Знакові елементи паризького стилю
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Знакові елементи паризького стилю


Квартири, оформлені в паризькому стилі, складно сплутати з чимось. Вони завжди наповнені світлом, обсягом, легкістю, при цьому особлива увага приділяється збереженню вихідних даних приміщення. Апартаменти в Парижі, які і стали сьогодні втіленням однойменного стилю, здебільшого були побудовані в середині дев’ятнадцятого століття. У цей час архітектори не скупилися на красу: тут можна побачити і багату ліпнину, і вишукано оформлені каміни, паркетні підлоги.

Але як же все це стало тим самим сучасним паризьким стилем, який точно старомодним не назвеш? Розберемося докладніше, що відрізняє цей напрямок і з яких елементів складається бездоганний паризький стиль.

001_home-design (2).jpg

Отже, перший секрет полягає в тому, що в паризькому стилі завжди поєднуються сучасний і традиційний дизайн. Саме з такого поєднання народжується особлива естетика. Так, наприклад, в інтер’єрі цієї вітальні можна побачити класичний камін, багато прикрашений ліпниною, але поруч з ним стоїть меблі, виконані в дусі сьогоднішнього дня.

Для того, щоб легко об’єднати в одному приміщенні різні напрямки, використовуйте один декораторський прийом: створіть фон з нейтральних відтінків. На цю роль найкраще підходять світлі тони: білий, бежевий, кремовий, світло-сірий.

002_home-design (1).jpg

Камін майже завжди є центральним елементом інтер’єру в паризькому стилі, тому його важливо прикрашати особливо яскраво. Як правило, облицювання каміна виконується з натурального мармуру, але якщо бюджет обмежений, то можна знайти цілком прийнятну заміну зі штучного каменю. У верхній частині каміна зазвичай міститься велике дзеркало. Якщо ви хочете максимально точно відтворити стиль, не забудьте про цей елемент.

003_home-design.jpg

Ще один елемент, без якого неможливо уявити інтер’єр паризької квартири — це підлога, оброблена натуральним деревом. Серед усього різноманіття видів оздоблення найчастіше зустрічається паркет, укладений малюнком «ялинка». Саме таке покриття якнайкраще доповнить дизайн, надавши приміщенню ще більше обсягу та деяку динаміку.

004_home-design (3).jpg

Ліпнина у тому чи іншому вигляді зустрічається у будь-якому інтер’єрі в паризькому стилі. Як правило, вона прикрашає стелю або стіни: це і лаконічні молдинги, і об’ємні пишні форми, і розетки для люстри. Ви можете вибрати той формат і обсяг, який вам більше до вподоби. Так, справжня ліпнина коштує чимало і потребує певного догляду, але навіть для скромного бюджету можна підібрати гарні варіанти. Сучасні технології дозволяють створити імітацію ліпних елементів з легких матеріалів, які доступні за ціною та легко кріпляться на стіну чи стелю.

005_home-design (5).jpg

Наступний елемент паризького стилю – це мистецтво. Йдеться як про традиційне образотворче мистецтво, так і про роботи сучасних художників. Картини доповнюють фотороботи, скульптура. У цьому напрямку доречні найсміливіші комбінації, головне правило в тому, щоб композиція відображала ваш особистий смак та стиль.

006_home-design (4).jpg

Паризький стиль відрізняє настрій свободи та легкості, у ньому чудово уживаються предмети сучасні та антикварні. Один з найяскравіших представників класики – багато прикрашена люстра, з елементами з кришталю, що переливається та об’ємна. Така дуже часто комбінується із сучасними меблями та простими нейтральними відтінками, що разом створює гармонійний та розслаблений дизайн.

007_home-design (6).jpg

При виборі меблів звертайте увагу на моделі, що виглядають стримано, але відрізняються зручністю. Крім класичного дивана в паризьких апартаментах ви, напевно, побачите кушетку або пару комфортних крісел.

008_home-design (7).jpg

Натуральна деревина світлих тонів добре доповнить інтер’єр. Її можна побачити не тільки як оздоблення підлоги, а й у меблів, а ще зі світлого дерева роблять двері.

009_home-design (8).jpg

І останній штрих інтер’єру у паризькому стилі – це живі рослини. Їх розміщують у дерев’яних діжках на балконі або в гарних кашпо всередині квартири і, звичайно, завжди доречний букет живих квітів у вазі.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *