арт-деко та шале.

100 фото гарних прикладів дизайну

Натяжна стеля у передпокій

Глянцевий чи матовий, сатиновий чи тканинний натяжні стелі відіграють помітну роль у створенні задуманого інтер’єру передпокою. Палітра кольорів та відтінків полотна для натяжної стелі дуже різноманітна, а також можливий дизайн із використанням фотодруку. Такий вид стелі відрізняється красою, чіткістю ліній, зручністю та простотою монтажу, зорово збільшує простір, не потребує особливого догляду. У багатьох стилях інтер’єру використовується ця актуальна технологія встановлення та оформлення стель.

100 фото гарних прикладів дизайну

Стеля у передпокої з гіпсокартону

Гіпсокартонову стелю теж досить часто вибирають для передпокою. Цьому сприяють незаперечні переваги такої стелі: практичність, надійність, довговічність, простота обробки та оздоблення, можливість зробити кілька рівнів та розмістити точкові світильники. Гіпсокартон є відмінним аналогом штукатурки, вибір кольорових відтінків для фарбування надзвичайно різноманітний. Також у такому стельовому покритті, завдяки каркасній конструкції, легко монтувати різні прилади та системи освітлення, що дуже важливо для такої кімнати, як передпокій, оскільки найчастіше вікон у ній немає і вона позбавлена ​​природного освітлення.

100 фото гарних прикладів дизайну

Освітлення стелі передпокою

Не здають свої лідерські позиції на ринку точкові прилади освітлення, які відмінно монтуються в підвісну або натяжну стелю та забезпечують якісне, розосереджене освітлення, яскравість якого Ви можете регулювати самостійно, вибравши сприятливі для Ваших очей лампочки. Часто вибирають для освітлення передпокою різні люстри та плафони, які відповідають стилю інтер’єру. Тут важливо, не вибрати занадто велику люстру для маленької передпокою, і навпаки, маленьку люстру для великої. Можна зонувати освітлення в передпокої, використовуючи настінні та стельові світильники, різного роду підсвічування.

100 фото гарних прикладів дизайну

Стеля з підсвічуванням для передпокою

Існує кілька видів підсвічування, у тому числі, чудово придатних для використання у передпокої. Один із найпростіших і найкрасивіших способів – це використання світлодіодної стрічки, яка своїм м’яким світінням не тільки візуально піднімає стелю, але й створює неповторну чудову атмосферу. Також користуються попитом споти, настінні світильники, які можна розгортати у тому напрямку, який нам потрібно додатково висвітлити. Часто споти підсвічують дзеркала у передпокої, картини на стінах, створюючи при цьому ефектні акценти зі світла.

100 фото гарних прикладів дизайну

Можливе використання стельової люстри або світильника, але з умовою достатньої яскравості освітлення або доповнення іншими освітлювальними приладами, щоб передпокій не перетворився на похмуру кімнату. Також для різного роду підсвічування елементів інтер’єру фахівці рекомендують використовувати галогенні лампи та неонові трубки. А деякі унікальні стилі з вдячністю приймуть у свій інтер’єр навіть настільні лампи та торшери для підлоги.

100 фото гарних прикладів дизайну

Дворівнева стеля у передпокої

Наявність двох рівнів стелі у передпокої дозволяє створити неповторний та унікальний дизайн, який допоможе правильно розставити акценти у вибраному стилі інтер’єру. Ефектна глянсова стеля у чорно-білому різнорівневому виконанні відмінно підійде для сучасної передпокою в стилі ганьби-тік. Натяжна стеля відтінку металік у поєднанні з білою окантовкою на іншому рівні гармонійно підкреслить вишуканий класичний стиль або лофт. Темна глянсова стеля у білій гіпсокартоновій ніші створить особливу атмосферу в передпокої невеликого розміру та висоти. Також важливо відзначити, що дворівнева стеля може бути виконана з використанням плавних ліній, схожих на красиві елементи візерунків, а може чітко та лаконічно виконана у правильних геометричних поєднаннях.

100 фото гарних прикладів дизайну

Стеля у маленькій передпокої

Звичайна середньостатистична передпокій не має великої площі. Тому більшість старань дизайнерів та господарів будинку спрямовані на зорове збільшення простору передпокою у поєднанні з використанням компактних та ергономічних деталей інтер’єру та меблів. Стеля обов’язково вибирають, дотримуючись основних правил. Універсальний білий вибираємо для стелі будь-якої фактури, білий колір освіжає та візуально розширює. Якщо світлі відтінки можна монтувати в глянцевому або матовому варіанті. А ось з темними тонами все однозначно: можна і потрібно використовувати для невеликої передпокою, але тільки глянець із досить яскравим освітленням та використанням різного роду підсвічування: точкових світильників, спотів, світлодіодних стрічок.

100 фото гарних прикладів дизайну

Озброївшись слушними порадами або конкретною допомогою креативних дизайнерів інтер’єру, уважно вивчивши та проаналізувавши сучасний ринок будівельних та оздоблювальних матеріалів, підібравши відповідний і комфортний саме для варіант стелі для інтер’єру передпокою, Ви обов’язково досягнете поставленої мети – створення затишної та функціональної передпокою з неповторним.

100 фото гарних прикладів дизайну 100 фото гарних прикладів дизайну 100 фото гарних прикладів дизайну 100 фото гарних прикладів дизайну 100 фото гарних прикладів дизайну 100 фото гарних прикладів дизайну 100 фото гарних прикладів дизайну 100 фото гарних прикладів дизайну 100 фото гарних прикладів дизайну 100 фото гарних прикладів дизайну 100 фото гарних прикладів дизайну 100 фото гарних прикладів дизайну 100 фото гарних прикладів дизайну 100 фото гарних прикладів дизайну 100 фото гарних прикладів дизайну 100 фото гарних прикладів дизайну 100 фото гарних прикладів дизайну 100 фото гарних прикладів дизайну 100 фото гарних прикладів дизайну 100 фото гарних прикладів дизайну 100 фото гарних прикладів дизайну 100 фото гарних прикладів дизайну 100 фото гарних прикладів дизайну 100 фото гарних прикладів дизайну 100 фото гарних прикладів дизайну 100 фото гарних прикладів дизайну 100 фото гарних прикладів дизайну 100 фото гарних прикладів дизайну 100 фото гарних прикладів дизайну 100 фото гарних прикладів дизайну 100 фото гарних прикладів дизайну 100 фото гарних прикладів дизайну 100 фото гарних прикладів дизайну 100 фото гарних прикладів дизайну 100 фото гарних прикладів дизайну 100 фото гарних прикладів дизайну 100 фото гарних прикладів дизайну 100 фото гарних прикладів дизайну 100 фото гарних прикладів дизайну 100 фото гарних прикладів дизайну 100 фото гарних прикладів дизайну 100 фото гарних прикладів дизайну 100 фото гарних прикладів дизайну 100 фото гарних прикладів дизайну 100 фото гарних прикладів дизайну 100 фото гарних прикладів дизайну 100 фото гарних прикладів дизайну 100 фото гарних прикладів дизайну 100 фото гарних прикладів дизайну 100 фото гарних прикладів дизайну 100 фото гарних прикладів дизайну 100 фото гарних прикладів дизайну 100 фото гарних прикладів дизайну 100 фото гарних прикладів дизайну 100 фото гарних прикладів дизайну 100 фото гарних прикладів дизайну 100 фото гарних прикладів дизайну 100 фото гарних прикладів дизайну 100 фото гарних прикладів дизайну 100 фото гарних прикладів дизайну 100 фото гарних прикладів дизайну 100 фото гарних прикладів дизайну 100 фото гарних прикладів дизайну 100 фото гарних прикладів дизайну

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *